מה אתם יודעים על פינוי מהמרפסת

פינוי מרפסת 

קרה לכם שהתבוננתם על הבית שלכם והרגשתם שהוא לא שלכם? זה קורה ללא מעט אנשים שמקדישים כמה דקות להתבונן על סביבת המגורים שלהם. מבט חטוף אך מודע על אזור המגורים שלנו מזמן לנו הפתעות לא תמיד נעימות עם השנים אנחנו צוברים לא מעט רכוש ותכולה ואט אט מגיעים למצב שבו הבית עמוס, מבולגן ויש חללים שלמים שיצאו מכלל שימוש רק בשל הנטייה הזו של לאגור ולאסוף דברים. אין הכוונה כאן לתופעה האובססיבית של איסוף חפצים, אלא דווקא לנטייה הטבעית של כולנו להיקשר לחפצים שונים לא על רקע אובססיבי. הנטייה הזו מביאה אותנו ברבות הימים לחיים בבית מבולגן ולא מאורגן כאמור מבט חטוף מסביב יכול ללמד אתכם האם אתם חיים בבית כזה. המאמר הבא מציע לכל מי שגילה על עצמו ברגע זה או לפני כמה רגעים שהוא חייב, אבל חייב לסדר את הבית באופן מקצועי ויעיל. ארגון הבית הוא משימה מורכבת בעיקר לאור העובדה שאין לנו שפע של זמן פנוי. מעט הזמן הפנוי שלנו מוקדש למשפחה ולילדים או רחמנא ליצלן לעצמנו, מה שמותיר לנו מעט מאד פנאי לחשוב על סידור וארגון הבית. כאן אנחנו נכנסים לתמונה. חברת "צוות פינוי דירה" היא חברה מקצועית שמתמחה בפינוי דירה לכל מטרה ולכל ייעוד.

מה אנחנו מציעים?

חברתנו  מפנה ירושה, מבצעת  פינוי מחסנים,  פינוי משרדים, פינוי מקלטים, פינוי חצרות וגגות ונותנת שירותים הן למגזר העסקי והן למגזר הפרטי. במסגרת שירותי פינוי דירה אנו מציעים פינוי דירה בירושה,  פינוי דירה למכירה או להשכרה, פינוי ושיקום דירה של אגרני כפייתיים, פינוי ושיקום דירה שנשרפה, פינוי דירה לרגל מעבר דירה וגם פינוי דירה לרגל שיפוץ. השירות הוא כולל ומתאים לכל מי שמעוניין למטרה כזו או אחרת לפנות חלל או בית או אזור מסוים. הפינוי מתרכז בכל חלקי הבית כך שמי שמפנה את דירתו יכול לקבל גם פינוי של המחסן או פינוי מהמרפסת.  השירות כולל פינוי ארונות, פירוק ארונות קיר, ארונות אמבטיה, ארונות מטבח ועוד כל מה שדרוש כדי לרוקן את הדירה לחלוטין. ניתן לקבל את השירות כחלק ממעבר דירה או כאמור במטרה לארגן ולרענן את הבית. זוהי הזדמנות למיין את התכולה ולהחליט מה לעשות בה. ניתן למשל להחליט לתרום חלק מהחפצים לעמותות שונות ואנו נשמח לסייע לכם בכך על ידי שינוע והעברה של החפצים. ניתן למכור חלק מהתכולה וכך לקבל בעצם פינוי תכולת דירה בחינם  או בעלות סמלית. אפשרות נוספת היא לאחסן את כל התכולה במחסנים עד ביום שיפוץ וארגון הבית. פינוי דירה יכול להיות חלק מעבודת שיפוץ כללי או במסגרת ארגון מחדש של הבית. כך או כך חברת "צוות פינוי דירה" תשמח להשתלב בתהליך ולספק לכם את כל השירותים הנדרשים במטרה להגיע למצב של בית שנעים לחיות ולהתגורר בו.

האתגר שבפינוי

כל פינוי דירה, לרבות פינוי מהמרפסת מזמן אתגרים שונים ואנו בחברת "צוות פינוי דירה" מוכנים ומזומנים להתמודד עם כל אתגר. עובדינו הם בעלי ניסיון רב ומצוידים בכל הידע הדרוש כדי להתמודד עם כל סוג של פינוי. מעבר לכך ברשותם ציוד מקצועי מתקדם שמסייע להם להשלים כל עבודה במהירות וביעילות. אנו שמים דגש רב על הפן הבטיחותי ומתאימים לכלל עובדינו ציוד הגנה מתאים כולל כפפות, קסדות, מסכות וחליפות מתאימות. שמירה על התכולה שלכם ועל הציוד שלכם נמצאת גם היא בראש סדרי העדיפויות שלנו ומשום כך אנו מקפידים לעטוף ולארוז כל פריט ופריט בארגזים מותאמים וחזקים. בשלב הראשון כדי שנוכל להתחיל בתהליך מומלץ ליצור עמנו קשר כדי לקבוע פגישה עם נציג מטעם החברה. הנציג יגיע לחביתכם וישמע מכם על הציפיות שלכם ועל השירותים הנדרשים. במקרה הצורך הוא יוכל להציע כמה הצעות ובמקביל יבדוק את כמו התכולה שיש לפנות, אופי התכולה, סוג השירותים הנדרש ומאפייני הבית כמו מיקום וכ"ו. בהתאם לכל המרכיבים הללו ועל סמך כמות האנשים שיש להתאים לפרויקט וסוג הציוד הדרוש יחליט הנציג על הצעת המחיר עבורכם. לאחר שנסכים על המחיר עבור העבודה נכרות הסכם כתוב שבו נעגן את הכל בכתב, כולל סל השירותים שתקבלו, סדרי הזמנים שלכם, והיקף האחריות לתכולה. אנו מקפידים לציין את היקף האחריות וגם את גובה הפיצוי שקבלו אם חלילה משהו מהחפצים שלכם יינזק.

מה האילוצים שלכם?

במעמד זה מומלץ לעדכן אותנו על כל אילוץ או העדפה שלכם בהקשר של לוח הזמנים ואנו נעשה כל מאמץ אפשרי כדי לעמוד באילוצים ובדרישות שלכם. ביום הפינוי עצמו יגיעו העובדים מצוידים בניילונים, ארגזים, מנשאים, שרוולים, מכולות אשפה וכל מה שדרוש כדי לפנות מהבית את התכולה. לאחר מיום קפדני של החפצים שבו תוכלו להחליט מה לשמור ומה למסור נפנה את החפצים מהבית. כעת ניתן להרחיב את החבילה ולקבל גם סל שירותי שיקום ושיפוץ. אנו מבצעים צביעה יסודית ומקצועית בכל חלקי הבית ומוכנים גם לבצע תיקונים קלים כמו החלפת ברזים דולפים או חלודים, החלפת שקעים שרופים או שבורים, החלפת דלתות וחלונות ועוד תיקונים קלים שמשפרים משמעותית את איכות החיים בבית. אם מדובר בדירה שמועמדת למכירה או להשכרה למשל פעולות פשוטות מסוג זה שמבוצעות על ידינו בקלות רבה משדרגות את מראה הבית ומעלות את ערכו במעמד המכירה או ההשכרה. מלבד צביעה ותיקונים אנו מבצעים גם הדברה מקצועית על כל סוגיה ולסיום ניתן לבצע בביית ניקיון יסודי. אם הדירה שלכם כבר עברה שיפוץ הניקיון הוא חשוב במיוחד מפני שבמהלך השיפוץ נותרת על רצפת הבית פסולת שקשה מאד להסיר אותה. אנו בעזרת ציוד מקצועי ועל ידי חומרי ניקוי חזקים במיוחד נסלק את כל פסולת הבניין מהבית. ניתן להשלים את העבודה על ידי פוליש רצפות שמשדרג באופן משמעותי את מראה הבית.

סיום

זהו, המלאכה השלמה וכעת כל מה שנותר לכם הוא לחזור לבית הנקי והמאורגן שעבר צביעה יסודית ולפרוק את הארגזים שארזנו עבורכם בצורה מסודרת וקפדנית. בזכות האריזה הקפדנית גם מלאכת הפריקה תהיה קלה  יותר. אם מדובר בדירה למכירה או להשכרה כעת תופתעו לגלות עד כמה נעימה למראה הדירה וכמובן הערך שלה גבוה לאין שיעור. חברת "צוות פינוי דירה" מתמחה כבר שנים במתן שירותי פינוי דירה וגם במקרה שלכם נשמח לתת אלת השירות הטוב שאנו ולקוחותינו מורגלים בו. צרו עמנו קשר לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת יעוץ ללא התחייבות וללא עלות ואנו נשמח להתאים עבורכם את סל השירותים המתאים והטוב ביותר עבורכם. הציוד המקצועי, הידע והניסיון מאפשרים לנו כבר שנים ארוכות לתת ללקוחותינו שירות מעולה ואנו רואים בכך מטרה חשובה. מעבר לכך אנו נוהגים בלקוחותינו במלוא הרגישות ומציעים ליווי צמוד לכל אורך הדרך. אנו מודעים לכך שפינוי דירה יכול להיות משימה לא פשוטה ומורכבת עבור אנשים רבים ומגלים בהקשר זה את מלוא הרגישות. צרו קשר וקבלו מאתנו את כל המידע הדרוש לביצוע פינוי דירה, משרד או כל נכס שהוא.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו