מה אנחנו מציעים לכם? פתרון משולב לאגרנים כפייתיים

אנחנו ב-שי פינוי דירה, עוסקים ומתמחים בתחום פינוי דירה לכל מטרה, כבר למעלה מ-30 שנה, ולאורך השנים, פיתחנו שיטות עבודה המותאמות באופן המדויק ביותר לצרכי הפינוי השונים, וביניהם, פינוי דירות אגרנות. דירות אלו, מצויות במצב תחזוקתי ירוד, וברוב המקרים, מדובר בדירות מוזנחות ועמוסות בפריטי אגרנות מיותרים. הפתרון המשולב המוצע על ידינו לאגרנים כפייתיים הוא פינוי מקצועי של פריטי האגרנות המצויים בשטח הדירה, וזאת לצד, פעולת חיטוי וניקיון, המחזירה את הדירה להיות מקום ראוי למגורים.

יש לכם שאלות בנושא דירות אגרנות? ריכזנו עבורכם את כל המידע בנושא

מהי דירת אגרנות?

דירת אגרנות היא למעשה דירת מגורים בה אחד או יותר מהדיירים אוגרים בשטחה פריטי אגרנות שונים מכל סוג. דירה זו, סובלת ממצב תחזוקתי ירוד הנובע בין היתר בגלל עומס פריטי תכולת האגרנות המצויה בה.

האם דירת אגרנות יכולה לשמש למטרות מגורים?

דירת אגרנות היא ברוב המקרים דירה שאינה ראויה למגורים, וזאת לנוכח היקף המפגעים הסביבתיים, התברואתיים והבטיחותיים המצויים בה, וביניהם, זוהמה ולכלוך, ריחות לא נעימים, סימני עובש וטחב, צפיפות יתר, בלאי במתקני הדירה השונים, ריבוי מכרסמים ומזיקים ועוד.

מה הן הסכנות הנלוות למגורים בדירת אגרנות?

היקף המפגעים בדירת המגורים הופך אותך למקום שאינו ראוי למגורים ואף מסוכן לחיי אדם, כאשר הסכנות הנלוות למגורים בשטח דירת האגרנות כוללות: בעיות בדרכי הנשימה בגלל הצפיפות, אווירת המחנק וסימני העובש והטחב, חשש מתמיד להתפרצות דליקה/שריפה לנוכח ריבוי פריטי האגרנות וההזנחה התחזוקתית הבאה לידי ביטוי גם בנקודות חשמל לא תקינות וכדומה.

האם ניתן להפוך דירת אגרנות מוזנחת למקום ראוי למגורים?

בהחלט, ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן! ב-שי פינוי דירה, תוכלו למצוא שיטת עבודה ייחודית המיועדת לתהליכי פינוי דירות אגרנות, כאשר בסיום התהליך אנו מאפשרים לבעלי הדירה ליהנות ממקום ראוי, בטיחותי ונוח למגורים.

האזינו להמלצה של עוד לקוחה מרוצה של שי פינוי דירה

3 שלבים מרכזיים לפינוי דירות אגרנות

כצוות מקצועי בתחום פינוי דירות, אנחנו ב-שי פינוי דירה, מיישמים כל תהליך פינוי של דירת אגרנות בשלושה שלבים מקצועיים הכוללים:

 • שלב ראשון –  מיון פריטי אגרנות וסיווגם על פי מצב תחזוקתם ו/או צרכי השימוש בהם. את הפריטים שאינם ראוים לשימוש נוסף אנו דואגים לסווג כפריטים המיועדים לפינוי ואת הפריטים שניתן לעשות בהם שימוש אנו דואגים להעביר כתרומה לארגוני חסד וכדומה.
 • שלב שני –  פינוי פריטי אגרנות משטח הדירה לאתר פסולת קרוב. לצורך כך, אנו עושים שימוש במערכות ציוד שונות המייעלות את תהליך הפינוי ובמשאיות פינוי באמצעותן אנו מובילים את תכולת האגרנות משטח הדירה לאתר הפסולת המיועד.
 • שלב שלישי – חיטוי וניקיון יסודי של שטח הדירה, לרבות, חיטוי חדרי רחצה ושירותים, חיטוי כיורים ומשטחי שיש וניקיון עמוק של מתקני הדירה השונים.

מה הופך את שי פינוי דירה לצוות המוביל בתחום?

שי פינוי דירה הוא צוות פינוי מקצועי בראשותו של שי גולד, קבלן פינוי מנוסה ומוסמך הנחשב לאחד מהמומחים המובילים בישראל בתחומו. לרשותו של שי, 30 שנות ניסיון וידע מקצועי רחב היקף  בתחום הפינוי, וזאת לצד יתרונות שירות נוספים המוצעים על ידו והופכים את הצוות שבהנהגתו לצוות הפינוי המוביל של ישראל, וביניהם:

 • תכנון מדויק של תהליכי פינוי בהתאם לסוג הפינוי והיקף התכולה המיועדת לפינוי
 • שימוש במערכות ציוד המותאמות למאפייני התכולה המיועדת לפינוי
 • שיטת עבודה ייחודית לצרכי פינוי דירות אגרנות
 • הקפדה יתרה על נהלי בטיחות בעבודה ושמירה על תקנות העזר העירוניות
 • מגוון רחב של שירותים נלווים בסיום עבודת הפינוי, לרבות, שירותי חיטוי וניקיון, שירותי תיקון בלאי במתקני הדירה וכדומה

וזאת כמובן לצד היחס והשירות האישי המוענק על ידי שי ואנשי הצוות לאורך כל הדרך.

דגשים חשובים על השירות המקצועי שלנו לפינוי דירת אגרנות

תהליך פינוי דירת אגרנות באמצעותנו, כולל בין היתר:

 • פירוק ארונות מטבח ישנים ובלויים
 • פירוק ארונות קיר וארונות בגדים ישנים
 • פינוי בוידמים ומחסנים דירתיים
 • הסרת כתמי עובש בחדרי רחצה ובמטבח
 • פינוי פסולת מכל סוג המצויה בשטח הדירה
 • פינוי מכשירי חשמל תקולים או כאלו שיצאו מכלל שימוש

וזאת לצד שירותי פינוי וניקיון נוספים בהתאם לאופי תכולת האגרנות בשטח הדירה ובהתאם למצבה התחזוקתי של הדירה.

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו