כמה עולה פינוי מחסן?

כמה יעלה לנו פינוי מחסן? 

פינוי מחסן הינו הליך פינוי מקצועי (אחד מיני רבים), המבוצע על ידי צוות "מומחה פינוי דירה" למגוון נרחב של מטרות, החל מפינוי מחסנים קומתיים, דרך פינוי מחסני חצר או מחסני שונים בתוך מבני מגורים, ועד לצרכי פינוי מחסנים לוגיסטיים ומחסנים עסקיים כאלו ואחרים. במאמר הבא נעסוק בכל הקשור לתמחור הליכי פינוי מחסן, ונחשוף בפניכם את הפרמטרים המקצועיים השונים המשפיעים באופן ישיר על מחירון פינוי מחסן הנקבע על ידי צוות המומחים של"מומחה פינוי דירה".

מספר מילים אודות פינוי מחסן

אנחנו ב-"צוות מומחה פינוי דירה" מעמידים לרשותכם מגוון נרחב של שירותים מקצועיים בתחומי הפינוי השונים, לרבות, שירותי פינוי מחסנים ושירות פירוק מחסנים לכל מטרה. כמו בכל הליכי הפינוי אותם אנחנו מבצעים, גם במסגרת שירותי פינוי מחסנים אנו מחויבים לביצוע העבודה על הצד המקצועי הטוב ביותר, תוך כדי שימוש בציוד המקצועי לצרכי הפינוי והפירוק.

"צוות מומחה פינוי דירה" מעניק לכם מגוון נרחב של שירותי פינוי מחסנים ופירוק מחסנים, המיועדים לכל אחד ואחת מכם, לרבות:

  • שירות לקהל הפרטי- לצרכי פינוי תכולת מחסן ביתי
  •  שירות לקהל הפרטי- לצרכי פרוק מחסן ביתי
  • שירות לוועדי בתים- לצרכי פינוי מחסנים ומרחבים ציבוריים בשטח הבניין (פינוי מחסנים, פינוי מקלטים, פינוי חדרי מדרגות, פינוי גגות, פינוי חצרות ועוד)
  • שירות לקהל העסקי- לצרכי פינוי של מחסן מסחרי ומחסן לוגיסטי
  • שירות לקהל המוסדי- לצרכי פינוי של מחסנים ומרחבים ציבוריים שונים

ועוד.

היקף השירותים של "צוות מומחה פינוי דירה" מאפשר לכל אחד ואחת מכם ליהנות גם משירותי ניקיון, ארגון וסדר בתחומי המחסנים השונים .

במסגרת שירותים אלו אנו מעמידים לרשותכם שירותי חידוש מחסנים ישנים על מנת לענות בצורה הולמת על השאלה- כמה עולה פינוי מחסן, נתמקד בשורות הבאות במספר מאפיינים מרכזיים המשפיעים בצורה כזו או אחרת על הליך תמחור העבודה ובניית מחירון פינוי מחסן .

1 .מטרות הפינוי- בחלק מהמקרים, הליך פינוי מחסן נועד לסדר ולארגן מחדש את שטח המחסן, ובמקרים אחרים, הליך הפינוי נועד למטרות העתקת המחסן למקום אחר, או לחילופין, לצרכי פירוק המחסן בשל סיבות כאלו ואחרות מחירון פינוי מחסן נקבע בראש ובראשונה על פי מטרות וצרכי הפינוי.

2. מורכבות הליך הפינוי- על פי הגדרות מטרות הפינוי, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" בוחנים את כל ההיבטים המקצועיים הקשורים למורכבויות הליך הפינוי, לרבות, מיקומו של המחסן, דרכי הגישה אליו, שטח המחסן וגודלו, התשתית המבנית ממנה מורכב המחסן וכדומה. כל פרמטר כזה או אחר בנוגע למורכבות הליך פינוי המחסן, משפיע באופן ישיר על השאלה- כמה עולה פינוי מחסן?

3 .היקף הציוד המיועד לפירוק או פינוי- מחסנים שונים מיועדים למטרות אחסון שונות, ישנם מחסנים ביתיים המשמשים בעיקר לצרכי אחסון למטרות אישיות (במקרים אלו ברוב המקרים, שטח המחסן הופך לאזור "הג`אנק" של הבית אותו הוא משמש), ישנם מחסנים לצרכים עסקיים (בעלי עסקים הרוכשים מחסן לצרכי אחסון ציוד מקצועי בכל תחום), וישנם מחסנים שיועדו מלכתחילה לצרכי אחסון סביבתיים (מחסנים המשמשים מספר דיירים המתגוררים באותו מבנה מגורים) בכל אחד מסוגי המחסנים המופיעים לעיל, קיים ציוד בכמויות משתנות, כאשר תמחור עבודות הפינוי וקביעת מחירון פינוי מחסן, נקבע בין היתר על פי סוג הציוד המאוכלס בשטח המחסן ועל פי היקף הציוד הנמצא בו.

4 .שירותים נלווים המוענקים למזמיני העבודה- אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מעניקים לכלל לקוחותינו מגוון נרחב של שירותים נלווים המותאמים להליכי הפינוי שזה עתה הסתיימו במסגרת העבודה המקצועית אותה ביצענו בתחום פינוי מחסנים תמצאו בין היתר את השירותים הנלווים הבאים: פירוק המחסן, ניקיון וארגון מחדש של שטח המחסן, מידוף המחסן מחדש, שירותי צבע וסיוד בשטח המחסן, שירותי הדברה בשטח המחסן וסביבתו ועוד.

כל אחד מהשירותים הנלווים הנ"ל כרוך בעלויות כאלו ואחרות המשפיעות באופן ישיר על המענה לשאלה- כמה עולה פינוי מחסן.

5 .הציוד המקצועי באמצעותו מתבצע הליך הפינוי – בהתאם לאפיון סוג המחסן ומטרות הפינוי, ובהתאם לתכנית הפינוי המוגדרת על פי מורכבות הליך פינוי המחסן, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" קובעים באיזה ציוד מקצועי נדרש שימוש כזה או אחר להשלמת הליך הפינוי בחלק מהמקרים, נצטרף להיעזר בציוד מכני מתקדם, לרבות, מנופי זרוע (לצרכי הובלה ופינוי של ציוד כבד), מכולות איסוף (לצרכי הובלת הציוד המפונה משטח המחסן), ציוד טכני (לצרכי פירוק המחסן וכדומה).

על פי קביעת הציוד המקצועי המאפשר לנו לבצע עבורכם הליך פינוי בטוח, מהיר ויעיל יותר, אנו מבצעים גם הערכת תמחור הקובעת באופן משתנה את מחירון פינוי מחסן.

בנוסף לפרמטרים המופיעים לעיל, מענה לשאלה -כמה עולה פינוי מחסן, נקבע גם לפי הזמנת העבודה הכוללת. לדוגמא: הליך פינוי דירה המכיל בתוכו בין היתר הליך פינוי מחסן, נקבע על פי מסגרת מחיר המאחדת בין כל פעולות הפינוי המתבצעות על ידינו באותה הזמנת עבודה.

 

תמחור הליך פינוי תכולה מתוך המחסן הביתי

המחסן הביתי הוא למעשה מכלול נרחב של סוגי מחסנים שונים, הכוללים בין היתר: מחסן פלסטיק הממוקם ברוב המקרים בחצר הבית הפרטי או במרפסות השירות בדירה, מחסן קומתי , מחסן הבנוי מחומרים שונים (לבנים, עץ, ברזל), חלל שנאטם ונסגר לצרכי אחסון ועוד. לכל אחד מסוגי המחסנים הנ"ל, ובהתאם ליתר הפרמטרים המופיעים בסעיף הקודם, אנו מעניקים ללקוחותינו מחירון פינוי מחסן המשתנה בהתאם לצרכים המקצועיים.

פינוי מחסנים מכל סוג חייב להתבצע בזהירות מרבית, וזאת מכיוון שמחסנים מטבעם הם מקומות אחסון צפופים וקטנים, שאינם מאפשרים מרחב פעולה גדול מדי. כמו כן, מכרסמים ומזיקים אחרים נוטים לרבוץ במחסנים השונים, מכיוון שהם מעניקים להם סביבת גידול אידיאלית (חשוך, קטן, צפוף וכדומה).

תמחור הליך פירוק מחסנים

במידה והינכם מעוניינים להעתיק את מיקום המחסן, או לחילופין, במידה ואתם מעוניינים לפרק לחלוטין את המחסן העומד לרשותכם לצרכי ניצול מחדש של השטח בו ממוקם המחסן, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מעמידים לרשותכם תכנית פינוי מקצועית ויעילה, המאפשרת לכם גם ליהנות מהליך פינוי התכולה הנמצאת במחסן וגם מהליך פירוק מקצועי ובטוח של המחסן.

"צוות מומחה פינוי דירה" הינו צוות מקצועי העוסק בכל תחומי הפינוי השונים, לרבות, פינוי דירות, פינוי מחסנים, פינוי חצרות, פינוי תכולות לכל מטרה, פינוי בתי עסק, פינוי מקלטים, גגות ועוד .

שירותי הפינוי על ידי "צוות מומחה פינוי דירה" מוענקים לכם על ידי בעלי מקצוע מנוסים ומיומנים בתחומי הפינוי השונים כל מלאכת הפינוי על ידי "צוות מומחה פינוי דירה" מיושמת על פי תכנית עבודה מוגדרת מראש, ובמהלכה אנו עושים שימוש מושכל הן בניסיון הרב העומד לרשותנו, והן בציוד המקצועי המאפשר לנו לבצע הליכי פינוי מהירים, יעילים ובטוחים .

במידה וגם אתם זקוקים לשירותי פינוי תכולות ממחסנים, שירותי פירוק מחסנים, או לחילופין, שירותי חידוש מחסנים, זה הזמן לפנות אל "צוות מומחה פינוי דירה", וליהנות מהליכי פינוי מהירים ויעילים לכל מטרה!

מחסן הוא ללא ספק אחד המקומות הדורשים הכי הרבה עבודה בביצוע הפינוי .

מטבע הדברים, המחסן משמש לאחסון של חפצים רבים ובמהלך השנים הוא הופך להיות עמוס בחפצים, כלים ורהיטים שאין בהם צורך עוד מלאכת פינוי המחסן כוללת מיון, פינוי וניקוי .

תמחור של פינוי מחסנים לוקח בחשבון גם את החיסכון שבביצוע פינוי לאתרי אשפה מורשים המונע קבלת קנסות ודוחות

.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו