סידור בתים וניקיון בחדרה

סידור בתים בחדרה

אם אתם זקוקים לשירות של סידור בתים וניקיון בחדרה, אנחנו לשירותכם.

אני חברת שי פינוי דירה. אנו מנקים מסדרים מחטאים ומארגנים עבורכם את הדירה, במחירים אטרקטיביים ובשירות מקצועי ומסור.

מיון תכולת דירה

אם יש חפצים שאתם לא רוצים לפנות מדירת הפינוי נוכל לסייע לכם ולבצע עבורכם מיון תכולת הדירה. אנו נגיע ולפי ההנחיות שלכם נמיין את החפצים שלכם. אתם תדריכו אותנו מה להשליך מה לשמור מה לתרום ואיך לארגן את החפצים כך שהדירה תהיה מסודרת ונעימה.

פינוי פסולת מהבית

אם הצטברה פסולת רבה אצלכם בבית, נוכל לסייע לכם ולבצע עבורכם פינוי פסולת מהבית אנו נגיע נאסוף בזריזות כל פסולת שאתם לא צריכים ונארגן וננקה בעבורכם את הבית.

מסדרים בתים עם בעיית אגרנות כפייתית של חפצים

יש בתים עמוסים במיוחד שיש בהם חפצים רבים שלא נזרקו תקופה ארוכה. אנו נגיע נארגן את הבית, ונפנה חפצים שאין בהם צורך כדי שהדירה תהיה מאורגנת ומסודרת שוב.

בתים מוזנחים ומלוכלכים

בתים שמסיבות שונות אין אפשרות להשקיע בתחזוקתם ובניקיונם, הופכים מהר מאוד לבתים מוזנחים ומלוכלכים. אם התייאשתם מהמאבק היום יומי בבית ואתם רוצים עזרה להפוך את הבית למאורגן ונקי תוך כמה שעות וזאת במחיר אטרקטיבי מומלץ לכם לפנות אלינו לסיוע ולעזרה. אנו הופכים בתים מלוכלכים לבתים מאורגנים מפונים ונעימים.

פינוי וניקיון דירות שהיו סגורות הרבה זמן

אנשים דואגים איך ניתן לנקות דירות שהיו סגורות הרבה זמן. דירות כאלה עלולות להיות מלוכלכות במיוחד, או עמוסות בחפצים שהתקלקלו. אם תנסו לפנות למנקה רגילה כדי לנקות דירות כאלה, ברוב המקרים מנקה רגילה תסרב או לא תדע איך להתמודד עם דירות מלוכלכות שהיו סגורות זמן רב. לכן מומלץ בהחלט לפנות דירות מסוג כזה בעזרת חברה מקצועית שיש לה ניסיון בפינוי דירות כאלה. אנו נשמח לסייע לכם ולבצע עבורכם פינוי וניקיון דירות שהיו סגורות הרבה זמן.

פינוי רהיטים וחפצים מבתים

אם יש לכם בדירה רהיטים ישנים שרק מעמיסים על הבית או חפצים נוספים שאין לכם בהם כל שימוש אתם מוזמנים להיעזר בשירותים שלנו. אנו נפנה בזריזות ובמחירים אטרקטיביים רהיטים וחפצים שמעמיסים על הבית שלכם וקשה לכם לפנות לבד. גם הבית שלכם יכול להיראות מסודר מאורגן ונעים. פנו אלינו ותוך כמה שעות אתם תתפעלו כמה נעים נקי ומסודר יהיה הבית שלכם.

פינוי דירות ירושה

אם ירשתם דירה יש לטפל בה כך שניתן יהיה לעשות בה שימוש מהיר. בין אם החלטתם להשכירה אותה, או לגור בה או למכורה אותה, חשוב להכין אותה למטרות אלה. אם אתם עמוסים או קשה לכם מכל מיני סיבות לבצע פינוי וניקיון של הדירה, אנו נשמח לסייע לנקות לפנות ולחטא את הדירה עבורכם לשביעות רצונכם.

פינוי וניקיון מחסן

לא כדאי להזניח פינוי וניקיון מחסן. רבים כמוכם שוכחים לטפל במחסן. אם יש לכם שםם חפצים שאינכם צריכים חבל שהם סתם מעמיסים על המחסן. פינוי וניקיון של המחסן שומרים על החפצים הנדרשים ומפנים מקום לחפצים חדשים.

פינוי מהגג

בכל גג יש טיפולים תקופתיים בהתאם לעונה. לעיתים יש צורך לזפת את הגג או לסייד אותו , אם את לפני טיפול כזה בגג, ויש חפצים שמאוחסנים על הגג, אנו נבצע עבורכם פינוי מהגג בזריזות ובמחיר נוח.

ניקיון הכולל חיטוי לשטח כל הבית

יש מצבים שלפני כניסה לדירה מומלץ לבצע ניקיון הכולל חיטוי לשטח כל הבית. מיוחד אם יש לכם ילדים צעירים או הורים מבוגרים, חיטוי כולל של הבית ישמור על בריאותם של בני המשפחה.
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו