לגלות כי יש לכם אחות אגרנית כפייתית זה לא כל כך נעים..

יש לכם אחות אגרנית?

כולנו נוטים לשמור חפצים ישנים וחדשים יותר. אנו יודעים כי אין לנו שימוש בהם וגם בעתיד איננו חושבים להשתמש בהם. יש לנו לפעמים מטענים רגשיים שאיננו בדיוק ממודעים אליהם וזה יכול לגרום לנו לאגור הרבה פריטים מיותרים. יש אנשים שהם אגרנים כפייתיים שאצלם העניין מקצין לרמות שלא הייתם אפילו מסוגלים להבין. ברגע שזה נוגע למישהו מבני המשפחה כמו אחות אגרנית כפייתית אתם מתחילים להגיע "לעובי הקורה.." רק אז אתם חיים את הבעיה ומבינים למה זה בדיוק' מסוגל לגרום. חוסר הנעימות שאתם חשים והדרך בה חי אותו בן משפחה אינו נעים לאף אחד. גם השכנים סובלים מבעיה זו עקב צחנות ומפגעים בריאותיים אחרים הנגרמים בגלל בית של אגרן כפייתי.

מחלה נפשית הניתנת לטיפול בדרכים מורכבות

אספנות כפייתית מוגדרת כאיסוף של שלל פריטים הנזרקים לפחי הזבל ולרחובות. זה יכול להיות רהיטים, בגדים, כלי בית, תמונות ובמקרים מאוד קיצוניים אפילו צואה של חיות מחמד. אנשים אלה, המוגדרים כאגרנים כפייתיים, מתקשים להיפטר מחפצים אלה ופה מגיע הקושי. ברגע שגיליתם למשל כי יש לכם אחות אגרנית כפייתית, כדאי כי מיד תפנו לחברה של פינוי דירות המתמחה בפינוי של אגרנים כפייתיים. הצוות של חברה כזאת, הינו מיומן ויידע כיצד לרוקן את הבית א הסירה המלאים בזבל וחפצים עד התקרה. זוהי עבודה קשה ומורכבת ולרוב החברה תורה כי האגרן הכפייתי לו יהיה נוכח בפינוי. אגרן כזה, ברגע שיראה כי זורקים את החפצים אותם הוא טרח לאגור במשך שנים עלול להיתקף בהיסטריה. לאחר הפינוי, כדאי לפנות לרופא פסיכיאטר שיטפל באגרן בטיפול פרטני הכולל שיחות ומעקב. לתמונה נכנסת גם לשכת הרווחה הנמצאת באזור מגוריו של האגרן והם נמצאים בקשר מתמיד עם בני המשפחה למען מעקב ברור וצמוד יותר. אסור לתת לאגרן הכפייתי לחזור לסורו ולתת לו לאסוף שוב חפצים מפחי האשפה ומהרחוב.

חברת פינוי הינה התשובה האולטימטיבית לאגרן כפייתי

לרוב ברגע שפניתם אל חברה לפינוי דירות, נציג מטעם החברה, חייב להגיע לביתו של האגרן הכפייתי, על מנת לאמוד את התכולה. הוא אף יוכל להעריך את זמן העבודה והציוד הנדרש לו על מנת לבצע את הפינוי. כדאי לבדוק כי לחברת הפינוי יש רישיון לעסוק בתחום זה ואת שנות הוותק שלהם בתחום פינוי דירות.. תוכלו לבקש תמונות של פינוי דירות ולגלוש אצלם באתר. אם יש לכם המלצות לגבי חברה מסוימת של פינוי דירות אז מה טוב. ברגע שגיליתם כי יש לכם אחות אגרנית כפייתית אתם חייבים לפעול מהר בכל המישורים. לרוב, מדובר באנשים מבוגרים החיים בגפם. יש לפעול במישור הרפואי הנפשי ובמקביל עם חברת פינוי דירות שתתחיל לפנות את הדירה של אותו אגרן או אגרנית כפייתית. הצוות של פינוי דירות הינו מיומן וראה המון מקרים של אגרנות כפייתית. המכולות שיגיעו יפנו את הבית או הדירה והבית יחוטא ויעבור ניקיון יסודי וגם הדברה, היות ובטוח ישנם הרבה מזיקים במקום זה. אף פעם לא יהיה מר בו האגרן הכפייתי יזמין שת שירות פינוי דירה, אלא רק בני משפחתו של אותו אגרן.

פינוי דירה מאגרנות רק באמצעות בעלי מקצוע מומחים בדבר

לא כל חברה של פינוי דירה מתאימה לבצע פינוי מאגרנות כפייתית. הצוות חייב להיות בעל ניסיון רב בתחום כי מדובר בפינוי מורכב וקשה. הצוות של חברת פינוי דירה מאגרנות, הינו צוות מומחה שמורגל לעבודה קשה מסוג זה הם כבר ראו הרבה בתים ודירות כאלה בחייהם והם יודעים בדיוק מה השלבים של פינוי דירה כזאת.

 אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו