נקודות מפתח לבחירת חברת פינוי דירה וריהוט

כך תבחרו חברה לפינוי ארונות 

הזמנה של אנשי שירות אל תוך הבית שלנו איננה קלה אף פעם- אדם זר צריך להכנס אל המרחב הפרטי שלנו ועלינו לסמוך עליו שיעשה עבודה איכותית ואמינה, וירוויח את כספו באופן ישר. לעיתים קרובות למדי, חווית השירות הינה פחות מנעימה. חברת פינוי דירה שמגיעה אל סף דלתכם תבלה שם זמן לא מבוטל, תסתובב בין הרכוש שלכם ותהיה מעורבת עם חפצים אישיים- גם כאלה שאתם רוצים להפטר מהם וגם כאלה שתהיו מעוניינים לשמור. חברה לא מנוסה או לא מקצועית בעבודתה עלולה אף להזיק לדירה או לרכוש אותו תהיו מעוניינים לשמור ולגרום לכם לעגמת נפש. כבוד לרכוש שלכם, בין אם לחפצים שאתם מפנים או לחפצים שאתם משאירים ובין אם לדירה עצמה וזהירות העבודה הם א' ב' של עבודה מקצועית ואנו בחברת "צוות פינוי דירה", שמים דגש מיוחד על כך. כדי להימנע מחוויה קלוקלת של שירות לא איכותי, הרימו טלפון כבר היום אל החברה האיכותית והאמינה ביותר בתחום פינוי הבתים: "צוות פינוי דירה". החברה מתמחה בעריכת כל סוגי פינויי הדירה, כולל פינוי רהיטים, חפצים בלבד, מחסנים ומקלטים וגם פינויים מורכבים ורגישים במיוחד.

דבר אליי יפה בבקשה

אחד העקרונות הבסיסיים ביותר של הצלחה בפינוי דירה- הינה מודעות שירותית גבוהה: אדיבות, הקשבה וסבלנות חשובים למן שלבי המגע הראשונים בין חברת הפינוי אליכם ועד סיום העבודה. אצלנו בחברת "צוות פינוי דירה" מקפידים על שירות אדיב ומהיר למן הרגע הראשון ועד לרגע האחרון של סיום הפינוי. אנו מזמינים אתכם לצלצל כבר עכשיו ולערוך בדיקה של המענה הטלפוני של שירות הלקוחות שלנו, לבחון את אדיבות, סבלנות והקשבת המומחה שיענה לכם בשירות הלקוחות כמו גם זה של מומחה הפינוי שמגיע אל ביתכם לפגישת ההערכה, וזו של צוות העובדים שיערכו את הפינוי עצמו. אדיבות השירות היא לא רק עניין של חיוך ומתן תשובות בקול נעים- מהירות תגובה, חשיבות של התמודדות עם הטענות שלכם ועם השאלות שלכם, עמידה בלוחות זמנים ועוד כהנה, הם דברים שתוכלו לברר מבעוד מועד- נסו אותנו והרימו טלפון עכשיו. אל תתפשרו על פחות מיחס ממעלה ראשונה כמו זה של חברת "צוות פינוי דירה", כדי לוודא שהפינוי של הדירה שלכם יעשה באווירה נעימה ומקצועית. חלילה לא אומר הדבר שתלכו אחרי האדם החייכן של החברה בלי לבדוק את מקצועיותו, ציודו, מחירו וניסיונו- אך אין ספק כי התעסקות מול אנשי שירות אדיבים ומעוניינים לשרת הוא נעים ועדיף יותר. מה גם, אצלנו בחברת "צוות פינוי דירה", האדיבות והחיוך לא באים על חשבון המקצועיות ואנו מזמינים אתכם לשאול על הניסיון העשיר שלנו בתחום והמקצועיות הבלתי מתפשרת שלנו.

דע עבודתך על בוריה

כדי לדעת כי פינוי תכולת דירה או פינוי רהיטים מדירה אותו אתם מתכננים נעשה בידי מקצוענים, כל שעליכם לעשות הוא להרים טלפון אל חברת "צוות פינוי דירה", מיד תרגישו שאתם בידיים טובות. החלפת חברה במהלך העבודה היא אפשרית כמובן, אך מדובר על סיבוך בלתי הכרחי ולא נעים- לכן כדאי לפנות אלינו כבר בתחילת התהליך ולא להתמהמה. כשתזמינו את שירותינו עבור פינוי רהיטים, תוכלו מיד להתרשם ממקצועיות החברה דרך התהליכים הסובבים את הפינוי: מהירות התגובה בטלפון לבקשות שלכם, מהירות קביעת הפגישה, הופעה במועד וגם מקצועיות הבחינה ע"י מומחה פינוי דירה בעת פגישת ההערכה. פגישת ההערכה אמורה להיות מקיפה עד כמה שאפשר ועל כן לקחת זמן מסוים. במהלך פגישת ההערכה על המומחה לבחון את טיב החפצים המפונים, כמותם ומידותיהם. בנוסף, עליו לבחון את דרכי ההוצאה של החפצים מהבית או הבניין- הוא עלול למדוד פתחי דלת או רוחב חדרי מדרגות, לבדוק האם יש מעלית בבניין או שער שמפריע בכניסה ועוד. גם הסדרי המשאית צריכים יעניינו אותו: האם יש חנייה נגישה במקום צמוד לבניין ועוד. אם תרצו להעמיק שאלו את המומחה לאיזה אתר אשפה מורשה הוא מתכוון לנווט את האשפה ולוודא שחשב גם על כך. אין להסיק מהדברים כי הפגישה אמורה לקחת שעות ארוכות, אך חוסר תכנון נכון יכול להשפיע בהמשך על יצירת בעיות שונות ואף עלול להשפיע בדיעבד על מחיר העבודה. אנו בחברת "צוות פינוי דירה" מקפידים על תהליכים יעילים ומהירים, כדי לספק ללקוחותינו את השירות המהיר והאיכותי ביותר. פנו עכשיו אל שירות הלקוחות שלנו וקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד לפינוי הריהוט שלכם- ללא דיחוי.

עמוד במילה שלך

מקצועיות של חברת פינוי דירה, נמדדת גם במדד העקביות של העסק. הבטחות קטנות וגדולות צריכות להיות מבוצעות בדיוק לפי המסוכם, אחרת אין לכם ערבון לכך שגם בדברים הקריטיים ביותר תוכלו לסמוך על המילה של העובדים אצלכם- לכן אנחנו ב"צוות פינוי דירה" שומרים על קיום ההבטחות שלנו בחרדת קודש. כל פינוי משרדים, פינוי פסולת, פינוי דירה, מקלט, מחסן או חפצים ורהיטים בלבד מתחיל בדברים הקטנים: הבטחה להופיע בשעה מסוימת לפגישת ההערכה, הצעת מחיר מחייבת ללא הפתעות ועוד. איחורים במועדי העבודה או במועדי ההופעה, שינויים והתאמות של המצב ושינויי תמחור הם כולם מצבים אפשריים אם מתרחש דבר מה שאין לחברה שליטה עליו (למשל פקקים מאסיביים שלא הייתה אפשרות לצפותם יכולים לגרום לאיחור) אך כאן מדובר על מקרים יוצאי דופן ונדירים ולא על הכלל. כל לקוח שיוצר קשר עם חברתנו, יודע את המחויבות שלנו להבטחות שלנו למן הרגע הראשון של המגעים בינו לבין החברה- אז הצטרפו גם אתם למעגל הלקוחות המרוצים שלנו וצרו קשר עוד היום. אצלנו בחברת "צוות פינוי דירה", שמים דגש מיוחד על לוחות זמנים, איכות עבודה ומקצועיות של שמירה על המילה וההבטחה של החברה כחלק משמירה על המוניטין שלנו.

כבד את הרכוש שלי

חשוב מאד כי לציין כי חברת "צוות פינוי דירה" עומדת מאחורי העובדים שלה באם יתרחש איזשהו נזק לדירה (למשל שריטה של קירות או מרצפות) ותעשה כל מה שאפשר כדי למנוע נזק זה מלכתחילה ותיקון הנזקים במקרה ויקרו. הרימו טלפון עכשיו ושאלו אותנו על התהליכים המחושבים היטב שנועדו כיד למנוע נזקים מהרכוש שלכם ותרגישו שאתם יכולים לסמוך עלינו ששום דבר לא ישתבש, או שנתמודד עם השיבוש יחד אתכם, מבלי להתנער מהאחריות. חשיבות בחירת חברה איכותית ואמינה במצבים של פינויי דירה גבוהה עד מאד ולכן, בחירה עם עין סקפטית ומדקדקת היא בדיוק מה שאתם צריכים. בחברת "צוות פינוי דירה" מכבדים את הלקוח ואת זכותו לבחון, לשאול ולהתעניין ביכולות החברה לעמוד בהבטחותיה מתוך ההבנה כי הזמנת אנשים אל תוך ביתך לעריכת עבודה אישית כל כך, המתעסקת בחפצים של האדם, דורשת מידה של אמון. צרו קשר כבר עכשיו ונשמח להבטיח לכם (ולקיים כמובן) לפני ותוך כדי העבודה כי אין חברה מתאימה יותר לשרת אתכם ולענות על צרכי הפינוי שלכם באופן מקצועי ומלא, ללא סיבוכים ועם אחריות למקרה שמשהו משתבשאל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו