למה לבחור בנו?

מומחים בעולם הפינויים 

ישנן חברות רבות במשק המציעות שירותים של פינוי דירה והובלה, אולם לא כל חברה היא צוות פינוי דירה. אצלנו אתם מקבלים את השירות המלא, המקיף והטוב ביותר, במחירים אטרקטיביים ותוך שירות אדיב, מקצועי והכי חשובאמין. צוות החברה יגיע במהרה לדירתכם, יפנה אותה, יארוז אותה, יוביל את החפצים ואם רק תחפצו בכך אף יסדר אותם בביתכם החדש. אז אם עוד לא השתכנעתם כבר עכשיו, להלן השירותים והיתרונות המוצעים לכם בבחירת צוות פינוי דירה.

יתרון מספר 1- מקצועיות חסרת פשרות

כאשר אתם מזמינים בעל מקצוע אתם רוצים שהוא יבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר. אם אתם כבר מתפנקים וחוסכים מעצמכם את הטרחה, אתם רוצים שאכן כך יהיה ושאתם לא תצטרכו לפקח על בעלי המקצוע, לבדוק אותם ולתקן את עבודתם. אצלנו בחברה עובדים אך ורק עובדים מוסמכים, מקצועיים, רציניים וכאלה שעברו הכשרות מתאימות. צוות החברה יודע את העבודה, יודע מה צריך לעשות ופועל על מנת לשיים את המשימה בזמן המהיר ביותר תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים של בטיחות ויעילות.

יתרון מספר 2- השירות המלא

אצלנו בחברה אתם נהנים מכל העולמות. אתם יכולים להזמין את כל שירותי הפינוי, ההובלה, האריזה וסידור הבית שאתם רק יכולים לחלום עליהםצריכים פינוי מחסן? זקוקים לחברת פינוי ירושות? זקוקים לפינוי וניקיון של דירתכם? מכירים אגרן כפייתי שזקוק לפינוי דירתו? כל זה ועוד שירותים רבים נוספים נמצאים במרחק שיחת טלפון אחת מכם. אצלנו בחברה תמצאו את כל שירותי הפינוי, ההובלה והסידור. כף שאתם באמת ובתמים יכולים להירגע וליהנות מזה שאחרים עושים עבורכם את העבודה הקשה.

יתרון מספר 3- עמידה בסטנדרטים גבוהים.

אנו בצוות פינוי דירה צברנו מוניטין וידע בתחום ולכן אנו יכולים לספק לכם את השירות המלא והטוב ביותר. בין אם אתם רוצים פינוי של חצר ביתכם, פינוי פסולת מהגג, פינוי של המחסן או זקוקים לשירות המלא של מעבר דירהאנו עומדים לשירותכם.

אנו פועלים לפי כל התקנות, החוקים והנהלים ומוודאים כי אתם מרוצים לאורך כל הדרך. לאחר פינוי הדירה שלכם אנו דואגים לוודא כי חדר המדרגות, הבניין בו אתם גרים והחנייה מסודרים ונקיים. את כל הפסולת שמצטברת מפינוי הדירה אנו משליכים לאתרי פינוי פסולת מורשים, ובאופן כללי אנו דואגים לעבודה נקייה, מקצועית ואיכותית. כלל לא תרגישו שבאנו.

 

 

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו