ניקוי גינה

אני מנקה גם גינות

גינה חייבת להיות נקיה ומסודרת, מאורגנת ומתוחזקת. בכל גינה יש בלאי טבעי, כלומר תחלופה של צמחים, עלים, עשבים וכד, גינה זה חיים, זה עולם שלם של יופי, צמיחה, התחדשות, ככל שנשקיע בגינה כך נהנה ממנה יותר.

תוצאות

אם נשתול פרחים נהנה מפריחה אם נשתול עצי פרי נהנה מפרי עצי נוי נהנה מנוף, צל וכד, דשא נהנה לראות את הצבע הירוק והמשטח היפה.

סדר

גינה נקייה ומסודרת תורמת ועוזרת לנו להנות מהשהות בה, כאשר אנו שותלים בגינה אנו מצפים לפרח או פרי, אם פועלים נכון- יש תוצאות.

ניקוי גינה בבית המשותף

יש גינות בבתים משותפים ויש גינות בחצרות פרטיות חשוב מאד לשמור שבחצר המשותפת או בגינה המשותפת לא יזרק פסולת ולא תהפוך למחסנם של השכנים.

שלא תיזרק פסולת או אשפה בחצר, ושלא יצטברו להם עוד ועוד חפצים שונים אשר יהפכו במהרה למפגע תברואתי ויהפכו את החצר למוזנחת.

ניקוי גינה בבית בפרטי

דומה הדבר בחצר הפרטית ובגינה הפרטית.

אנו נוהגים להשאיר חפצים, ציוד, כלים, מכשירי חשמל בגינה ובפינה ובמשך השנים מצטברים להם עוד חפצים. המחסן מלא לבטח ואז מחפשים היכן להשאיר ציוד.

הזמן עובר הציוד מתיישן ונוצר הצורך לפנות את כל התכולה מהמחסן, המחצר בבית משותף ומהגינה.

פינוי פסולת, פינוי תכולה ממחסנים, פינוי חפצים מחצר או מגינה אינו דבר פשוט.

המועצות המקומיות מכל עיר אינן מרשות זריקה והשלכה של ציוד לרחוב – ואוכפים זאת.

לכן יש לפנות לחברה שתבצע פינוי וסילוק החפצים מהגינה, מהחצר, מהמחסנים, מהגג המשותף.

אנו צוות הנותן שירות פינוי מהיר ומדויק, לפינוי תכולות מגינה, מחצר, פינוי מדירות, פינוי ופירוק ארונות, רהיטים וכדומה.

לנו יש צוות מסור בעל ניסיון, ונשמח כולנו לתת שרות.

אנו שומרים על סביבה ירוקה, לכן כל מה שאנו מפנים נזרק רק לאתר אשפה מורשה, וממחזר.

אנו בטופיגן נותנים שרות מיקצועי לניקוי גינות, ניקוי גינות מוזנחות, ניקוי גינות עם הרבה פסולת וגזם לנו יש צוות מיקצועי שנותן שרות מהיר לפינוי וניקוי חצרות, פינוי וניקוי מגרשים, פינוי וניקוי גגות.

ניקוי גינה – גיזום ענפים

בגינות וחצרות מוזנחות נטפל ונגזום ענפים מעצים, נעצב את השיחים בחצר, שיחים שלא טופלו ולא נגזמו גודלים וזקוקים לאיש מיקצועי שיבצע בנוסף לגיזום גם עיצוב.

גדר חי

אנו מבצעים גיזום בגדרות חי , כאשר הגדר מוזנחת וצמחה בצורה פראית, ע"י מכישור מתאים ניתן את השרות המיקצועי ביותר, לגיזום הגדר, מבצעים גיזום לגדר חי גבוהה.

כיסוח דשא

שרות מיקצועי לכיסוח מדשאות מוזנחות, אנו גוזמים דשא ונותנים שרות ואחזקה למדשאות, אנו צוות מיקצועי שנותן פיתרון מהיר לניקוי גינה שמלאה בעשבים, מבצעים ניקוי עשביה בגינות, מגרשים, חצרות פרטיות.

פינוי גזם

בגינות וחצרות שיש בהם כמות גדולה של גזם, פסולת, חפצים ישנים, אנו ניתן שרות פינוי וסילוק הגזם. אנו צוות מיומן עם ניסיון רב בפינוי חצרות עם כמות גזם גדולה. אנו נותנים שרות לניקוי כל שטח הגינה, או החצר.

ניקוי גינה – פינוי צמחים

גינה חייבת להראות רעננה, לכן יש צורך לדאוג להוצאת עלים, ענפים, צמחים יבשים, אנו נותנים שרות לניקוי גינה, פינוי צמחים יבשים, פינוי עלים, פינוי שיחים לא רצויים.

ניקוי גינה – פינוי מטפסים

אנו נותנים שרות גיזום ופינוי ל- מטפסים אשר גדלו על עמודים, מטפסים שצמחו על סככות,פינוי מטפסים מקירות, פינוי מטפסים על בניינים, פינוי מטפסים מגדרות גבוהות, פינוי וגיזום מטפסים לא פשוט במיוחד שצמח המטפס קוצני.

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו