מה הוא פינוי דירה?

פינוי דירה 

כשאנו שומעים את הביטוי פינוי דירה מיד עולות לנו אסוציאציות שליליות כמו פינוי עקב חובות והוראה של ההוצאה לפועל לעשות כך, פינוי של שוכר שלא משלם את שכר הדירה שלו וצריך לפנותו בשביל להכניס שוכר אחר, ועוד סיבות רבות המצריכות פינוי. אך פינוי של דירה הוא לאו דווקא משהו מהסוג הזה אלא יכול גם להיות פינוי ירושות, פינוי רהיטים ישנים שלא צריך כבר, פינוי בגלל אגרנות כפייתית, פינוי פסולת מהדירה ועוד כהנה וכהנה סיבות שבגים צריך לפנות את הדירה. ישנן חברות מקצועיות כמו שי פינוי דירה  שישמחו לעשות זאת עבורכם.

פינוי בחינם

פינוי הדירה יכול להתבצע על ידינו ויכול גם להתבצע על ידי חברה חיצונית שתדאג לפינוי תכולת הבית מא' ועד ת', כולל אריזת הציוד שאמור להישמר, פינוי הפסולת, ופינוי שאר החפצים. פינוי לא חייב להיות התשלום וישנן לא מעט חברות אשר מפנות דירות בחינם. וממה מרוויחות החברות? לכולנו, ובעיקר למבוגרים מאיתנו ישנו ציוד רב בבית שאין לנו צורך בו כמו ציוד ענתיקה וכדומה, לנו אומנם אין צורך בו אבל ישנם כאלו שיש להם צורך בציוד הזה, ומה שעושות החברות המפנות בחינם הוא שהן מוכרות את הציוד הזה הלאה ומרוויחות עליו.

מה צריך לוודא עם חברת פינוי?

אם אנו צריכים פינוי דירה ופונים להיעזר בשירותיה של חברת פינוי דירות הדבר החשוב ביותר הוא שנבהיר בכתב מה יישאר אצלם אחרי הפינוי ומה יישאר אצלנו. לעיתים ישנן אי הבנות בין החברה לבין מזמין העבודה ולפתע כשמתגלה פריט יקר ערך שבעל הבית לא היה מודע לקיומו מתפתח ויכוח בין הצדדים מי ייקח את הפריט. סיכום מראש של מה בדיוק יינתן לחברה תמורת הפינוי בחינם ואילו יוצאים מן הכלל יש בהסכם הזה יימנעו אי הבנות ותקלות מיותרות כך ששני הצדדים יהיו מרוצים, בעל הבית שהעבודה בוצעה עבורו והחברה המפנה.

חברת שי פינוי דירה  הינה החברה המובילה בישראל לפינוי דירות, וברשותנו אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים. נשמח לסייע לכם לפנות את הדירה שברשותכם, צרו עמנו קשר בהקדם!

 

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו