ניקיון דירה מזוהמת בבני ברק

שי ניקיון דירה מזוהמת בבני ברק

ניקיון דירה מזוהמת בבני ברק – בבני ברק גרות משפחות רבות בצפיפות עם מספר רב של אנשים בתוך דירה קטנה. לא תמיד יש את האפשרות לשמור על ניקיון וסדר. ברוב המקרים ישנים הילדים בצפיפות, על גבי מזרנים המפוזרים בכל הדירה ובכל זאת הדירה נקייה ויחסית מסודרת אבל גם בבני ברק יש בתים מזוהמים מלוכלכים ומבולגנים. ריבוי האנשים בדירה אינו מאפשר לשמור על ניקיון אבסולוטי.

פינוי זבל ופסולת מהדירה בבני ברק

אחת לכמה שנים נדרשת משפחה המתגוררת בדירה מזוהמת בבני ברק לבצע ניקיון יסודי וזאת לאחר שהתגלו בדירה חרקים ונמלים שפוגעים באיכות החיים ובבריאות דיירי הדירה. פיני זבל ולכלוך מדירה בבני ברק כשאין שיתוף פעולה עם הגורמים המטפלים מקשה על בעלי המקצוע לבצע את העבודה. כדי לבצע פינוי בכפיה צריכה הרשות המקומית להשיג צו מבית המשפט המורה ומאפשר לרשות לשכור חברת פינוי ולבצע את העבודה. במקרה של שיתוף פעולה עם בני המשפחה הפעולה היא די פשוטה וניתנת לביצוע גם באופן עצמאי.

ניקיון דירה מזוהמת בבני ברק

כדי לאפשר לבני המשפחה לגור בדירה המוזנחת צריך קודם לעשות ניקיון יסודי. הניקיון כולל גם תיקוני טיח, סיוד וצביעת הקירות והמשקופים, החלפת הדלתות והחלונות ולבסוף ניקיון עם חומרים איכותיים והדברה נגד חרקים. עכשיו יכולים בני המשפחה להחזיר את הסדר לדירה על ידי הצבת ריהוט.

מיון החפצים והציוד

בני משפחה שחיים בדירה ובגלל סיבה כזו או אחרת נאלצו לפנות את התכולה כדי לנקות אותה ולהחזיר אותה למצב מגורים סביר מנצלים את ההזדמנות ומבצעים מיון החפצים והציוד וכל מה שמיותר נזרק או נתרם בהתאם למצבו. בני המשפחה ממיינים את הרהיטים, הכלים הבגדים ויתר הציוד וזאת כדי שיפנו מקום בדירה לחפצים וציוד חדש.

מומחים בפינוי דירות עמוסות

מרבית פינויי הדירות העמוסות נעשות על ידי חברות המתמחות בתחום. רוב המומחים בפינוי דירות עמוסות עוסקים בתחום שנים רבות ואם הזמן צוברות ניסיון וכלים לצורך ביצוע העבודה. בניגוד לאדם הפרטי לחברת מומחים בפינוי דירות עמוסות יש את כל הכלים המכניים לבצע את הפעולה, יש בידם את כל האישורים והרישיונות לעסוק בתחום ויש להם מידע מהרשות לגבי מיקום ומועדי פינוי  פסולת וחפצים שהצטברו בדירה.

הכנת הדירה למגורים

אף כי בני המשפחה גרו בדירה גם כשהייתה עמוסה ומלאה, מלוכלכת ומזוהמת דירה כזו חייבת לעבור הכנה כדי להחזירה למגורים. בשלב הראשון לאחר מיון החפצים והוצאתם מהדירה צריך לנקות ניקיון יסודי את הדירה להחזיר לקירות הבית, למרצפות ולכלים הסניטריים למצב שימוש להכשיר ולנקות היטב את המטבח, לטפל בכל הליקויים לסייד ולצבוע את הקירות והמשקופים. ברוב המקרים צריך גם להחליף חלונות ודלתות ולתקן את צנרת המים והחשמל. רק לאחר סיום כל הפעולות אפשר לנקות באופן יסודי את הדירה ולעשות הדברה כנגד חרקים.

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו