מה צריך לדעת על פינוי דירה?

פינוי דירות עם המומחים

פינוי דירה אינו עניין שכדאי להקל בו ראש. ישנם כמה וכמה מצבים אשר בהם נדרש להזמין שירות פינוי שכזה וישנם כמה דברים שכדאי מאד לדעת על מנת שהפינוי יתבצע בצורה חלקה, מהירה ויעילה. בארץ ישנו מומחה פינוי מדירה ששמו שי שטיקגולד העומד בבעלותה של חברת פינוי מחסנים, דירות, מקלטים וירושות. צוות העובדים המועסק על ידי שי הינו מיומן ומנוסה ואין ספק שחברה זו היא הכתובת הנכונה והבלעדית עבור כל לקוח אשר מחפש שירות של פינוי.

למה דווקא שי שטיקגולד?

חברתו של שי שטיקגולד זכתה באות אמון הציבור, וזה כבר אומר את כל מה שיש לדעת אודות חברה זו. העובדים של שי מקצועיים ומסורים, עומדים בלוח הזמנים אשר נקבע עם הלקוח על מנת שלא לפגוע בשגרה שלו, בעלי הופעה נאותה ויודעים בדיוק מה עליהם לעשות בכל פינוי ופינוי. לדוגמא, אין דין פיני עיזבון כדין פינוי של דירת ירושה או פינוי רהיטים. מצד אחד, הפינוי יהיה יעיל ומושלם, ומצד שני העובדים לא יעבדו מהר מדי על מנת שלא לפספס שום דבר, ועל מנת לוודא שהפינוי מתבצע על פי שביעות הרצון של הלקוח.

כאשר מדובר בבניין דירות משותף, לא יפריעו העובדים לשכנים ולדיירים האחרים בבניין, לא יחסמו את מקומות החנייה ולא יחסמו את המעברים, את חדר המדרגות ו/או את המעלית. בסיום הפינוי יבצעו העובדים ניקוי יסודי של חדר המדרגות על מנת להשאיר אחריהם סביבה נקייה ככל האפשר. העובדים יודעים שתהליך של פינוי דירה אינו קל גם עבור הלקוח ולכן יעבדו ברגישות, סבלנות ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר שיוכלו.

כיצד מתבצע פינוי דירה הלכה למעשה?

שי שטיקגולד נפגש עם הלקוח פגישה ראשונית בדירה המיועדת לפינוי כדי שהוא יראה, דרך העיניים המקצועיות שלו מה צריך לפנות וכיצד צריך להתארגן ולהיערך לקראת יום הפינוי – איזה ציוד להביא, איזה גודל משאית ועוד. ישנה אפשרות של פינוי רהיטים ישנים בחינם בתמורה להשארתם ברשות החברה וגם זו אפשרות אשר תופסת תאוצה בשנים האחרונות.
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו