כמה עולה פינוי ירושה?

כמה יעלה לנו פינוי ירושות?

פינוי ירושה הינו הליך מקצועי המיושם על ידי צוות "מומחה פינוי דירה" למגוון נרחב של צרכים ומטרות, החל מפינוי דירות ישנות שהועברו בירושה, דרך פינוי תכולת ירושה ופינוי תכולת עיזבון, ועד לשירותי פינוי ירושה למטרות השבחת דירות ונכסים לכל מטרה. במאמר הבא נעסוק בכל הקשור לתמחור הליכי פינוי ירושה, ונחשוף בפניכם את הפרמטרים המקצועיים השונים המשפיעים באופן ישיר על מחירון פינוי ירושה הנקבע על ידי צוות "מומחה פינוי דירה".

מספר מילים על הליך מקצועי לביצוע עבודות פינוי ירושה

פינוי ירושה, בניגוד (או בדומה) להליכי פינוי אחרים, הינו הליך המערב בתחומו לא רק ביצוע פעולות יזומות לצרכי הפינוי, אלא גם מעורבות רגשית הנמצאת בקשר הישיר בין היורש לבין המוריש. הליך פינוי ירושות המתבצע על ידי צוות "מומחה פינוי דירה", הינו הליך המיושם תוך כדי הפקדה יתרה על הצד הרגשי הקשור להליכי הפינוי, לרבות, ביצוע הליכי המיון המקדימים בהתאם לדרישות מזמין העבודה, פינוי המתבצע במספר שלבים הנקבעים על ידי מזמין העבודה (ובהתאם למסוגלות הרגשית של מזמין העבודה להיות מעורב בהליכי הפינוי).
כמו כל הליך פינוי מקצועי אחר המבצע על ידי "מומחה פינוי דירה", גם הליך פינוי ירושה מתבצע במסגרת מספר שלבים מקצועיים, המאפשרים לנו להעניק לכם הליך פינוי מקצועי, בטוח, יעיל ומהיר. שלבים אלו כוללים בין היתר: הליך מיון מקדים, הליך פינוי וסילוק פרטי הירושה המיועדים לפינוי, הובלת הציוד המפונה לאתרי פסולת או ליעדים אחרים הנקבעים מראש, וכמובן, ביצוע מגוון נרחב של שירותים נלווים בגמר הליכי הפינוי.
על מנת לענות לכם על השאלה: כמה עולה פינוי ירושה, נתמקד בשורות הבאות במספר פרמטרים מקצועיים המשפיעים באופן ישיר על קביעת מחירון הפינוי המתבצע על ידינו.

מורכבות הליך מיון תכולת הירושה

כמו כל הליך פינוי אחר המתבצע על ידינו, גם הליך פינוי ירושה מתחיל בשלבי מיון מקדימים, המאפשרים לנו לבצע את כל יתר עבודות הפינוי בצורה בטוחה יותר, מהירה יותר ומקצועית הרבה יותר .

במקביל, הליכי המיון המתבצעים במסגרת פינוי של תכולת ירושה, מאפשרים למזמיני השירות, לקבל החלטות ב"זמן אמת" בנוגע לרצון האישי שלהם בשימור חפצים ופריטי ירושה כאלו ואחרים כמו כן, הליך המיון מאפשר לחלק גדול מהיורשים לבצע למעשה "הליך פרידה" מכל אותם חפצים ופריטי ירושה שהיוו חלק בלתי נפרד מחייו של המוריש .

מחירון הפינוי נקבע בין היתר על פי מורכבות הליך המיון ועל פי הזמן המוקדש לו כחלק מהליך הפינוי.

מורכבות הליך הפינוי

המרכיב המרכזי ביותר במענה על השאלה כמה עולה פינוי ירושה, נמצא למעשה במורכבות הליך הפינוי עצמו. מורכבות זו כוללת בין היתר פרמטרים כגון: מיקום הדירה או המקום בו נמצאת תכולת הירושה, דרכי הגישה לשטח בו נמצאת תכולת הירושה, הציוד המקצועי באמצעותו אמור להתבצע הליך הפינוי ועוד.

היקף תכולות הירושה המיועדת לפינוי

פרמטר מרכזי נוסף בשיקולים לקביעת מחירון פינוי ירושה, הינו היקף תכולות הירושה ואפיון ביצוע הליכי הפינוי. פרמטר זה נקבע על פי כמות הציוד המרכיבה את תכולת הירושה, סוג הפריטים המאפיינים את תכולת הירושה (רהיטים כבדים הזקוקים לפירוק, רהיטים ישנים המהווים סיכון בטיחותי בזמן הפינוי וכדומה).

היקף השירותים הנלווים המוענקים בגמר ביצוע הליכי פינוי ירושה

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מאפשרים לכלל לקוחותינו ליהנות ממגוון נרחב של שירותים נלווים בסיום הליכי הפינוי .

שירותים אלו כוללים בין היתר: שירותי ניקיון וחיטוי שטח הדירה, שירותי צביעת קירות וסיוד, שירותי החלפת בלאי בשטח הדירה, שירותי הדברה ועוד ברוב המקרים, פינוי ירושות מתבצע בדירות ישנות המחייבות אותנו לבצע עבורכם שירותים נלווים כוללים למטרות השבת איכות החיים לשטח הדירה .

מחירון פינוי ירושה נקבע בהתאם לסוג השירותים הנלווים אותם אנו מבצעים עבורכם, וכמו כן, בהתאם לרמתם המקצועית.

כמה עולה פינוי ירושה- אפשרויות נוספות

שירות קונה ירושות

שירות קונה ירושות מיועד לאנשים המעוניינים להעביר או למסור חפצים שונים מתכולת הירושה העומדת לרשותם תמורת תשלום מלא בגין אותם חפצים. שירות זה מתבצע על ידי צוות "מומחה פינוי דירה", והוא מאפשר לכם למסור לבעלותנו הבלעדית את פריטי הירושה השונים תמורת כסף מזומן. ביצוע השירות נעשה כדלקמן:
נציג מטעמנו מגיע למקום בו ממוקמת תכולת הירושה, ובמהלך בדיקת הערכת שווי הוא מנהל עימכם משא ומתן בנוגע לשווי המשוער של החפצים השונים המיועדים למכירה על ידיכם. במידה והצדדים מגיעים לעמק השווה בנוגע להערכות השווי ובנוגע לתשלום שיימסר לידיכם בגין העברת הבעלות על החפצים השונים, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" נרכוש מידיכם את פריטי הירושה השונים, וכל זאת במסגרת העמדת הסכם מכירה רכישה המחייב את שני הצדדים.

שירות פינוי ירושות בחינם

חלופה נוספת בתחום פינוי ירושה מאפשרת לכם ליהנות מהשירות המקצועי שלנו בתחום פינוי ירושות ללא תשלום מצידכם .

שירות זה מתאפשר אך ורק במקרים בהם הערכת השווי של פריטי הירושה השונים שווים בערכם בהתאם ל- מחירון פינוי ירושה המוצע על ידי לצרכי הפינוי השונים המותאמים לכם במידה ושווי הליך הפינוי תואם את הערכת השווי של פריטי הירושה השונים, אנו מאפשרים ללקוחותינו ליהנות משירותי הפינוי ללא תשלום, או לחילופין, תמורת תשלום חלקי .

פינוי ירושות- שירותים נוספים

במסגרת כל הליך פינוי מקצועי המבוצע על ידי צוות "מומחה פינוי דירה", אתם יכולים ליהנות גם ממגוון שירותים נוספים המאפשרים לכם בין היתר להעביר חלק מפריטי הירושה לעמותות צדקה וארגוני רווחה שונים. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה", עומדים בקשר ישיר לאורך כל ימות השנה מול מספר גופים העוסקים בתחומי התרומה לקהילה, ובמסגרת עבודתנו השוטפת, אנו מאפשרים ללקוחותינו, למסור לידי אותם ארגוני חסד ורווחה, מגוון נרחב של פריטים וחפצים שונים בהם אין להם כל צורך או שימוש.
במקרים אלו, אנו מבצעים במסגרת הליך המיון המקדים, מספר פעולות המאפשרות לנו להעביר ולתרום חלק מתכולת הירושה שלכם לאותם ארגונים ועמותות חסד. ברוב המקרים, לפעולה זו אין קשר לשאלה כמה עולה פינוי דירה, והליך התרומה מתבצע על ידינו רק ברמה האופרטיבית, על מנת שגם אתם תוכלו ליהנות מהעברת חפצים וציודים שונים מתכולת הירושה לתרומה בשמכם.
כמו כל הליך פינוי מקצועי אחר המתבצע על ידי צוות "מומחה פינוי דירה", גם הליך של פינוי ירושות המיושם על ידינו, מאפשר לכם ליהנות משירות אישי ויחס אישי לאורך כל הדרך. מכיוון שברוב הליכי פינוי הירושה מעורבים הליכים רגשיים מטעם מזמין העבודה, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מקפידים על ביצוע העבודה תוך כדי שימת לב גבוהה יותר לרגישויות השונות, ופועלים במסגרת הדוקה ומקצועית התואמת את צרכי הלקוח.
במידה וגם אתם מעוניינים לבצע הליך פינוי של דירת ירושה בזמן הקרוב, זה הזמן לבצע פגישת עבודה ראשונית עם נציג בכיר מטעמנו, ולקבל מענה מדויק לשאלה: כמה עולה פינוי ירושה.

חשיבות הרגישות והמקצועיות
הליך פינוי ירושה הוא לרוב הליך לא נעים .

במרבית המקרים מבקשים היורשים לבצע את פינוי הדירה כמה שיותר מהר על מנת לעמוד מול ההתמודדות של פינוי דירה של אדם אהוב צוות מומחים לביצוע פינוי דירה יכול לתת את המענה המהיר ביותר תוך תשומת לב מרבית לסוגיית הרגישות של תהליך פינוי שכזה .

הצוות שלנו הוא המנוסה ביותר ויכול להתמודד עם כל סיטואציה שהיא במהלך הפינוי.

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו