להיות משפחה של אגרן כפייתי – מה זה אומר?

מה זה אומר שיש לך בן משפחה אגרן כפייתי??

מה זה אומר להיות משפחה של אגרן כפייתי? פרט לכך שמדובר על דירה עמוסה בחפצים, דירה שקשה לנהל בה חיים נורמליים, מה זה אומר להיות משפחה של אגרן כפייתי? ובכן, משפחות רבות אכן אינן שורדות את תנאי המגורים בדירת אגרן כפייתי ועל כן בוחרות לעזוב את הדירה ולנהל את הקשר מרחוק. יחד עם זאת, להיות משפחה של אגרן כפייתי זה אומר להמשיך ולהילחם למען העתיד שלו, להמשיך ולהילחם על מנת להביא מזור לסבל שלו ולהוביל אותו במסלול של טיפול ושיקום ארוך טווח עם כל התמיכה וכל הליווי להם הוא זקוק.

לחבר בין האגרן הכפייתי ובין העולם

משפחתו של האגרן הכפייתי זה הדבר האמיתי, המוחשי, הנורמלי היחיד שיש לו. בעודו חי בתוך עולם משלו עם כל החפצים אותם הוא אסף, ובאמת מרגיש נעים בחברתם, התקשורת הנורמלית היחידה של האגרן הכפייתי עם העולם שמסביבו מתנהלת כולה באמצעות בני המשפחה. התקשורת עם הרשויות, התקשורת עם השכנים, התקשורת עם הגורמים המטפלים והתקשורת מול כל גורם אחר שצץ בחייו, כל אלה אמורים להתנהל באמצעות בני המשפחה.

לדאוג לו לטיפול הטוב ביותר

להיות משפחה של אגרן כפייתי זה אומר להכיר את ההפרעה לעומק, להבין בדיוק מה עובר על האגרן הכפייתי, האופן בו הוא רואה את העולם, המאפיינים הספציפיים של ההפרעה שלו, והאופן בו ניתן לתקשר איתו על מנת להוביל אותו במסלול הנכון. להיות משפחה של אגרן כפייתי זה אומר לעודד אותו לעבור טיפול יסודי, לדאוג לכך שהוא עובר את הטיפול מול גורמים מקצועיים, ולספק את כל התמיכה, הפיקוח והליווי לאורך הטיפול.

קבלת סיוע מקצועי

מרכז הסיוע לאגרנים כפייתיים ומשפחותיהם מציע לכם את כל המידע והידע הדרושים לכם על מנת להתמודד עם תופעת האגרנות הכפייתית. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עוד היום עם מרכז הסיוע לאגרנים, לברר את כל הפרטים הדרושים לכם, ולבחון כיצד תוכלו להיעזר בשירותי הסיוע, הליווי, התמיכה וההכוונה שאנו מספקים.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו