כמה עולה פינוי חפצים מדירה?

כמה עולה פינוי חפצים מדירהעם שי פינוי דירה?

פינוי חפצים מדירה הינו שירות מקצועי נוסף המוענק לכם על ידי צוות המומחים של "מומחה פינוי דירה" .

שירותי פינוי חפצים מיועדים הן לקהל הפרטי והן לקהל המוסדי- עסקי בשני המקרים, הליכי הפינוי כוללים את כל ההיערכות המקצועית של צוות "מומחה פינוי דירה".

במאמר הבא נעסוק בכל הקשור לתמחור הליכי פינוי חפצים משטח הדירה, ונחשוף בפניכם את הפרמטרים המקצועיים השונים המשפיעים באופן ישיר על מחירון פינוי חפצים מדירה הנקבע על ידי צוות "מומחה פינוי דירה".

מספר מילים על פינוי חפצים משטח הדירה!

פינוי חפצים משטח הדירה הינו שירות מקצועי המיועד למגוון נרחב של מטרות פינוי ואיסוף ציוד לכל מטרה. אנחנו ב-"מומחה פינוי דירה" מעמידים לרשותכם את שירותי פינוי הדירות גם למבנים גדולים, מפעלים, חנויות, בתי עסק, משרדים, בתי מגורים משותפים, מחסנים, מקלטים, גגות משותפים, גינות ציבוריות ופרטיות כאחד ועוד.

השירות המוענק מטעם "מומחה פינוי דירה" מאפשר לכל אחד ואחת מכם ליהנות משירותי פינוי של ציודים שונים, קלים ככבדים כאחד.

בנוסף, "מומחה פינוי דירה" הינו בעל מקצוע מיומן ומקצועי גם במקרים קשים של פינוי דירות השייכות לאספנים ואגרנים כפייתיים, שברוב המקרים, כוללים מחזות וריחות לא נעימים במיוחד בכל מקרה פינוי ומיון חפצים אנו מעמידים לרשותכם מחירון פינוי חפצים מדירה המותאם לצרכים האישיים שלכם.

השירות המקצועי של "מומחה פינוי דירה" מאפשר לנו להיכנס לכל דירה (גם למוזנחת והמלוכלכת ביותר) ובאמצעות שירות מהיר, מקצועי ואיכותי, "להיפטר" מכל הציוד, הלכלוך והזוהמה הנמצאת בדירה.

במקרים של פינוי דירות במבנים משותפים, אנו דואגים לעדכן את דיירי המבנה במועד הפינוי כמו כן, אנו עושים הכול על מנת לסיים את הליך הפינוי במהירות האפשרית ביותר, ותוך כדי הגנה מרבית לציוד המבנה, לרבות, עיטוף חדרי המדרגות, מעלית המבנה, מעקות הבניין ודלתות הלובי בקרטונים וניילונים מיוחדים, המאפשרים לנו להשאיר מאחורינו סביבה נקייה שלא תרגישו שלפני כמה שעות בוצע בה הליך של פינוי דירה .

על מנת להעניק לכם מענה מדויק לשאלה- כמה עולה פינוי חפצים מדירה ריכזנו עבורכם מספר נקודות מרכזיות המשפיעות באופן ישיר על העמדת מחירון פינוי חפצים מדירה. מחירון זה הינו מודולארי והוא משתנה על פי צרכי ומטרות הפינוי, וכל זאת בהתאם למסגרת התקציב העומדת לרשות מזמין השירות, ובהתאם מלא לדרישותיו.

 1. מטרות הפינוי- בין אם מדובר בפינוי בית לצרכי שיפוץ או מעבר בין דירות, ובין אם מדובר בפינוי משרד, חנות או בית עסק, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מתאימים בין דרישות הלקוח ומטרות הפינוי לבין ביצוע הליכי הפינוי על הצד הטוב ביותר מחירון פינוי חפצים מדירה נקבע בין היתר על פי צרכי הפינוי ומטרותיו .
 2. מורכבות הפינוי- פרמטר מקצועי זה מכיל בתחומו מגוון נרחב של היבטים הכוללים בין היתר: מיקום הדירה, הקומה בה ממוקמת הדירה, האזור בו נמצאת הדירה, דרכי הגישה אל הדירה, פתחי המעבר בשטח הדירה והמבנה בו היא ממוקמת, מרחק הדירה מאתרי הפסולת המורשים לפינוי ועוד.
 3. היקף החפצים המיועדים לפינוי- פרמטר נוסף המשפיע על קביעת מחירון פינוי חפצים מדירה , קשור לכמות הציוד המיועד לפינוי והיקפו ברוב המקרים, אין קשר ישיר לגודל הדירה, אלא רק לכמות והיקף הציוד המיועד לפינוי מתוכה .
  ככל שכמות הציוד המיועד לפינוי גדולה יותר, כך עלות מחיר הפינוי גבוהה יותר בנוסף, מענה על השאלה כמה עולה פינוי חפצים מדירה , נקבע גם על פי היקף מורכבות הפינוי של החפצים השונים המרכיבים את תכולת דירתכם (כגון: פירוק ארונות קיר, פירוק ארונות מטבח, פירוק רהיטים כבדים לצרכי פינויים וכדומה).
 4. הציוד המקצועי בו נעשה שימוש- אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" דוגלים במתן שירות מקצועי, מהיר, בטוח ויעיל, בכל הליכי הפינוי המיושמים על ידינו על מנת להעניק את השירות המקצועי שלנו לכל אחד ואחת מכם, אנו נעזרים במגוון נרחב של ציוד מקצועי המאפשר לנו לבצע את הליך הפינוי על הצד הטוב ביותר.
  הציוד המקצועי שלנו כולל בין היתר: מנופי זרוע, מכולות איסוף, משאיות פינוי וציוד מקצועי- טכני לצרכי פירוק ופינוי רהיטים וחפצים שונים משטח הדירה, ציוד מקצועי לצרכי ניקיון הדירה וביצוע השירותים הנלווים ככל שהציוד המקצועי בו אנו עושים שימוש לצרכי הפינוי הינו גדול יותר, כך עלויות מחירי הפינוי גבוהות יותר.
 5. דחיפות ביצוע הליכי הפינוי- אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מקפידים לבצע את הליכי הפינוי באופן המיידי והמהיר ביותר עבור כל אחד ואחת מלקוחותינו בחלק מהמקרים, אנו מתמודדים עם בקשות שונות מטעם מזמיני העבודה, לביצוע מיידי של הליך הפינוי (במקרים מסוימים גם מ"היום להיום").
  במקרים אלו, מחירון פינוי חפצים מדירה, מושפע גם מהדחיפות בביצוע העבודה על ידי מזמין העבודה.
 6. השירותים הנלווים המוענקים לכם בגמר הליכי הפינוי- אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מאפשרים לכל אחד ואחת מכם ליהנות ממגוון נרחב של שירותים נלווים המיושמים בשטח דירתכם (או בשטח המפונה) לאחר השלמת עבודות הפינוי שירותים אלו כוללים בין היתר: ניקיון יסודי של שטח הדירה, חיטוי חדרי אמבט, מקלחות ושירותים, שירותי צבע וסיוד, שירותי פירוק והרכבת ארונות קיר וארונות מטבח, שירותי החלפת בלאי ותיקונים בשטח הדירה, שירותי הדברה ועוד .
 7. כאשר אנו בוחנים את השאלה- כמה עולה פינוי חפצים מדירה, אנו מעמידים לרשות מזמין העבודה, אפשרות ליהנות מאותם שירותים נלווים במסגרת חבילת מחיר מיוחדת.

פינוי חפצים מקצועי זה אנחנו!

השירות המוענק מטעם "מומחה פינוי דירה" בכל הקשור לשירותי הפינוי בכלל, ולשירותי פינוי חפצים בפרט, מאפשר לכל אחד ואחת מכם ליהנות משירותי פינוי של ציודים שונים, קלים ככבדים כאחד.

בנוסף, "מומחה פינוי דירה" הינו בעל מקצוע מיומן ומקצועי גם במקרים קשים של פינוי דירות השייכות לאספנים ואגרנים כפייתיים, שברוב המקרים, כוללים מחזות וריחות לא נעימים במיוחד בכל מקרה פינוי ומיון חפצים אנו מעמידים לרשותכם מחירון פינוי חפצים מדירה המותאם לצרכים האישיים שלכם.

השירות המקצועי של "מומחה פינוי דירה" מאפשר לנו להיכנס לכל דירה (גם למוזנחת והמלוכלכת ביותר) ובאמצעות שירות מהיר, מקצועי ואיכותי, "להיפטר" מכל הציוד, הלכלוך והזוהמה הנמצאת בדירה.

במקרים של פינוי דירות במבנים משותפים, אנו דואגים לעדכן את דיירי המבנה במועד הפינוי כמו כן, אנו עושים הכול על מנת לסיים את הליך הפינוי במהירות האפשרית ביותר, ותוך כדי הגנה מרבית לציוד המבנה, לרבות, עיטוף חדרי המדרגות, מעלית המבנה, מעקות הבניין ודלתות הלובי בקרטונים וניילונים מיוחדים, המאפשרים לנו להשאיר מאחורינו סביבה נקייה שלא תרגישו שלפני כמה שעות בוצע בה הליך של פינוי דירה.

זה הזמן לפנות אלינו בכל הקשור לפינוי חפצים, הן מדירות פרטיות והן ממשרדים ובתי עסק.

נציג בכיר מטעם "מומחה פינוי דירה" יגיע למקום המיועד לפינוי, יאפיין את צרכי הפינוי, ירכיב תכנית פינוי המותאמת לדרישות הספציפיות שלכם, ומעל הכול, יעניק לכם מענה מדויק לשאלה- כמה עולה פינוי חפצים מדירה זכרו- הרכבת מחירון פינוי חפצים מדירה הינו מודולארי והוא מותאם לכל אחד ואחת מכם באופן נפרד ומקצועי.

פינוי מקצועי מונע קנסות

פינוי חפצים מדירה על ידי צוות מומחים הוא הדרך הטובה ביותר להימנע מקנסות ודוחות על השלכת חפצים ברחוב או בסביבה של הדירה. פינוי החפצים מהדירה מבוצע לאחר מיון קפדני וכל החפצים אשר הוחלט להשליכם אל פחי האשפה מושלכים אל אתרי אשפה מורשים מה שמונע בהכרח קבלת קנסות ודוחות על מפגעים תברואתיים.
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו