ניקיון דירה מזוהמת בפתח תקוה

שי שירותי ניקיון דירה מזוהמת בפתח תקוה

ניקיון דירה מזוהמת בפתח תקוה – דירה מזוהמת היא מטרד לבני המשפחה המתגוררים בה ובסובבים אותה. דירות מזוהמות הן תוצאה של הזנחה לאורך זמן רב ואי אכפתיות לגבי נראות הדירה.

פינוי זבל ופסולת מהדירה בפתח תקוה

הצורך בפינוי זבל ופסולת  מהדירה בפתח תקוה נובע מכך שלאורך זמן ממושך לא ראתה הרצפה סחבה ומטאטא. פסולת אוכל וקופסאות נערמים בכל מקום בבית. מצב של זה דירה מאופיין בדירות של אגרנים כפייתיים או אנשים שאינם מקפידים על ניקיון, סדר והיגיינה.

ניקיון דירה מוזנחת בפתח תקוה

ניקיון דירה מוזנחת בפתח תקוה זה משימה קשה. ברוב הדירות המוזנחות יש חפצים, גרוטאות ודברים שנאספו לאורך שנים רבות. דירת אגרנים כפייתיים נכללת בהגדרת דירה מוזנחת והניקיון שיעשה בדירה צריך להיות ברגישות, כדי לא לפגוע ברגשות של בעל הבית, בזהירות כדי למנוע אסונות בנפש וברכוש.

מיון החפצים והציוד

לאחר קבלת ההחלטה לפנות את הדירה ובטרם מובלים הפריטים ליעד שנקבע צריך לעשות מיון של כל מה שיש בתוך הדירה. חלק מהדברים אפשר יהיה למסור כתרומה, חלק אחר יועבר אחר כבוד למזבלה וחפצים שניתן למחזר למחזור.

מומחים בפינוי דירות עמוסות

דירות של אגרנים כפייתיים עמוסות בשלל חפצים אותם הצליחו לאורך שנים האגרנים המתגוררים בדירה לצבור ולאגור. אם השנים הבית התמלא עד אפס מקום, התחיל להוות מטרד לשכנים בגלל ריחות לא נעימים שמתפזרים מהדירה לכל עבר וחרקים מתרוצצים בכל הבניין. שכנים שהמטרד מפריע להם לקיים חיים נעימים ושקטים מיידעים את בני משפחת האגרן, אם יש או את מחלקת הרווחה ברשות, שחלק מתפקידה  זה לדאוג לבצע פינוי דירות עמוסות.

מן הסתם יש בני משפחה שאינם מסוגלים לבצע פינוי הדירה של בן משפחתם האגרן והם פונים למומחים בפינוי דירות עמוסות שזה עיקר עיסוקם ויש להם את כל הכלים והידע לעשות זאת בדרך הטובה והיעילה ביותר.

נציג חברת המומחים יחד עם נציג המשפחה, או הרשות, עורכים תכנית עבודה לפינוי דירה עמוסה. התכנית כוללת מיון החפצים, שינועם ליעדם. לחברה כזו יש את כל האישורים הנדרשים כדי לבצע את העבודה אישורים ממוסדות ממשלתיים רלוונטיים ומהרשות המקומית.

פינוי דירות עמוסות בהסכמת ובאישור בני המשפחה נעשית באופן פרטי והם שפונים לחברת פינוי. כשמחלקת הרווחה היא זו שאחראית לפינוי יש צורך בקבלת צו מבית המשפט שיאפשר לרשות לבצע את העבודה  ולהוציא מכרז לבחירת מומחים לפינוי דירות עמוסות.

הכנת הדירה למגורים

לאחר שנים שהדירה שימשה מחסן לחפצים ולציוד שהצטבר בה ולאחר שהדירה פונתה אפשר להתחיל בהכנת הדירה למגורים. דבר ראשון צריך לעשות הערכת מצב. בדרך כלל כל החלונות והדלתות שבורים, הכלים הסניטריים אינם ראויים לשימוש, הקירות והרצפה מזוהמים ובכלל צריך לעשות ניקיון שיפוץ יסודי, להחליף את הצנרת, לרצף ולטפל בקירות, לשפר את המטבח ובסוף לאחר סיוד וצביעה ניקיון יסודי והדברה. אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו