ניקיון דירה מזוהמת באור יהודה

ניקיון דירה מזוהמת

ניקיון דירה מזוהמת באור יהודה – אור יהודה ממוקמת באזור נמל התעופה בן גוריון שסובלת מאוויר מזוהם של חומרים הנפלטים מהמטוסים הטסים מעליה. בנוסף יש דירות מוזנחות ומזוהמות שבעליהן לא מקפידים על ניקיון ועל הקפדה של סדר ואחזקה יעילה.

פינוי זבל ופסולת מהדירה באור יהודה

פינוי זבל ולכלוך מדירה מזוהמת של אגרן כפייתי באור יהודה הוא תהליך הנדרש לאחר ששכני האגרן פנו לרשות המקומית להתלונן על מטרד המגיע מדירתו. ריחות מצחינים וחרקים הביאו את השכנים להגיש תלונה לרשות המקומית, שהיא על פי החוק אחראים לטפל במטרדים מסוג זה. לרוב אין קשר בין האגרן הכפייתי לסובבים אותו ובכלל זה בני משפחה ולכן יש צורך בהתערבות על פי החוק.

ניקיון דירה מזוהמת באור יהודה

לא מספיק לפנות זבל ופסולת מדירת האגרן. כדי למנוע את זליגת הריחות והחרקים מהדירה אל עבר דירות השכנים והרכוש המשותף צריך לבצע ניקיון יסודי בדירה המוזנחת. הניקיון כולל גם שיפוצים קטנים צביעה וסיוד, פוליש והדברה. בעלי מקצוע העוסקים בתחום עושים את פעולות הניקיון בסדר קבוע מראש ובכלים, מכשירים ותכשירים מהטובים שיש בשוק.

מיון החפצים והציוד

בכל מקרה של פינוי דירת אגרנים צריך בראש ובראשונה להכין תכנית פעולה. ביתו המוזנח והעמוס של האגרן מכיל חפצים וציוד מסוגים שונים. חלק מהציוד אפשר להעביר לנזקקים. חלק אחר צריך לגרוס או לשחזר וחלק ייזרק מן הסתם למזבלה העירונית. המיון יכול להיעשות בתיאום עם בני משפחת האגרן, במידה ויש הסכמה לכך או בצורה מקצועית וללא סנטימנטים.

מומחים בפינוי דירות עמוסות

ככל שמתגבר מספר הדירות שצריך לפנות כך נוספות חברות פינוי לשוק המקומי. רוב חברות הפינוי מעסיקות מומחים בפינוי דירות עמוסות. מומחים אלו צברו ידע וניסיון לאורך השנים וכן צברו כלים מותאמים לביצוע עבודה מקצועית ויעילה. כדי לפנות דירות צריך להחזיק ברישיונות ואישורים של הרשות המקומית ושל המשרדים הממשלתיים הרלוונטיים. חברה שאין בידה אישורים כאלה אינה מורשת לבצע עבודות פינוי דירות עמוסות.

מומחים בפינוי דירות עמוסות נוהגים להכין תכנית עבודה בטרם החלו לפנותה. עבודות הפינוי, מיון החפצים והניקיון שיעשו על פי התכנית שלב אחר שלב יאפשרו ביצוע עבודה מקצועית ויעילה.

הכנת הדירה למגורים

לאחר סיום עבודת פינוי הזבל והפסולת מהדירה על ידי מומחים בפינוי דירות עמוסות, מיון החפצים והציוד הדבר האחרון שנותר הוא הכנת הדירה למגורים. לאורך השנים הדירה המוזנחת איבדה את מטרתה כלים סניטריים נשברו, חלונות ודלתות התנפצו הרצפה המזוהמת אינה ניתנת לשימוש וכדי להחזיר את הדירה למגורים צריך לבצע ניקיון יסודי שיכלול פוליש והדברה.

כל פעולה שתיעשה בטרם הכנסת הציוד והריהוט לדירה תמנע בעתיד בעיות וצורך בפינויה של הדירה מחדש. רצוי לשכור שירותי חברת ניקיון שתעשה את העבודה בצורה מקצועית עם מומחים בתחום ועם שימוש בחומרי ניקיון ותכשירים הטובים והאיכותיים שיש בשוק המקומי.

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו