מדירה מוזנחת ומזוהמת – לכמו חדשה

 

הארגנות הכפייתית- היא הפרעה נפשית אשר מביאה לאגירה מוגברת ומיותרת של חפצים בלתי נצרכים.

האגרנות הכפייתית היא אחת ממחלות הנפש תחת הכותרת "הפרעות אובססיביות כפייתיות", היא מאופיינת באגירת חפצים וחומר בלתי נצרך ברמה שחוסמת כבר לפעמים את כיווני הבית למעבר חופשי, וכל זה מתוך אובססיה אישית חולנית של האגרן אשר מתפתחת בעקבות הרגשת צורך ונזקקות לחפצים  שיכולים להיות אף עיתונים או תנורים ולאו דווקא יהלומים מצויים. התפלאתם? גם אנחנו.

ומפה כמעבר חד, אפילו תוך כמה ימים בלבד הדירה שלכם ו/או שלהם תוכל להפוך למקלט עבור פסולת מיותרת שלא נורא נעים לחיות או להתנייד בו אם תשאלו אותם.

סיפורים שנגמרו אצלנו ב"מרכז לסיוע לאגרנים כפייתיים" – המגיש עזרה ותמיכה בכל הנוגע להפרעה והשלכותיה, הביאו לטיפול יעיל ושינוי משמעותי. אך אם אתם כבר פה נדגיש שהכרחי לטפל בבעיה במהירות האפשרית, שכן גוררת עם הזמן גם את החמרת האובססיה ותסמיניה לכבדים יותר אצל האגרן, ובנוסף: החומר המיותר שמשאירים האגרנים הכפייתיים בבתיהם מצטברים עם הזמן לערימות זבל ואף זיהום המסכן את בריאות הדרים בבית האגרן וכמובן את עצמו. אם כן טיפול מיידי ומוקדם יוכל להועיל לבעיה במידה מוגברת.

השלב שלא חיכיתם לחיות אתו: התמודדות עם דירה מוזנחת ומזוהמת, רק שאם תגידו- אנחנו כאן.

הגעתם לסף, מה אתם עושים? אתם לא לבד, ולא רק בגלל כמויות החפצים הגדושות אשר סביבכם. גם כי ה"מרכז לסיוע לאגרנים כפייתיים" מחכה שתפנו אליו, ולאחר טיפול נפשי אשר יוגש לאגרן עצמו וירגיעו מלאגור עוד במידה יחסית, תשלח עזרה פיזית לפינוי מקצועי עבור הדירה המוזנחת, ונקיון שיחזיר את המצב לכשהיה אז. נשמח לעזור, אמרנו.
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו