ניקיון דירה וחיטוי לפני חזרה מאשפוז

מאושפזים יקרים, מי יכין את ביתכם לקראת בואכם?

בריאות ורפואה שלמה צריך לאחל לכל אדם, אבל אלו שמאושפזים בבית החולים צריכים מעבר לתקופת ההחלמה להתארגן לקראת החזרה הביתה. בכל זאת, אם מדובר באשפוז ממושך, סביר להניח שהבית צבר אבק, לכלוך ועוד, אלא אם כן קיימים בו אנשים שמתפקדים כראוי ומתחזקים את הבית. במקרה של אדם שחי בגפו, מישהו צריך להכין את הבית עבורו לקראת החזרה שלו. מי זה יהיה? האם יש לכם קרובים שיכולים לנקות ולצחצח את הדירה לקראת החזרה לשגרה? סביר להניח שרק חברת פינוי מקצועית תוכל להשתלט על דירה שימים, שבועות או חודשים לא ראתה את הסמרטוט, סבון הרצפה והמים.

המאושפז צריך להתמקד בהחלמה, המנקה בהכנת הדירה

 

שירותי ניקיון כוללים צחצוח והברקת הרצפות, הקירות, החדרים השונים. צוות מיומן ומנוסה יגיע עם הציוד הנדרש כדי לתעל את כל תהליך הניקיון. באופן טבעי, כאשר לא מתגוררים בבית, מצטבר לכלוך. המאושפז הטרי לא צריך להתעסק עם שפשוף הרצפות, ניקיון החלונות, השירותים והחדרים. עליו להתמקד בהחלמה שלו, לכן כדי לחסוך זמן ניקיון הדירה שממילא אין לכם כוח לבצע, מן הראוי להזמין חברת ניקיון מקצועית. שי פינוי דירה הוא בעל חברה הפועלת עשרות שנים בתחום הפינוי והניקיון. שי ישמח להעניק לכם שירות באמצעות צוות עובדים קבוע, רציני ומנוסה. הצוות יגיע לכל בית שיתבקש, ולא משנה כמה הוא מוזנח, ויעניק את שירותי הניקיון באהבה.

למה חשוב לשכור חברת ניקיון דירה מקצועית ולא להסתפק בעזרת חברים?

חברת הפינוי והניקיון מפנה גם את הפסולת לאתרים מורשים על פי חוקי העזר העירוניים. אם תסתפקו בעזרת חברים ייקח להם שעות ואף ימים שלמים כדי לטהר את הבית. לא תמיד יש לכם את הציוד המתאים, ולכן טבעי לשכור שירותי ניקיון מקצועיים. שי פינוי דירה מעניק שירותי ניקיון מהדירות המוזנחות ביותר ועד הדירות הסטנדרטיות בניקיונן. חשוב לטהר את הדירה בחומרי ניקיון איכותיים ולאפשר למאושפז הטרי חזרה לחיי שגרה.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו