מדריך פינוי דירות הורים

המדריך השלם לפינוי 

הרגע ממנו חששתם מכל הגיע, יש צורך לפנות את דירת ההורים הישנה. פינוי דירות הוא ללא כל ספק משימה מאוד מורכבת. מצד אחד, יש הסבורים כי אפשר לבצע פינוי עצמאי ולצמצם כך את העלויות. אך בפועל, פינוי עצמאי גוזל מכם הרבה מאוד זמן יקר, מאמץ ואף פציעות. כאשר מדובר בדירות ישנות ועמוסות בתכולה, שכירת שירותי פינוי מקצועיים תהיה צעד נבון. אם מדובר בפינוי דירת משפחה, ההחלטה לשכור שירותי פינוי חכמה עוד יותר.

התמודדות עם קושי נפשי

אין כל ספק כי פינוי דירות משפחה מביא עמו קשיים רגשיים. אין זה פשוט לפנות חפצים אישיים של בן משפחה מנוח. ישנם מקרים רבים בהם המשפחה חוששת מפני הפינוי ומותירה את הנכס ללא שימוש למשך תקופה ארוכה. צעד כזה יביא עמו הפסדים כספיים. כל יום בו הנכס אינו מושכר הוא יום בו אתם מפסידים כספים. כמו כן, הזנחת הדירה תגרום לנזקים בלתי הפיכים. על כן, אין כל סיבה להמתין למחר, אנשי המקצוע יבצעו בעבורכם את מלאכת הפינוי חיש מהר.

הסכמת כל היורשים

הצעד הראשון לקראת פינוי דירות מתחיל בקבלת הסכמת כל היורשים או בני המשפחה. אם מדובר בדירת הורים, יש לשוחח על כך עם כל האחים והאחיות ולקבל את הסכמתם. מספר ימים לפני הפינוי, יש להזמין את בני המשפחה אל הבית לאיסוף פריטים אשר ירצו לשמור לעצמם. כמו כן, פריטים יקרי ערך כמו תכשיטים או כלים יקרים, כדאי גם כן לאסוף ולהעביר למכירה באופן עצמאי. נדגיש כי לקראת הפינוי יש לפנות מהבית חפצים בעלי ערך סנטימנטלי כמו אלבומי תמונות או מכתבים, צוות הפינוי לא יוכל לקבל עליו אחריות לשימור הפריטים.

תרומת חפצים ורהיטים

עבודת הפינוי תהפוך נוחה יותר כאשר תדעו כי הפריטים מועברים בחלקם למרכזי מחזור או צדקה. פריטים אשר ניתן לעשות בהם שימוש חוזר יעברו למכירה או תרומה. חברות פינוי פועלות באופן קבוע מול מרכזי מחזור מתוך מטרה להעביר תכולה רבה ככל האפשר למחזור ולשמור על הסביבה. אם ישנה עמותה קרובה לליבכם, תוכלו להעביר בעצמכם פריטים אל העמותה. רהיטים במצב טוב ומכשירי חשמל תקינים, יתקבלו בברכה ברוב העמותות.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו דילוג לתוכן