מגדלים כלבים בבית והדירה מוזנחת? פנו לשירותי פינוי דירה וניקיון מקצועיים

החיים עם כלבים

לא כל אחד שש לגדל כלבים בביתו, אבל מי שכן מוכן, מכור אליהם ובצדק. הכלבים מעניקים אהבה והם נאמנים בדיוק כמו שחבר אמור להיות נאמן, אבל מנגד עלולים ללכלך את הבית, להותיר ריחות לא נעימים ושערות בכל מקום. אתם צריכים להיות תמיד עם "היד על הדופק" ולדאוג לחיטוי הבית בזמן שאתם מגדלים כלבים או חתולים.

הזנחה מעודדת בעיות תברואה, מחלות ומזיקים שצצים לפתע

פעמים רבות נמצא בתים מוזנחים ללא קשר לכלבים, אך נוכחות הכלבים מעצימה גם את ההזנחה בבתים המוזנחים ממילא. ריח, שיער, צואה, שתן, הכל יכול להתקיים בדירה מוזנחת ממילא. הדבר גורם לבעיות תברואה, למחלות ומעודד מזיקים לפקוד את ביתכם. כדי למנוע כל זאת הזמינו חברת פינוי רצינית. שי פינוי דירה הוא בעל חברה העובד בתחום עשרות שנים ומציע לכם כל מה שצריך כדי להפוך את הבית שלכם לבית הראוי למגורים.

כיצד פועלים הפינוי והניקיון בדירה מוזנחת?

לפני הכל, צריך להבין מה גודל הדירה ומה רמת ההזנחה. ככל שרמת ההזנחה דורשת יותר כוח אדם, כך תתנהל החברה. היא תשלח את כוח האדם הנמרץ, היודע להתנהל בבתים מוזנחים. מוצרי הניקיון יהיו מאסיביים ומקצועיים ויאפשרו לכם ניקיון וחיטוי יסודיים. אל תתפשרו על פחות מכך. רק חברת ניקיון מקצועית יכולה לספק לכם את רמת הניקיון הגבוהה ואת הפינוי הנדרש מכל דירה מוזנחת.

ומה לגבי הפסולת?

בפסולת מטפלים כראוי. הפסולת מפונה לאתר מורשה. צוות הפינוי של שי יפנה את התכולה לאחר מיון ולא יותיר אותה בשולי הרחוב, ליד המדרכה ובכל מקום אסור. למעשה, החברה פועלת על פי חוקי העזר העירוניים ומכירה אותם היטב. כך אתם לא חשופים לפגיעה באיכות הסביבה ולא לתביעה מיותרת. צוות העובדים המנוסה והנמרץ ימיין את הפסולת ורק אחר כך יבקש מנהג ההובלה להוביל את הפסולת לאתר המורשה בלבד. אם יש תכולה שניתן לתרום, המוביל יוביל את התכולה למקום הנכון. אם תחליטו לפנות את כל התכולה ואין לכם צורך בה כלל, המכולה תגיע עד לאתר הפסולת הקרוב לבית שבו התבצעו הפינוי והניקיון.
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו