מפנים מקלטים

אנחנו מפנים מקלטים

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מתמחים בכל הליכי הפינוי האפשריים, לרבות, פינוי מקלטים בצורה המקצועית והראויה ביותר. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מפנים מקלטים ומשיבים את חללי הביטחון לייעודים העיקרי.

פינוי מקלטים -כיצד?

שירות מפנים מקלטים המוענק לכם על ידי "מומחה פינוי דירה", הינו שירות מקצועי ואיכותי, המיושם על פי הנחיות והוראות פיקוד העורף בנוגע למצבם התקין של המקלטים וחדרי הביטחון.בנוסף, פינוי מקלטים הינו שירות המיושם על פי כל הדגשים המקצועיים של צוות המומחים מטעם "מומחה פינוי דירה". בכל הליך של פינוי מקלטים אנו ב-"מומחה פינוי דירה" מקפידים על הפרמטרים הבאים:

התייחסות לפליטת גזים רעילים – מקלטים תת קרקעיים מתאפיינים בצבירת ריכוז גזים רעילים העלולים ללא מעט תחלואים ומפגעים סביבתיים .

מקלטים שהיו אטומים לאורך תקופה ממושכת חשופים יותר לקליטת אותם גזים רעילים כחלק מהדגשים המקצועיים של צוות "מומחה פינוי דירה" בעת פינוי מקלטים, אנו מקפידים לבחון את תופעת פליטת הגזים הרעילים ואף להעניק פתרון מקצועי לעניין .

התייחסות נקודתית למורכבות הליך הפינוי – פינוי מקלטים תת קרקעיים דורשים מאיתנו מאמץ מרבי בהובלת הציוד המיועד לפינוי משטח המקלט אל פני הקרקע .

ברוב המקרים, אנו נעזרים במנגנוני הרמה שונים המאפשרים לנו לבצע הליך פינוי מקצועי, יעיל ובטוח יותר פינוי דירות ומקלטים המיושם על ידי "מומחה פינוי דירה" מתנהל על פי תכנית פינוי מאורגנת ומסודרת .

הליכי מיון תכולת מקלט- מקלט המשמש כמרחב מוגן למספר דיירים במקביל, הוא ברוב המקרים חלל אחסון שכונתי העמוס בתכולה כזו או אחרת המושלכת לחלל המקלט על ידי דיירי המבנה. על מנת לבצע הליך מיון תכולה פונקציונאלי, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מקפידים לקיים את הליך המיון בנוכחות כלל דיירי המבנה, ומאפשרים לכל אחד ואחת מהם "למשוך" משטח המקלט את החפצים השייכים לו.

שירותי ניקיון בגמר הליכי הפינוי- בכל מרחב דירתי או מרחב ציבורי בו אנו מבצעים הליכי פינוי, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מעמידים לרשות מזמיני השירות מגוון נרחב של שירותים נלווים המבוצעים בגמר הליך הפינוי וריקון הדירה מתכולתה שיועדה לפינוי. במסגרת פינוי דירות ומקלטים אנו מאפשרים לכם ליהנות משירותי ניקיון יסודיים בשטח המקלט והמרחב המוגן, שירותי סיוד וצביעת קירות (להעלמת כתמי רטיבות, ריקבון או עובש), שירותי החלפת בלאי (נורות, מטפי כיבוי, אמצעי בטיחות וכדומה), שירותי הדברה ועוד.

פרמטרים מקצועיים אלו, מאפשרים לנו להעמיד לרשותכם את הליך הפינוי המהיר, המקצועי, הבטיחותי והיעיל ביותר בענף.

מפנים מקלטים- למי השירות מיועד?

שירות מפנים מקלטים המוענק לכם על ידי "מומחה פינוי דירה" מיועד הן לוועדי בתים האחראיים על תקינות המקלט מטעם דיירי המקלט, והן לבעלי בתים פרטיים שבבעלותם מקלטים ומרחבים מוגנים אחרים. כמו כן, השירות מוענק למועצות מקומיות, עיריות וכדומה.

מפנים מקלטים- למה זה כל כך חשוב?

במבני מגורים רבים במדינת ישראל, חדרי הביטחון המשותפים וחללי המקלט מהווים כמקום אחסון שכונתי למגוון נרחב של חפצים וציודים שונים. במבנים משותפים רבים נוהגים דיירי הבניין להשליך לחדרי המקלט כל חפץ או ציוד שיצא מכלל שימוש, או לחילופין, לאחסן במקלט חפצים וציודים המיועדים לשימוש מחוץ לכותלי הבית, ובכך למעשה, הפכו דיירים רבים במדינת ישראל את המקלט לחדר אחסון.

הציוד המאוחסן במקלטים שונים ברחבי מדינת ישראל הינו מגוון והוא כולל בין היתר: זוגות אופניים, מכונות כביסה, ספות, רהיטים, ברזל, מוצרי חשמל לא תקינים, ערימות של ביגוד, ספריות, כונניות, מחשבים ישנים ועוד רשימה ארוכה של פריטים וחפצים שהמקלט הוא לא הייעוד שלהם!

פינוי המקלט מכל הציודים המופיעים לעיל (וציודים נוספים), הינו הליך המחייב כל אזרח במדינת ישראל על פי חוק, ועל פי הנחיות ביטחוניות מטעם פיקוד העורף. בסופו של דבר, אף אחד מאיתנו לא רוצה להתעורר באמצע הלילה לאזעקת אמת שתשמע ברחבי המדינה, לרדת אל המקלט העומד לרשותו, ולגלות שאין מקום לאכלוס כל דיירי הבניין, מכיוון שעם השנים הפכתם אותו (בכוחות משותפים) לחדר אחסון ומתחם ג`אנק שכונתי!

מפנים מקלטים עם צוות המומחים -כל היתרונות

צוות "מומחה פינוי דירה" הינו צוות מקצועי, מיומן ומנוסה, העוסק בכל תחומי הפינוי האפשריים. הניסיון המצטבר של אנשי הצוות מעמיד לרשות כל אחד ואחת מכם מגוון נרחב של יתרונות. בין יתר היתרונות המקצועיים שלנו תמצאו:

העמדת תכנית פינוי מאורגנת ומסודרת- אנחנו ב"צוות מומחה פינוי דירה" פועלים במסגרת התווית תכנית עבודה קפדנית לכלל צרכי הפינוי, משלב מיון וארגון החפצים המיועדים לפינוי, דרך פעולות פינוי בטיחותיות ועד להובלת הציוד המפונה לאתרי פסולת המיועדים לכך. תכנית העבודה נקבעת על ידי אנשי הצוות בהתאם לצרכי הלקוח ובהתאם למטרות הפינוי.

ציוד מקצועי איכותי ומתקדם- את כל עבודות הפינוי השונות, אנו מבצעים תוך כדי שימוש בציוד מקצועי ומתקדם, המסייע לנו בהליכי פינוי יעילים, מהירים ובטיחותיים. בין יתר הציודים בהם אנו עושים שימוש תמצאו: שקיות וניילונים עמידים וחזקים במיוחד לאיסוף הציוד, מכולות איסוף בכל גודל, מנועי זרוע להובלת ציודים כבדים משטח הדירה, או לחילופין, מתן שירותי פינוי מקומות גבוהות, ציוד מיגון ובטיחות, חומרי ניקוי וחיטוי איכותיים ועוד.

מגוון נרחב של שירותים נלווים- לאחר סיום הליכי פינוי המקלט, אנו מאפשרים לכל לקוח ולקוח ליהנות ממגוון נרחב של שירותי ניקיון שונים הנלווים אל עבודות הפינוי. שירותים אלו כוללים בין היתר: שירותי ארגון וסדר בחלל המקלט או שירותי ניקוי וחיטוי יסודיים.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו