סידור בתים וניקיון בבני ברק

שי סידור בתים בבני ברק

אם אתם זקוקים לשירות סידור בתים בבני ברק, אנו בחברת שי פינוי דירה, תמיד לשירותכם, אנו מסדרים דירות, מארגנים, מפנים אשפה ופסולת, מפנים רהיטים או מכשירים כבדי שאין בהם צורך ועוד. נשמח לעמוד לשירותכם.

מיון תכולת דירה

במיון תכולת דירה ממיינים עבורכם למעשה את החפצים בדירה בכדי שתוכלו להנחות אותנו מה לשמור ומה להשליך. ההנהלה של חברתנו מקצועית ואחראית והעובדים נבחרים בקפידה. כל העובדים שלנו ישרים והגונים ומוכרים ומנוסים זה שנים רבות.

פינוי פסולת מהבית

פסולת בבית היא כל חפץ או פריט שאתם לא צריכים ומפריע לסדר והניקיון בבית. בין אם מדובר בניירות ישנים, מכשירים מקולקלים ריהוט ישן ושבור וכל פסולת אחרת שקשה לכם להשליך לבד מהבית. אנו נשמח לסייע ולארגן לכם בית מסודר מפונה ונקי.מסדרים בתי עם בעיית אגרנות כפייתית של חפצים אם מישהו ממשפחתכם או ממכריכם אוגר חפצים בבית שמקובל להשליך, ודירתו עמוסה מאוד, נוכל לסייע לו בצורה פרטית וסולידית. אנו מגיעים ומפנים את כל החפצים המיותרים לפי ההנחיות של בעל הדירה. מסדרים מנקים ומארגנים את הדירה מחדש, שניתן יהיה לגור בה בנוחות והנאה.

בתים מוזנחים ומלוכלכים

אם הבית לא נשמר ברמת ניקיון וסדר טובים מסיבות שונות, נשמח לבוא ולסייע לארגן את הבית. אם לא נוח לכם לקחת עוזרת או מנקה שמכירה גם את חבריכם או את השכנים עדיף לפנות אלינו. אנו מנקים בסולידיות ובשמירת הפרטיות שלכם. אין דירה מלוכלכת מידי ואנו מנקים כל דירה ביסודיות ומסירות.

פינוי וניקיון דירות שהיו סגורות הרבה זמן

אם אתם עוברים לדירה שהייתה סגורה הרבה זמן, כדאי קודם לפנות אלינו שנסייע לכ להביא את הדירה למצב נקי מסודר והיגייני. אם יש בדירה חפצים ישנים מכשירים או ריהוט שאתם לא צריכים, אנו נפנה הכול ביסודיות נבריק את הדירה וגם נחטא אותה אם יש צורך בכך.

פינוי רהיטים וחפצים מבתים

הרבה אנשי מחזיקים רהיטים ישנים בדירה כי קשה לפנות אותם ולהוריד מקומה גבוהה למשל. הרהיטים או חפצים דומים נמצאים בדירה ומפריעים ותופסים מקום. דירות בעיר הן גם כך קטנות ועדיף להיפטר מריהוט ישן וחפצים ישנים. אם קשה לכם לבצע זאת לבד נוכל לסייע לכם בכך במחיר משתלם.

פינוי דירות ירושה

אם את עוברים לגור בדירת ירושה, יש לכם וודאי חפצים רבים משלכם להכניס אליה. אך אם היא עמוסה בחפצים ישנים שאין לכם צורך בה איך תארגנו מחדש את הדירה? אנו בחברת שי פינוי דירה כאן לסייע אנו נפנה לפי הוראותיכם חפצים ישנים ולא נדרשים שאתם לא רוצים, נחסוך לכם מאמץ וזמן ותוכלו להיכנס לדירה מפונה ומוכנה.

פינוי וניקיון מחסן

האם קרה לכם שרציתם משהו מהמחסן ולא הצלחתם לראות כלום מרוב שהוא היה עמוס ומלוכלך? זה מצב מאוד לא נוח. אנו בחברת שי פינוי דירה מפנים מארגנים ומנקים עבורכם מחסני לשביעות רצונכם.

פינוי מהגג

בכל תקופה של השנה בין אם זה חורף או קיץ יש לעיתים רוחות חזקות. אם יש חפצים מאוחסנים על הגג זה עלול להיות מסוכן מאוד. מומלץ לפנות בהקדם חפצים אשר מאוחסנים על הגג.

ניקיון הכולל חיטוי לכל שטח הבית

אנשים רבים מבקשים היום שירות של ניקיון הכולל חיטוי של כל שטח הבית. אם יש ילדים קטנים בבית, מומלץ כל תקופה לעשות חיטוי של הבית לשמירה על בריאות הילדים וכל בני הבית.



אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו