סידור בתים וניקיון בגבעת שמואל

שי סידור בתים בגבעת שמואל 

כל מי שרוצה לבצע סידור בתים בגבעת שמואל יודע כי חברת שי פינוי דירה היא בחירה מצוינת. אנחנו מסדרים בתים, מארגנים אותם, מפנים חפצים מיותרים, מנקים ביסודיות ומחטאים דירות לפי הנחיותיכם ולשביעות רצונכם.

מיון תכולת הדירה

יש מקרים שאתם רוצים לפנות את כל הדירה כולה בלי לעבור על החפצים ולראות מה לשמור ומה להשליך. אך ברוב המקרים בדירת הפינוי שאותה מפנים ומנקים יש חפצים שאת רוצים לשמור. לכן אנו בחברת שי פינוי דירה ערוכים לכך ונותנים שירות של מיון חפצים, וכך לפי הוראותיכם חלק מהחפצים נשמרים ומה שאין בו צורך מושלך.

פינוי פסולת מהבית 

אם שאלתם את עצמכם למה הבית שלכם נראה תמיד לא מספיק מסודר? התשובה היא שיש בו יותר מידי חפצים. בבית גדוש חפצים וצפוף בפריטים מיותרים אף פעם לא תהיה תחושה של סדר. אנו כאן כדי לסייע לכם. אנו נפנה את הדירה ממה שתרצו להשליך, ונבצע פינוי פסולת מהבית.

מסדרים בתים עם בעיית אגרנות כפייתית של חפצים

אם יש לכם חבר או מכר או אפילו קרוב משפחה, שביתו עמוס מאוד בחפצים מיותרים, עד כי כל הבית גדוש חפצים, וזה מפריע לשגרת החיים, תוכלו לסייע לו ולהפנות אותו אלינו אנו נסייע לו לסדר את הדירה לארגן אותה מחדש ונתמוך בו אם ירצה, כדי שישליך לפחות חלק מהחפצים שמפריעים וגודשים את הדירה.

בתים מוזנחים ומלוכלכים

יש אנשים שמתקשים לארגן ולנקות את ביתם לבד, יש גם אנשים שלא רוצים בבתיהם להזמין עוזרת לנקות את הדירה כי הם מתביישים כי יש להם בתים מוזנחים ומלוכלכים. במקרה כזה אנחנו בהחלט הכתובת עבורכם. אנו מתמחים בצחצוח והברקה ארגון ופינוי של בתים מלוכלכים במיוחד.

פינוי וניקיון של דירות שהיו סגורות הרבה זמן

אם אתם צריכים לבצע פינוי וניקיון של דירות שהיו סגורות הרבה זמן, אנחנו בהחלט נוכל לסייע. חברת ניקיון רגילה או עוזרת רגילה לא מבצעות בדרך כלל משימות כאלה, אך אנו בחברת שי פינוי דירה מומחים בפינוי ארגון ניקיון וחיטוי של דירות שהיו סגורות הרבה זמן.

פינוי רהיטים וחפצים מבתים

אם שמרת תקופה ארוכה רהיטים ישנים כי חשבתם שאולי עוד יהיה בהם שימוש כלשהו, זה הזמן אולי להתחדש ולהיפרד מריהוט ישן במצב לא טוב. אנו נסייע לכם בתהליך ונפנה עבורכם את הריהוט הישן גם אם הדירה בקומה גבוהה בלי מעלית או הגישה אליה קשה.

פינוי דירות ירושה

אם אתם מטפלים בדירת ירושה ולא יודעים מהיכן להתחיל בטיפול בה, אנחנו לשירותכם. הבר החשוב שיש לעשות זה כמובן להכין את הדירה למגורים מחדש כלומר לפנות את הדירה לנקות ולסדר אותה ביסודיות. אנו מומחים בביצוע פינוי דירות ירושה.

פינוי וניקיון מחסן

מחסן לא נקי ולא מפונה מביא מזיקים שונים והחפצים המאוחסנים בו מתקלקלים. אם לא בדקתם לאחרונה את המחסן זה הזמן לארגן את המחסן. אנחנו מנוסים מאוד בפינוי, ארגון, וסידור המחסן ונוכל לסייע לכם בכך במקצועיות ובמחירים נמוכים.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו