מה אתם יודעים על פינוי דירה בעזרת מנוף?

פינוי עם מנוף

ערימות בגדים ישנים בכל מקום, כמויות בלתי הגיוניות של דפים, ניירות שונים, עיתונים, ספרים ישנים, שאריות מזון ואוכל, כלי אוכל מלוכלכים ושבורים בכל פינה, אבק ומעל לכל ריח חריף של מחנק וריקבון, כל אלה תחושות שנרגיש אם נזדמן אי פעם לביתו של אדם שסובל מאגרנות כפייתית. אגרנות כפייתית הא הפרעה ממשפחת האובססיות. ההפרעה הזו כמו כל ההפרעות מקורה בבעיה רגשית שגורמת לאדם לאגור ולאסוף באופן אובססיבי כל מני חפצים אל ביתו. זה יכול להיות סוג אחד של חפצים כמו עיתונים, ספרים, בגדים או מוצרי חשמל ואלו יכולים להיות גם סוגים שונים של חפצים. כך או כך מדובר בבעיה מדאיגה שמסבה לאגרן עצמו, לבני ביתו ולסביבה הקרובה נזק רב. במקרים קיצוניים של אגרנות כפייתית שנמשכת שנים משפחות מתפרקות וכל המעורבים בדבר סובלים סבל גדול ולוקים לעתים גם בתופעות של דיכאון. המאמר הבא מסביר כיצד ניתן להתמודד עם בעיה של אגרנות כפייתית ומציע כמה הצעות. חשוב להבין כי מדובר בתופעה רגשית שלה השלכות רבות על הפן הפיזי ומשום כך יש לתת את הדעת בכל היבט של התופעה.

מי מסתכן בבית כזה?

יים בבית של אגרן כפייתי הם חיים באיכות ירודה שמסכנים את כל בני הבית. בעת שריפה למשל עלול הבית להתלקח בתוך כמה דקות ולהפוך למלכודת אש בשל כמות התכולה הדליקה שיש בו. הימלטות וחילוץ מבית כה עמוס בחפצים יהיו כמובן כמעט בלתי אפשריים. סכנה אחרת שקיימת בבית של אגרנים כפייתיים היא סכנת נפילה ומעידה בעטיין של כמויות בגדים וערימות שפזורות בכל חלקי הבית. בנוסף, מדפים וארונות עמוסים בתכולה נמצאים בסכנת התמוטטות ומסכנים את בני הבית בפציעות וחבלות שונות. מלבד כל אלה קיימות גם סכנות תברואיות שנעוצות במצבורי אבק שמזמנים שורה של מחלות דרכי נשימה, מחלות עור והפרעות אלרגניות. אוכל מקולקל שמפוזר בכל חלקי הבית עלול להביא להתפשטות חיידקים שיביאו עמם מחלות זיהומיות לכל בני הבית וכמובן מכרסמים וחרקים עלולים להדביק את בני הבית בשלל מחלות שונות ומסוכנות. החיים בבית כזה הם ללא ספק מסוכנים עבור כל אחד אך בעיקר עבור ילדים קטנים או אנשים מבוגרים שהמערכת החיסונית שלהם אינה בשלה או תקינה ולכם הם חשופים יותר למחלות. אם לא די בכך, הרי שבפן הרגשי חיים בבית של אגרן כפייתי מזמנים שורה של בעיות רגשיות. החיים בבית מלוכלך, אפל ומחניק עלולים להמיט דיכאן על בני הבית. עם הזמן תחושת הבושה גורמת לכך שבני הבית וגם האגרן עצמו מעטים להזמין אורחים וחברים וכך גדלה תחושת המצור והבדידות. כל אלה מייצרים תחושת מועקה שאינה בריאה ומסכנת את כל בני הבית. זהו כדור שלג שמין את עצמו ובשלבים מתקדמים מסרבים בני הבית אפילו להזמין אנשי מקצוע לטיפול ולתחזוקת הבית.

אם לא די בכך

למותר לציין כי זהו בית שלא מנקים באופן שוטף, בין אם מחוסר מוטיבציה ובין אם עקב קושי אובייקטיבי שכרוך בניקוי בית כה עמוס בחפצים. כדור השלג הולך וגדל ונוכח הבדידות והבידוד שבו חיים בני הבית הסביבה הקרובה לא יודעת דבר על הביעה. במרבית המקרים התופעה מתגלה כאשר הביעה כבר חמורה במיוחד עקב תלונה של השכנים על ריחות רעים מהדירה או עקב ביקור פתאומי של מישהו מהקרובים או החברים של בני הבית. הבעיה היא שבמקרים רבים הבעיה מתגלה כאשר היא כבר בעיצומה ואז קשה מאד לתת לה מענה. האמת הכואבת היא שמדובר בתופעה שבה האדם כולא את עצמו בבית והופך את הבית למחסן שבו הוא שוקע אט אט. הפתרון לבעיה כזו הוא מטבע הדברים משלוב וכלל מענה ברמה הרגשית וברמה הפיזית. ברמה הרגשית יש לתת מענה לסיבה שבגינה אדם אוסף לביתו כל כך הרבה חפצים טיפול רגיש על ידי פסיכולוג, פסיכיאטר או מטפל רגשי יכול להאיר את הבעיה ולהעלות למודעות את הסיבה לאגרנות. בתוך תהליך איטי ומבוקר ניתן לפתור את הבעיה. בהיבט הפיזי יש לתת מענה למצב הבית. לשם כך יש לפנות גם כן אל אנשי מקצוע, והפעם מתחום פינוי דירה.  מומחה פינוי דירה  הוא אדם או חברה שמתמחים בביצוע פינוי דירה לכל מטרה.

מתי מבצעים פינוי דירה?

פינוי דירה יכול להתבצע לכל מטרה ולכל ייעוד. זה יכול להיות פינוי דירה לרגל מעבר דירה, פינוי דירה לקראת מכירה או השכרה, פינוי דירה לקראת או בעקבות שיפוץ, פינוי ושיקום דירה לאחר שנשרפה, וכמובן פינוי אגרנות כפייתית. כל סוג של פינוי דירה מזמן אתגרים שונים. פינוי דירה וירושה  למשל כולל במרבית המקרים גם קנייה של הירושה. לאחר תמחרו כל הירושה ניתן לקבל בעצם  פינוי דירה בחינם  תמורת תכולת הבית או חלק ממנה. פינוי דירה של אגרנים כפייתיים מחייבת גם שיקום הנכס ומדובר למעשה על תהליך שבו אנו מפנים את הדירה מכל חלקיה ולאחר מכן הופכים אותה להיות ראויה שוב למגורים. חברת "צוות פינוי דירה" מספקת שירותי פינוי דירה לכל מטרה ולכלך ייעוד. אנו מבצעים פינוי דירה שכולל סל שירותים מורחב וייעודי שמותאם לכל פינוי דירה, לכל מטרה, יעוד ולכל צרכי הלקוח. בחברתנו כל הניסיון והידע הדרושים כדי לתת מענה לכל בעיה ולכל אתגר. במקרה של פינוי דירת אגרנים כפייתיים למשל אנו נעזרים בכל הציוד הדרוש לרבות פינוי דירה בעזרת מנוף כדי להתמודד עם כמות גדולה של חפצים כבדים וגדולים במיוחד. מלבד  פינוי דירה בתל אביב  והסביבה אנו מציעים גם שורה של שירותים למגזר הפרטי והעסקי שכוללים פינוי מגרשים, פינוי חצרות, פינוי גגות, פינוי מרתפים, פינוי משרדים ופינוי מקלטים. הכל נעשה על ידי מיטב אנשי המקצוע וכל הציוד המקצועי הנדרש.

שלבי העבודה

בשלב הראשון יגיע לבית נציג מטעמנו שיעריך את כל העבודה שיש לבצע. על פי כמות התכולה, אופי התכולה, סוג השירותים המתבקש ועוד מאפייני הדירה, מיקומה ושלל פרמטרים אחרים יחליט על המחיר הנדרש לביצוע הפרויקט. הוא יקבע גם כמה אנשים יש להקצות לטובת העבודה ומהוט הציוד הנדרש לביצוע התהליך כולו. פינוי דירה בעזרת מנוף למשל משפיע על המחיר משום שהוא דורש לא רק ציוד מיוחד אלא גם כוח עבודה מיומן ומנוסה. בשלב הבא לאחר שנכתוב את כל הדברים בחוזה העבודה ביום הפינוי עצמו יגיעו המפנים לדירה ויוציאו ממנה את כל התכולה. על ידי מנופים, מנשאים, שרוולים וארגזים חזקים יסלקו מהדירה את כל התכולה לרבות אשפה, בגדים, מכשירי חשמל וכל מה שנמצא בדירה. עובדינו יפרקו ארונות ישנים ויסלקו מהדירה כל מפגע שתרצו. לאחר שהדירה ריקה ניתן להתחיל במלאכת השיקום. צביעת הדירה בשלב הראשון ולאחר מכן סתימת חורים בקירות, עבודות צנרת קלות, תיקוני חשמל, החלפת תריסים שבורים, ברזים דולפים חלונות ודלתות ישנים עוד כהנה וכהנה עבודות תחזוקה קלות. לסיום נבצע בדירה ניקיון יסודי, הדברה וחיטוי. כעת הדירה מוכנה וראויה שוב למגורים וניתן לשוב ולהתגורר בה. צרו קשר עם חברת "צוות פינוי דירה" לקבלת הצעת מחיר מסודרת ומידע נוסף עלך פינוי דירה בעזרת מנוף או על כל סוג אחר של פינוי דירה.
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו