ניקיון דירה מזוהמת בהוד השרון

דירה מזוהמת בהוד השרון

ניקיון דירה מזוהמת בהוד השרון – בהוד השרון, כמו בערים אחרות, יש לא מעט תושבים מבוגרים שלא נאמר קשישים שאינם יכולים לדאוג לעצמם ובין היתר לדאוג לניקיונה של הדירה שלהם. גם אגרנים כפייתיים אינם מקפידים על שמירת הניקיון בדירה. לאורך שנים לא נכנס אדם לדירה, שלל החפצים והציוד נערמים והאבק והלחות גורמים לזוהמה בתוך הדירה.

פינוי זבל ופסולת מהדירה בהוד השרון

משקצו כל הקצין והגיע הזמן לפנות ולנקות את הדירה יכולים בני משפחה לכפות על בעליה לבצע פינוי זבל ולכלוך מהדירה בהוד השרון מה שמאפשר טיפול יסודי בדירה והחזרתה למצב של מגורים. במקרה שאין בני משפחה הרשות המקומית היא זו שיש בסמכותה בתוקף החוק להוציא צו מבית המשפט כדי לבצע את פינוי הזבל והפסולת.

ניקיון דירה מזוהמת בהוד השרון

אחד המאפיינים של דירה מוזנחת היא הזוהמה שבתוכה. אין אפשרות לבצע ניקיון בדירה שבה יש חפצים ציוד וערימות של פריטים שנערמו שנים רבות ולפיכך יש צורך כפעולה ראשונה לפנות את כל התכולה ורק אחר כך ניתן לראות מה צריך לעשות ואיך אפשר לעשות ניקיון דירה מוזנחת בהוד השרון בצורה הטובה ביותר.

 ניקיון דירה מזוהמת בהוד השרון – מיון החפצים והציוד

על מנת לבצע ניקיון של הדירה המוזנחת בהוד השרון צריך להוציא את כל התכולה שנמצאת בה. דבר ראשון צריך לעשות מיון החפצים והציוד. כל פריט שניתן להעביר כתרומה לנזקקים בערימה אחת, מה שניתן לשחזר ולמחזר בערימה שנייה והיתר בערימה המיועדת להיזרק במזבלה העירונית.

כשבני המשפחה של בעלי הדירה נמצאים בתמונה אפשר להשאיר להם את עבודת המיון. אולי משהו מהם ימצא חפץ שהוא ייקח למזכרת. בדירות שהמיון נעשה על ידי אני מקצוע המיון נעשה מקצועי וענייני משם שלא נכנס במיון רגש.

מומחים בפינוי דירות עמוסות

לאור ריבוי דירות מוזנחות ועמוסות בארץ נוסדו חברות שמציעות עבודות מומחים בפינוי דירות עמוסות. גם בהוד השרון מתבקשים לא אחת המומחים לבצע את עבודות הפינוי. מומחים בפינוי דירות עמוסות מצוידים בכל הציוד הנדרש לביצוע העבודה בצורה מקצועית ויעילה. אנשי החברה הם מומחים בתחום והעבודה שהם עושים נעשית בזהירות כדי למנוע פגיעה בדירה עצמה ובדירות השכנים והרכוש המשותף.

מומחים בפינוי דירות עמוסות לא יתחילו את עבודתם בטרם סרקו את הדירה ובחנו מה הפעולות שנדרשות כדי לבצע את הפינוי. לאחר בדיקה קפדנית נציג של חברת המומחים יכין תכנית עבודה שלפיה תפונה הדירה על ידי חבריו לחברה.

הכנת הדירה למגורים

מטרת פינוי החפצים והציוד מהדירה היא כדי שניתן יהא להכשיר את הדירה למטרה המקורית והיא דירת מוגרים. הכנת הדירה למגורים כוללת מספר פעולות שהראשונה בהם היא ניקיון ראשוני. כזה שיאפשר לראות את המרצפות,  למרות שהן מזוהמות. לאחר ניקיון ראשוני אפשר לבחון מה צריך להחליף כמו כלים סניטריים שיש ועוד. לאחר הבחינה אפשר לבצע את עבודת הניקיון וההדברה.
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו