מפנה בתים עם הרבה תכולה ישנה

אני מפנה גם בתים עם תכולה רבה

פינוי תכולה ישנה – באופן טבעי, סביבת המגורים של כל אחד ואחת מאיתנו, מאכלסת בשטחה פריטי תכולה רבים ומגוונים שלאורך השנים הופכים לפריטי תכולה ישנה ו/או פריטי תכולה מיותרת. חשוב לציין שגם בדירות ובתים בהם מושם דגש על השלכת תכולה ישנה בעת החלפתה בתכולה חדשה (כגון: רכישת מערכת ישיבה חדשה, סלון חדש וכדומה), תוכלו למצוא מגוון רחב של פריטי תכולה ישנים או מיותרים המחייבים אתכם בהליך פינוי.

פינוי תכולה ישנה ומיותרת – מדוע זה הכרחי ונחוץ?

הימצאותה של תכולה ישנה ומיותרת בסביבת המגורים מובילה לעומס יתר של תכולה, כאשר ההשלכות לכך באות לידי ביטוי גם ביכולת תחזוקה ירודה או לקויה של סביבת המגורים וגם בהופעתם של מכרסמים ומזיקים שונים, וזאת לצד העבודה הפשוטה שעומס יתר של תכולה ישנה מהווה מקור להצטברות אבק מסוכן לדרכי הנשימה. לפיכך, אנו ממליצים לכל אחד ואחת מביניכם, לפעול למטרת פינוי בתים ודירות עם הרבה תכולה ישנה בשטחם.

סוגי תכולה ישנה

כאשר מדברים על פינוי תכולה, מדברים בעיקר על פריטי התכולה המיותרת המצויה בסביבת המגורים, החל ממערכות ריהוט ישנות אשר אינן מצויות בשימוש, דרך מערכות סכו"ם וכלי בית ועד לפינוי בגדים ישנים וכדומה.

פינוי תכולה ישנה – כיצד?

פינוי בית מתכולה ישנה הינו שירות מקצועי המוצע לכם על ידי צוותי פינוי העוסקים ומתמחים בענף הפינוי. שירות זה מיושם באמצעות מערכות ציוד שונות כגון: שרוולי פלסטיק, שקי יוטה, מכולות פינוי ורכבי פינוי, כאשר במקרים מסוימים מתווספים מערכות ציוד טכני המיועד לפירוק מערכות ריהוט ישנות, ארונות קיר וארונות מטבח ישנים וכדומה.

ברוב המקרים, מלאכת הפינוי מתמקדת בהוצאת פריטי התכולה הישנה משטח הבית/דירה אל מכולת פינוי המוצבת מחוץ לדירה, ולאחר מכן, מנוידת המכולה לאתרי פסולת ומחזור המיועדים לצורך כך וזאת בהתאם לחוקי העזר העירוניים המונהגים באזור מגוריכם.

מחפשים אחר מפנה בתים מקצועי ומנוסה? זה הזמן להכיר את שי גולד, קבלן פינוי בעל וותק מקצועי של למעלה מ-25 שנה בענף הפינוי. צוותי הפינוי של שי פועלים בכל רחבי הארץ ומאפשרים לכם ליהנות מהליך פינוי מהיר, יסודי ובטיחותי מעל הכול.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו