מה כולל תהליך של פינוי דירה למכירה

הליך פינוי דירה

ירושה שקיבלנו יכולה להיות מתנה של ממש ויכולה להיות משהו שכורם לנו ללא מעט התעסקות. דירה בירושה למשל עלולה להיות עבורנו לא פחות מעונש בעיקר אם מדובר בדירה ישנה, מוזנחת שיש בה המון חפצים. רק המחשבה על מיון התכולה ופינוי שלה מהדירה מעבירה בנו צמרמורת ומשום כך לא מעט פעמים עושים אנשים את הטעות הנפוצה של למכור את הנכס בשלמותו על כל חפציו. מדובר בשגיאה שמסבה לנו לא אובדן של לא מעט כסף. הסיבה לכך היא שהתמורה שתקבלו עבור דירה ישנה, מוזנחת ועמוסה בתכולה היא נמוכה לאין שיעור לעומת דירה ריקה, נקייה ומאווררת. דירה ריקה מותירה רושם טוב יותר והיא נראית תמיד גדולה יותר. ההצעה שלנו היא להיעזר במומחי פינוי תכולת דירה  שמתמחים בביצוע  פינוי ירושות  כך שיבצעו עורכם  פינוי חפצים  מהדירה ויכינו אותה לקראת מכירה או השכרה. המאמר הבא מסביר על תהליך של פינוי דירה למכירה ומציע כמה הצעות פרקטיות לכל מי שנפל לידיו תפוח אדמה לוהט של דירה ישנה ומוזנחת שיש בה תכולה רבה ואין לו מושג מה לעשות בה. כל פינוי מדירה  הוא משימה קשה, קל וחומר כאשר מדובר על דירה ישנה שירשנו מאדם קרוב שהלך לעולמו. לעתים מכירת הנכס כמה שיותר מהר מתרחשת דווקא בשל קושי רגשי של התמודדות עם חפציו של אדם קרוב. לפעמים מדובר בקושי על רקע פיזי של פינוי רהיטים כבדים מהדירה.

שירות ייחודי

בכל מקרה חברות פינוי דירה מציעות שירות מיוחד שנקרא פינוי דירה למכירה. מדובר על שירות מקיף שבו אתם מקבלים את כל השירותים הנדרשים כדי להכין את הדירה לקראת מכירה. התהליך מתחיל בפגישה שבה אומד נציג החברה את כמות העבודה ואת היקף התכולה. הא בוחן את מבנה הדירה, מיקומה, אופי התכולה ואת טיב הציוד שיידרש לקראת הפינוי. הנציג במעמד זה ייתן לכם גם הצעת מחיר שתיקבע על פי כל הפרמטרים שהוזכרו לעיל. אם התכולה כוללת חפצים כבדים, ייתכן ותידרשו למנוף לביצוע הפינוי. כמות גדולה של פסולת מחייבת מכולות אשפה שיעבירו את האשפה לאתרים מוסדרים וכן הלאה. במעמד זה תקבעו גם את סדרי הזמנים ביניכם ולכן כדאי לעדכן את נציג החברה על כל מגבלה או בעיה שיש לכם בהקשר זה. מדובר למעשה על תיאום ציפיות שבו אתם פורטים את כל השירותים שלהם אתם נזקקים, ובהתאם לכך נציג החברה יקבע את הצעת המחיר. בשלב הבא ייכתב ההסכם ביניכם שבו יעוגנו כל השירותים הנדרשים, המגבלות שציינתם וכמובן האחריות לתכולה שלכם. יש לרשום בבירור את היקף האחריות ואת גובה הפיצוי שתקבלו על כל פגיעה ברכוש. לאחר שהסכמתם על כל הסעיפים, ביום הפינוי עצמו יגיעו נציגי החברה לדירה מצוידים בכל הציוד הנדרש כדי לבצע את הפינוי על הצד הטוב ביותר.

איך זה עובד?

בשלב ראשון יעברו הנציגים על כל החפצים שיש בבית וימיינו אותם. את הפסולת ישליכו למכולות האשפה, את החפצים השמישים ישמרו עבורכם ויעשו בהם מה שתבקשו. ניתן להציע לתרומה את החפצים שאין לכם צורך בהם, או לאחסן אותם במחסן מיוחד עד לסיום העבודה. תוכלו לקבל אותם אליכם הביתה או כמובן למכור. חברות פינוי דירה למכירה מציעות שירות קניית ירושות שבו את פינוי הדירה מבצעים תמורת תכולת הדירה ללא עלות או בעלות נמוכה יחסית. לגבי אפשרות זו יש לעדכן את נציג החברה מראש כדי לקבל הצעת מחיר הוגנת עבור התכולה בדירה. כך או כך, את כל התכולה יארגנו וימיינו העובדים בארגזים מיוחדים. לרשותם ניילונים עמידים וחזקים שישמרו על התכולה מכל משמר ובזכות הידע והניסיון שלהם מיון החפצים ייעשה בתוך כמה שעות. שירות פינוי דירה למכירה כולל פינוי החפצים, פינוי ארונות קיר, ארונות מטבח, ארונות אמבטיה והוצאה של כל החפצים שנמצאים בדירה. בסיום שלב זה הדירה תהיה ריקה לחלוטין וכעת ניתן לעבור לשלב הבא. בשלב הבא, לאחר שהדירה ריקה לחלוטין מכל החפצים שהיו בה ניתן להתחיל במלאכת השיקום. בשלב הראשון יבצעו עובדי החברה בבית כמה עבודות תחזוקה פשוטות כמו תיקוני חשמל ותיקוני צנרת.  מדובר בעבודות שיפוץ קלות ביותר שמסייעות להפוך את הדירה לשמישה וראויה למגורים.

מה כולל השיפוץ?

ניתן בהזדמנות זו להחליף תריסים שבורים, ברזים דולפים או חלודים, להחליף דלתות וחלונות ישנים ועוד כהנה וכהנה עבודות על פי דרישתכם. תופתעו לגלות עד כמה עבודות אלה משפיעות על מראה הדירה ועל רמת האטרקטיביות שלה. לאחר שלב זה ניתן לבצע בדירה צביעה יסודית וסיוד שמשנים לחלוטין את מראה הדירה. לאחר שנצבעה הדירה ושופצה קלות יבצעו העובדים הדברה מקצועית וריסוס ולבסוף ינקו אותו בצורה יסודית כך שהיא תיראה נקייה, מאווררת ונוצצת. ניתן לבצע פוליש רצפות על רצפת הבית וכך לשדרג משמעותית את מראה הדירה כולה. כעת הנכס שבידיכם ריק מכל חפץ, נקי ומסויד והתמורה שתקבלו בעדו היא גבוהה  לעומת התמורה שהייתם מקבלים בעבורו קודם לכן. מדובר על תהליך מהיר ויעיל במיוחד שעלותו שווה לכל כיס והוא מאפשר לכם לקבל תמורה נאה יותר עבור הנכס שברשותכם. במקום להתמודד עם מטלה קשה של פינוי דירה שירשתם ולעמוד מול כמות עצומה של חפצים שעליכם להחליט מה לעשות בהם, יש מי שלוקח את המושכות לידיים ומבצע עבורכם את הפינוי. אתם נהנים משקט נפשי בידיעה שיש מי שעושה עבורכם את העבודה הקשה. שירות פינוי דירה למכירה הוא רק אד מהשירותים שמציעה חברת "צוות פינוי דירה". מלבד פינוי דירה למכירה מציעה החברה שלל שרותי פינוי דירה לכל מטרה ולכל ייעוד.

שירותים נוספים

במסגרת עבודתה מבצעת החברה גם פינוי ושיקום דירה לאחר שריפה, פינוי ושיקום דירת אגרנים כפייתיים, פינוי דירה לרגל מעבר דירה או שיפוץ וכמובן שירות פינוי דירה וקניית ירושות. בנוסף מבצעת החברה פינוי גגות, מגרשים, פינוי מקלטים ומחסנים, פינוי חצרות ופינוי של כל חלל שבו יש חפצים שאינם צריכים להיות בו. במסגרת השירות מוצעים שירותי אריזה ומיון, קטלוג של התכולה, אריזה והעברה לכל יעד שתרצו. אנחנו מסייעים בהעברת תרומות ובקישור לעמותות שונות שנזקקות לתרומות מעת לעת ושמחים לעזור לכם לעשות מעשה טוב של תרומה וחסד. החברה מצעיה גם שירות קניית ירושות במחירים הוגנים ללא תחרות. "צוות פינוי דירה" מציעה צוות מקצועי ומנוסה שמכיר את התחום ומציע שירות הוגן ואמין. בכל סוג של פינוי אנחנו מעניקים את השירות ההוגן ביותר תוך גילוי רגישות לצרכי הלקוח ולמצבו המיוחד. המחירים ההוגנים והשירות הטוב מאפשרים לנו לתת ללקוחותינו כבר שנים רבות שירות מעולה ללא פשרות. כל עובדינו מצוידים בציוד המקצועי המתקדם והמתאים ביותר לביצוע עבודות פינוי דירה, לרבות מנופים, מכולות, מנשאים, משאיות הובלה וביתר הציוד הנדרש לביצוע עבודות תחזוקה ושיקום. צרו עמנו קשר לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת התייעצות ללא עלות נוספת וללא כל התחייבות מצדכם. נציגי החברה ישמחו לשמוע על פינוי הדירה שלו אתם נזקים ובהתאם לכך להתאים עבורכם את סל השירותים הנכון ביותר עבורכם. מדובר בשירות נוח ויעיל שמאפשר לכם לקבל שקט נפשי וביטחון בידיעה שיש לכם על מי לסמוך, רק זה שווה הכל- לא?אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו