מדוע לא שומעים יותר את ה- אלטעזאכן?

אלטעזאכן, מה איתו? 

אנו בטוחים שגם אתם בשלב כזה או אחר בחייכם נחשפתם לקולות הרמים של הרוכלים בפאתי הרחובות, מצוידים במגאפון וברכבי משא קטנים, צווחים בקולי קולות, אלטעזאכן. כך בעבר, נהוג היה להציע לתושבי השכונה חפצים או רהיטים משומשים במחירים סמליים ונוחים, אולם תפקידם של הרוכלים איננו הסתכם אך ורק במכירה, אלא גם בשירותי פינוי כאשר אותם הרוכלים היו נוהגים לעלות אל בתי הלקוחות במטרה לבצע פינוי של כמה חפצים. שירות זה בדרך כלל היה ניתן בחינם כאשר התמורה המתקבלת הייתה הפינוי עצמו שנערך על ידי הרוכלים.

חסרונות של ה- אלטעזאכן

אלטעזאכן כיום כבר איננו מקובל או נהוג במדינת ישראל, וגם אם כן הרי שמדובר בתופעה שאיננה שכיחה במיוחד. הסיבה הפשוטה לכך נובעת מכמה גורמים. בראש ובראשונה מדובר היה בשירות מאד מצומצם שלא יכול היה לספק מענה הולם למגוון רחב של צרכים. שנית הרוכלים עצמם לא היו אנשי מקצוע מומחים ומיומנים ולא החזיקו ברשותם אמצעים מתאימים והולמים על מנת לבצע פינויים בסדרי גודל נרחבים או בתנאים בעייתיים. כתוצאה מכך לא אחת נגרם נזק למבנה הנדרש לפינוי או לתכולת הבית או הדירה במהלך ההובלה.

צוותי עבודה מומחים בענף הפינוי

לצד עלייה ניכרת ברמת הצריכה של הישראלי הממוצע, הדרישות השתנו וצרכי הלקוחות לפתע אינם באו על סיפוקם דרך פנייה אל האלטיזכן. חברות מקצועיות ומומחיות בפינוי דירות החלו להופיע בדיוק בנקודה זו, ואפשרו לכלל הציבור הרחב ליהנות משירותי פינוי יעילים ומקצועיים. צוותי עבודה מומחים ומקצועיים המועסקים מטעם חברות פינוי דירות בישראל משתדלים ככל הניתן לערוך התאמה מרבית בין שיטת העבודה לבין תנאי המגורים והמחייה של הלקוח הנדרש לפינוי תכולת הדירה.

בין אם מדובר בפינוי דירה לצורך מעבר לבית חדש או בפינוי לשם התחלה של עבודות שיפוצים כלליות, שירותי פינוי על ידי חברות מקצועיות בתחום, הינה התשובה ההולמת ביותר וכמובן הבטוחה ביותר.  שירותי הפינוי הללו מיועדים עבור כל מבנה שהוא, דירות פרטיות, מוסדות ציבוריים, מקלטים ומחסנים עמוסי ציוד, גגות, חצרות, דירות ישנות וכיוצא בזה.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו דילוג לתוכן