מלאכת מקצוענים

שירות מקצועי 

ישנן חברות רבות בשוק המציעות שירותים של פינוי דירה, פינוי פסולת והובלת חפצים. אולם לא כל חברה היא צוות פינוי דירה. המשמעות של כך היא שכמו כל דבר בחיים אפשר לבצע משימה מסוימת בצורה בינונית ולצאת ידי חובה, וניתן להשקיע, לבצע את המשימה בצורה יסודית ומדויקת ועל הצד הטוב ביותר. אצלנו בחברה לא מאמינים בפשרות ורוצים אך ורק לקוחות מרוצים. אנו עובדים לפי הסטנדרטים הגבוהים ביותר, מקפידים על סביבה נקייה, מינימום אי נוחות, מקצועיות, שירות אדיב ואמינות לאורך כל הדרך.

הליך פינוי דירה

כאשר אתם מזמינים את צוות פינוי דירה, אתם מזמינים אנשי מקצוע לכל דבר ועניין, מדובר בעובדים שעברו הכשרה מתאימה, יש להם ניסיון בתחום והם יודעים מה עליהם לעשות. הצוות המגיע לביתכם מיד מתחלק לאזורים ומתחיל למיין ולארוז את החפצים לפי סוגם וייעודם. החפצים מוכנסים לארגזים בצורה בטוחה, תוך סימון ארגזים שבירים או רגישים ומספור הארגזים כך שתדעו שלא איבדתם אף פריט וארגז. לאחר מכן, צוות החברה שמיין את החפצים וארז אותם בבטחה, מוביל אותם אל המשאית המחכה ברחוב. חלק מהחפצים מובלים בצורה ידנית ואחרים באמצעות מכשור, כדוגמת מנוף, והכל בהתאם לגודל החפץ, משקלו ותנאי הבית. לאחר מכן התכולה מועברת ליעדה החדש, שם צוות החברה יפרוק את הארגזים בזהירות ואף יסדר את החפצים במקומם אם רק תחפצו בכך. כל שאתם צריכים לעשות הוא לשבת רגל על רגל, ולנוחאת העבודה הקשה השאירו לנו.

שמירה על סטנדרטים גבוהים

כאשר מזמינים בעלי מקצוע לפעמים נתקלים באי נוחות רבה שהם גורמים במהלך עבודתם. העבודה נעשית תוך יצירת רעש רב, יש הרבה הסתובבות בדירה, מטרידים את בעל הבית עם שאלות ובקשות והדירה כולה מלוכלכת לאחר ביצוע המלאכה. בצוות מומחים אין כזה דבר. העבודה מתבצעת תוך מינימום אי נוחות, ללא רעש לשכנים, כאשר בתום הפינוי משאירים את הדירה נקייה, דואגים לניקיון הלובי, חדר המדרגות והשטחים הציבוריים במקרה של לכלוך ומוודאים כי הכל מתנהל כשורה וללא עוגמת נפש לשכנים. יתרה מזאת, אנו מקפידים לא לתפוס מקומות חניה של שכנים, ודואגים כי העבודה תתבצע בצורה יעילה מבלי שתרגישו שצוות החברה נמצא במקום
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו