כמה עולה פינוי תכולת אגרנות כפייתית?

אגרן כפייתי – כמה יעלה פינוי? 

פינוי תכולת אגרנות כפייתית, הינו שירות מקצועי נוסף המוענק לכם על ידי צוות המומחים של "צוות מומחה פינוי דירה" .

תכולת האגרנות יכולה להופיע במגוון "צורות" שונות, ולפיכך, נדרשת התאמה מקצועית בין הליכי הפינוי לבין אופי התכולה במאמר הבא נעסוק בכל הקשור לתמחור הליכי פינוי תכולת אגרנות כפייתית ונחשוף בפניכם את הפרמטרים המקצועיים השונים המשפיעים באופן ישיר על מחירון פינוי תכולת אגרנות כפייתית הנקבע על ידי צוות "מומחה פינוי דירה" .

מספר מילים על תופעת האגרנות הכפייתית

אגרנות ואספנות כפייתית הינה בעלת מספר דרגות ורמות, כאשר בכל אחת מהן מופיעים סממנים של תחילת אובססיה לאיסוף שרק הולכת וגדלה עם השנים. אנשים הסובלים מבעיה זו הם ברוב המקרים אנשים נורמטיביים שהחלו במלאכת האיסוף מכל סיבה שהיא, וככל שחולף הזמן הם מתמסרים למלאכת האיסוף ובעצם כופים על עצמם פעולה כפייתית ואובססיבית לעניין.

ההתנהגויות והמוזרויות של האספנות הכפייתית מלווה במספר מאפיינים אליהם אנו שמים לב בכל הליך של פינוי דירה כזו, וברוב המקרים, המאפיינים הבולטים הם: איסוף חפצים חסרי ערך כגון: מוצרי חשמל שלא בשימוש, ריהוט שלא נועד לעשות בו שימוש וכדומה, איסוף חפצים ופריטים שונים מפחי האשפה ונקודות מחזור, רכישה אובססיבית של מוצרי מזון משומרים/ בשר/ מוצרי חלב וכדומה (ושמירתם גם לאחר חודשים ושנים רבות לאחר תאריך התפוגה, איסוף אובססיבי של מוצרי נייר (עיתונים, מגזינים, חוברות קטלוג וכדומה),שיטות איסוף ומיון אותם מפתח הסובל מהבעיה עם השנים ועוד.

מהניסיון שלנו בפינוי דירות ותכולות השייכות לאספנים ולאגרנים הכפייתיים אנחנו נדהמים לגלות עד כמה אנשים מרחיקים לכת באספנות והאגרנות הכפייתית ממנה הם סובלים. אגרנות כפייתית אוספת ואוגרת הכול מהכול, החל מגזרי עיתון ומגזינים, דרך ריהוט וחפצים אחרים הנאספים מפחי האשפה (בקבוקי פלסטיק, שקיות פלסטיק, בגדים ישנים וכדומה) ועד לאיסוף של מוצרי מזון על כל סוגיו, בדלי סיגריות, צואה, שתן וכדומה.

על מנת להעניק לכם מענה מדויק לשאלה- כמה עולה פינוי תכולת אגרנות כפייתית ריכזנו עבורכם מספר נקודות מרכזיות המשפיעות באופן ישיר על העמדת מחירון פינוי אגרנות כפייתית מחירון זה הינו מודולארי והוא משתנה על פי צרכי ומטרות הפינוי, וכל זאת בהתאם למסגרת התקציב העומדת לרשות מזמין השירות, ובהתאם מלא לדרישותיו.

1 .מורכבות הפינוי- בתים ודירות של אגרנים כפייתיים נמצאים (ברוב המקרים) במצב מתמשך של לכלוך, זוהמה והזנחה, דבר המקשה באופן טבעי על הליכי הפינוי, ומחייבים אותנו בצוות "מומחה פינוי דירה" להתמודד עם אתגרי פינוי מורכבים במיוחד בנוסף, מחירון פינוי תכולת אגרנות כפייתית נקבע גם על פי מורכבויות הפינוי המלוות כל הליך פינוי אחר, לרבות, דרכי הגישה לדירה, פתחי המעבר בשטח הדירה ובשטח המבנה בו היא נמצאת, מיקום הדירה ביחס למבנה (קומות גבוהות, קומות נמוכות וכו) ועוד .

2 .רמת האגרנות הכפייתית – אגרנות כפייתית יכולה לבוא לידי ביטוי באיסוף אובססיבי של מגוון נרחב של פריטים כאשר אנו מתבקשים לענות על השאלה כמה עולה פינוי תכולת אגרנות כפייתית, הדבר הראשון אליו אנו מתייחסים הוא כמובן רמת האגרנות ממנה סובל האדם המתגורר בדירה, וסוג הפריטים המרכיבים את האגירה האובססיבית שלו .

3 .הציוד המקצועי בו נעשה שימוש- פינוי דירות השייכות לאגרנים כפייתיים חייב להתבצע באופן המהיר, הבטוח והיעיל ביותר, ועל מנת לאפשר זאת בצורה המקצועית ביותר, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה", מקפידים לבצע את הליכי הפינוי באמצעות ציוד מקצועי ומתקדם העומד לרשותנו מחירון פינוי תכולת אגרנות כפייתית נקבע בין היתר על פי היקף הציוד בו נעשה שימוש מקצועי לצרכי הפינוי.

4 .התייחסות מקצועית לתחלואים שונים המופיעים בשטח הדירה- דירות של אגרנים כפייתיים מתאפיינות ברוב המקרים בתחלואים ומפגעים סביבתיים ותברואתיים המופיעים בשטח הדירה אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מעמידים לרשות מזמיני העבודה אפשרויות רבות למניעת התפשטות התחלואים השונים במסגרת הליך פינוי תכולת האגרנות משטח הדירה .

במקרים אלו, המענה לשאלה כמה עולה פינוי תכולת אגרנות כפייתית, לוקח בחשבון גם את מצבה התברואתי של הדירה.

5 .היצע השירותים הנלווים בגמר ביצוע עבודות הפינוי- דירות השייכות לאגרנים כפייתיים מחייבות את מזמיני שירותי הפינוי לבצע מספר רב של פעולות ניקיון בגמר הליכי הפינוי, וזאת על מנת להשיב את הסדר, הארגון והניקיון לכותלי הדירה מחירון פינוי תכולת אגרנות כפייתית נקבע לא רק על פי צרכי הפינוי, אלא גם על פי הזמנת השירותים הנלווים השונים המוענקים בגמר הליכי הפינוי .

6 .הליכי מיון מקדימים- דירות השייכות לאגרנים כפייתיים מתאפיינות בריבוי של חפצים ופריטים שונים ומשונים מכל סוג, בכל גודל ומכל תקופת זמן אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מאפשרים למזמיני השירות לבצע הליך מיון מקדים לצרכי הפינוי, וזאת על מנת לאפיין את החפצים השונים המרכיבים את תכולת האגרנות .

בחלק מהמקרים, פריטים וחפצים שימושיים נמצאים בערבוביה אחת עם חפצים מיותרים ופסולת, ולפיכך, מחירון פינוי תכולת אגרנות כפייתית, נקבע גם על פי היקף הליך המיון המקדים להליכי הפינוי.

פינוי תכולת אגרנות כפייתית עושים רק אצל המומחים!

אנחנו ב-"מומחה פינוי דירה" דוגלים במתן שירות לכל אחד ואחת מכם, גם במקרים קשים במיוחד של פינוי דירות מוזנחות המכילות בין כתלי הבית תחלואים רבים. שיטות העבודה המודרניות שלנו לצד הניסיון רב השנים בתחום פינוי תכולת דירות של אספנים כפייתיים, מאפשרים לנו את היכולת להעניק לכם פתרונות מהירים ומקצועיים לכל בעיה ולכל מטרה.

אגרנות כפייתית היא בעיה נפוצה בעיקר בקרב אוכלוסיות מבוגרות, ובשנים האחרונות היא הולכת ומתרחבת גם לאוכלוסיות צעירות יותר. סביבת החיים המודרנית, השפע הרב בכל תחומי החיים ואורח החיים המלחיץ והכפייתי בו אנו חיים, גורם ליותר ויותר אנשים לאסוף ולאגור מוצרים ופריטים שונים, ובחלק מהמקרים מה שמתחיל כתחביב או כצורך זמני, הופך עם הזמן לאספנות כפייתית ממנה אין דרך חזרה, למעט טיפול מקצועי ורב מערכתי בבעיה.

אנחנו ב-"מומחה פינוי דירה" עומדים לרשותכם בכל עת ומוכנים להעניק לכם שירותי פינוי תכולות דירה גם במקרים קשים במיוחד .

אם אתם מכירים או חיים עם אדם הסובל מהפרעה כזו או אחרת של אגרנות כפייתית, זה הזמן לעשות הכול על מנת להתמודד עם הבעיה, ולפתור אותה כאן ועכשיו לגבי הפינוי וארגון הדירה מחדש, תשאירו לנו את "העבודה המלוכלכת" -זאת המומחיות שלנו .

אתם תפתרו את הבעיה במסגרת האישית- אנחנו נפתור את הבעיה ברמת הסדר והארגון מחדש של הדירה!

במידה וגם אתם מעוניינים לבצע הליכי פינוי תכולת אגרנות למענכם או למען אדם קרוב אליכם הסובל מהבעיה, זה הזמן להיוועץ עם צוות המומחים שלנו בנוגע לפינוי תכולת אגרנות כפייתית. נציג בכיר מטעמנו יגיע למקום המיועד לפינוי, יאפיין את תרחישי הפינוי ויעמיד לרשותכם תכנית פינוי שתשים סוף לפסולת, לזוהמה ולכלכוך שתכולת האגרנות מייצרת סביבה.

במהלך הפגישה, הנציג הבכיר מטעמנו יעניק לכם גם מענה מדויק לשאלה- כמה עולה פינוי תכולת אגרנות כפייתית, ויאפשר לכם ליהנות ממחירון פינוי מודולארי המבוסס על צרכי הפינוי השונים המופיעים בכתבה זו.

היתרונות הלא נראים

פינוי תכולה של אגרנים כפייתיים על ידי צוות פינוי מקצועי ומיומן יכול לעשות את ההבדל ולאפשר לאגרן הכפייתי לשתף פעולה עם הצוות.

פינוי תכולה של אגרנים היא לא משימה פשוטה והיא דורשת רגישות והבנה של מצבו המנטלי של בעל הדירה פינוי תכולה על ידי הצוות שלנו מבוצע תוך התחשבות בצרכים של בעל הדירה ובמצבו המנטלי תוך שיתוף פעולה מלא שלו.

פינוי תכולת אגרנות כפייתית – לא להתפשר על השירות

ניתן להבין מכל האמור לעיל שפינוי דירותיהם של אגרנים כפיתיים דורש מיומנות מיוחדת, שלא כל חברת פינוי שהיא תוכל להציע. לכן, חשוב מאוד לפנות אך ורק אל חברה שמציעה את השירות המלא, ולא מסתפקת בחלקים בלבד- חברת שמבצעת מיון יסודי של כל החפצים, פינוי של הפסולת אל אתרי פסולת מורשים, ניקוי, סידור ושיפוץ של הדירה ועוד.

בנוסף לכך, כדאי גם שלא להתפשר על היחס כלפי האגרן הכפייתי- חברה מקצועית בעלת התמחות ספציפית בתחום האגרנות הכפייתית תוכל להפוך את הפינוי לנדבך חשוב ומשמעותי בתהליך הטיפול, בדרך להחלמה מן ההפרעה.

לכן, גם אם אתם חושבים שמצאתם "דיל משתלם" במחיר זול באופן חריג מן הממוצע בשוק- חשבו היטב על ההשלכות. מחיר זול מדי עלול להעיד על שירות חובבני, שאינו מתאים לכל תהליך של פינוי דירה, ופרט לא לתהליך המורכב והרב שלבי של פינוי אגרנות כפייתית.

למכור חלק מן החפצים המצויים בדירה

חשוב להיות מודעים לאופציה להוזיל חלק מן העלויות הכרוכות בפינוי באמצעות מכירת חלק מן החפצים המצויים בדירה. בין ערימות הזבל והחפצים המיותרים, בהחלט ייתכן שיימצאו גם פריטים בעלי ערך כלכלי או אספני רב- אותם ניתן למכור בשוק היד השנייה ולהרוויח עליהם כסף. בהחלט קיימת אופציה למסור את הפריטים הללו למכירה, ואת הרווח- לקזז מעלויות הפינוי.

מדובר באופציה אידאלית עבור איכות הסביבה, שכן היא עשויה לצמצם את כמות האשפה; יתרה מכך, אופציה זו עשויה להיות אידאלית מבחינה נפשית גם עבור האגרן הכפייתי עצמו, שסביר להניח שיהיה מוכן יותר לוותר על החפצים שאגר אם הוא יודע שלכל חפץ שמיש יימצא בעלים חדש שיעשה בו שימוש חוזר, כך ששום דבר לא יושלך לשווא.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו