סידור בתים וניקיון באור יהודה

שי סידור בתים באור יהודה

אם אתם זקוקים לשירות של סידור בתים וניקיון באור יהודה אתם מוזמנים לשמוע על השירותים שאנו חברת שי פינוי דירה מציעה.

אנו מסדרים דירות, מפנים דירות ירושה, ממיינים עבורכם חפצים אם ברצונכם להשליך חלק מתכולת דירה, מנקים ביסודיות וגם מחטאים דירות לפי בקשת לקוחותנו.

מיון תכולת הדירה

לקוחות רבים שלנו רוצים לפנות דירה מתכולתה, אבל לא יודעים מה לעשות כי הם רוצים להשאיר חלק מהתכולה בדירה ולא להשליך אותה. גם במקרה כזה אנחנו מציעים פיתרון טוב.

אנו מבצעים מיון תכולת דירה. אנו מגיעים ולפי ההנחיות שלכם וההוראות שלכם אנו ממיינים מה להשאיר ומה להשליך מתוך תכולת הדירה.

פינוי פסולת מהבית

אם אתם רוצים להשליך פסולת מהבית אנחנו כאן בכדי לעזור. אנחנו מפנים ומשליכים עבורכם סוגים שונים של פסולת מהבית. אנחנו משליכים ניירות מיותרים, עיתונים, בגדים, ספרים ישנים שאין בהם צורך, רהיטים ישנים, מכשירי חשמל מקולקלים וכמעט כל סוג של פסולת שאתם רוצים להשליך מהדירה.

מסדרים בתים עם בעיית אגרנות כפייתית של חפצים

יש דירות שהן דירות עמוסות במיוחד. דירות שבמשך תקופה ארוכה לא השליכו מהן חפצים מיותרים ואשפה. אם גם בדירה שלכם או של מישהו שאתם מכירים יש חפצים רבים שיש להשליך, אנחנו הכתובת עבורכם. אנו נגיע ונפנה בזריזות את כל החפצים המיותרים.

בתים מוזנחים ומלוכלכים

יש אנשים שבתים שלהם או בתים של חבריהם הפכו להיות בתים מוזנחים ומלוכלכים. קשה להם לנקות לבד את הבתים והם לא יודעים במי להיעזר בכדי לפנות את הלכלוך והחפצים המיותרים ולנקות את הדירה . אנו מנקים בסולידיות וללא ביקורת בתים מוזנחים ומלוכלכים.

פינוי וניקיון דירות שהיו סגורות הרבה זמן

מי שמחזיק ברשותו דירות שהיו סגורות הרבה זמן לא יודעים פעמים רבות איך להביא את הדירות האלה שוב למצב סביר של ניקיון וסדר. עבור דירות כאלה אתם זקוקים לחברת סידור וניקיון שמתמחה בתחום של ניקיון דירות מסוג זה. אנחנו נגיע ננקה ונסדר דירות אלה בכל מצב בו נמצאות הדירות.

פינוי רהיטים וחפצים מבתים

אתם לא צריכים להתייאש אם יש לכם בדירה חפצים רבים שאין לכם זמן וכוח להיפטר מהם או רהיטים שונים שהם מקולקלים או שבורים או לא בשימוש. יש מי שיעזור לכם להיפטר מכל חפצים אלה. אנו נגיע ונבצע פינוי רהיטים וחפצים מבתים עבורכם.

פינוי דירות ירושה

חשוב לטפל בצורה זריזה ומקצועית בדירות ירושה. אם אין לכם פנאי או כוח לפנות לבד דירת ירושה, אנו נוכל להגיע ולבצע עבורכם פינוי דירות ירושה. אנו מגיעים עם צוות מתאים ומפנים בזריזות וביעילות את דירת הירושה שלכם לשביעות רצונכם.

פינוי וניקיון מחסן

אתם לא צריכים להשלים עם העובדה שהמחסן שלכם מוזנח מלוכלך ועמוס. אם אתם רוצים שהחפצים במחסן יישמרו, וזקוקים לעזרה לבצע את פינוי וניקיון מחסן, אנחנו כאן לשירותכם.

פינוי מהגג

לא מומלץ לבצע פינוי מהגג לבד. אם נאספו לכם חפצים על הגג, אנו נגיע ובזריזות ומקצועיות נפנה עבורכם את הגג. פינוי מהגג הוא אחד מתחומי השירות שלנו. ניקיון הכולל חיטוי לשטח כל הבית כדי שתיכנסו לדירה ותהיו שקטים ורגועים שבני המשפחה שלכם גרים בבית מחוטא ונקי, אתם מוזמנים לשמוע מאיתנו על שירות של ניקיון הכולל חיטוי לשטח כל הבית.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו