סידור בתים בגבעתיים

שי סידור בתים בגבעתיים

אם אתם מעוניינים בשירות של סידור בתים בגבעתיים אנחנו הכתובת המומלצת עבורכם. אנו חברת שי פינוי דירה, אנו חברה מוכרת ותיקה ומומלצת על ידי לקוחות מרוצים רבים. אנו מפנים ומסדרים בתים, מחסנים, גגות חצרות, וכל שטח שנדרש לכם. יש לנו עובדים וותיקים ומקצועיים וחברתנו מנוהלת בצורה מקצועית ומאורגנת לשירותכם.

מיון תכולת הדירה

אם ברצונכם לפנות דירה, סביר שאולי יש בה גם חפצים שאתם רוצים לשמור. חפצים בעלי ערך כספי או חפצים בעלי ערך רגשי. אנו בחברת שי פינוי דירה נדע לסייע לכם לבצע מיון תכולת הדירה. גם אם הדירה עמוסה. נשלח צוות מתאים שימיין לפי ההנחיות שלכם את הדירה לשביעות רצונכם.

פינוי פסולת מהבית

אם יש לכם הרגשה שלמרות שאתם מסדרים את הדירה באופן קבוע היא תמיד לא מספיק מסודרת לטעמכם, ייתכן שזה מכיוון שהדירה עמוסה מידי בחפצים שאתם לא באמת צריכים או משתמשים בהם. אנו נבצע עבורכם פינוי פסולת מדירה ותיהנו מדירה מפונה ומאורגנת.

מסדרים בתים עם בעיית אגרנות כפייתי של חפצים

דירות אגרנות הן דירות עמוסות שזמן רב לא השליכו בהן את רוב או חלק מהחפצים שהיה צורך להשליך. לפעמים קצת עזרה מחברה מקצועית מבחוץ זה מה שצריך. אנו בחברת שי פינוי דירה מסדרים בתים עם בעיית אגרנות כפייתית של חפצים, ומחזירים גם דירות עמוסות למצב מסודר ומאורגן.

בתים מוזנחים ומלוכלכים

בתים שלא מתוחזקים בצורה קבועה ומושקעת עלולים להפוך מהר מאוד לכדי בתים מוזנחים ומלוכלכים. אנחנו נשמח לסייע לכם להחזיר את הבית למצב מטופח ונעים. אנו מנקים גם בתים מלוכלכים ומוזנחים מאוד. אנו לא שופטים או מתלוננים ומנקים ומפנים ביסודיות כל דירה.

פינוי וניקיון דירות שהיו סגורות הרבה זמן.

אם אתם צריכים לבצע פינוי וניקיון דירות שהיו סגורות הרבה זמן, זאת יכולה להיות משימה קשה וסיזיפית למי שאינו מנוסה במשימות כאלה. אנו מעסיקים עובדים חרוצים מנוסים ומקצועיים אשר יפנו בזריזות דירות שהיו סגורות הרבה זמן. אנו גם ננקה ונוכל אפילו לחטא את כל הדירה א תרצו בכך.

פינוי רהיטים וחפצים מבתים

אם שאלת את עצמכם איך לבצע פינוי רהיטים וחפצים מבתים? במיוחד אם קשה לכם או בלתי אפשרי לסחוב חפצים כבדי או רהיטים מאסיביים? לכן אנו קיימים. אנו נגיע ונפנה בזריזות ובמקצועיות רהיטים וחפצים מהדירה וגם המחירים שלנו משתלמים יותר מלפנות לסבלי רגילים.

פינוי דירות ירושה

אנשי רבים  עסוקים מידי או עמוסי מידי מכדי להקדיש כמה ימים לפינוי דירות ירושה ולכן אנו נשמח לסייע לכם בכך. אנו נגיע, ונפנה את דירת הירושה בצוות מתאים ובלוחות זמנים מסודרים. גם אם הדירה עמוסה מאוד, אנו נשלח צוות גדול שיפנה במהירות את הדירה העמוסה.

פינוי וניקיון מחסן

אם עברה כבר תקופת זמן ארוכה מאז שביצעתם בפעם האחרונה פינוי וניקיון מחסן, זה הזמן לארגן ולנקות את המחסן. אם אין במחסן חפצים שאתם צריכים כבר עדיף להשליך אותם ולפנות בו מקום. ואם יש בו חפצים חשובים, כדאי לנקותו כדי לשמור עליהם. אנו מבצעים במקצועית פינוי וניקיון מחסן.

פינוי מהגג

לא מומלץ ולא בטיחותי לאחסן חפצים על הגג. אם יש ציוד מיותר על הגג, אנו נוכל לסייע  לכם בכך. אנו נגיע עם צוות שמוכשר לעבודה בגובה ונפנה בבטיחות את הגג.

ניקיון הכולל חיטוי לשטח כל הבית

היו יותר ויותר אנשים שנכנסים לדירה שגרו בה קודם מבצעי ניקיון הכולל חיטוי לשטח כל הבית. אנו מציעים שירות זה. אנו נפנה ננקה ונחטא את הבית שלכם במקצועיות לשביעות רצונכם. 

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו