כמה עולה פינוי דירה בחינם?

פינוי דירה בחינם הינו שירות המוצע על ידי מגוון נרחב של בעלי מקצוע העוסקים בתחום פינוי הדירות לכל מטרה. בחלק מהמקרים, מדובר בבעלי מקצוע מנוסים, אמינים ומיומנים, ובחלק אחר של המקרים, מדובר ב"בעלי מקצוע" המוציאים שם רע לענף עליו הם יושבים וממנו הם מתפרנסים.

במאמר הבא נעסוק בסוגיה : מהו שירות פינוי דירה בחינם, והאם הוא באמת מוצע בחינם? כמו כן, נבחן באילו מקרים מומלץ לבחון את אופציית מחירון פינוי דירה בחינם.

מספר מילים על שירותי פינוי דירה בחינם

פינוי דירה בחינם הינו שירות הכולל את כל הליכי הפינוי המקצועיים אותם אנו מעניקים לכל לקוח ולקוח. שירותים אלו מתאפשרים כאשר לרשות מזמין העבודה עומדים חפצים ופריטים (בבעלותו בלבד) אותם הוא מעוניין למסור בתמורה לשירותי הפינוי, וכאשר מורכבות הליך הפינוי איננה מצריכה שירותים הדורשים הזמנת ציוד מיוחד למטרות ביצוע הפינוי, כגון: שינוע מכולות, הזמנת מנופי זרוע ועוד.

פינוי דירה בחינם הינו שירות המבוצע על ידי צוות "מומחה פינוי דירה", במקרים בהם לרשות מזמין השירות עומדים חפצים הראויים לשימוש נוסף, וכאשר צוות "מומחה פינוי דירה" מוצא עניין בנטילת הציוד בתמורה לביצוע העבודה בחינם.

להלן מספר מקרים בהם מתאפשר ביצועי הליך פינוי דירה בחינם:

* פינוי דירות לצרכי שיפוץ, מעבר בין דירות או למטרות דילול תכולת הדירה- במקרים אלו אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מעניקים לכם הערכת שווי בגין הציוד אותו אתם מעוניינים לפנות משטח דירתכם, ובמידה והוא משתווה לעלויות השירות המקצועי שלנו, אנו מבצעים הליך פינוי דירה בחינם.

* פינוי ירושות ופינוי עיזבון- במקרים אלו, כמות הציוד המיועדת לפינוי מאפשרת לכם ברוב המקרים לבצע הליך מיון מוקדם ולבחון את טיב הפריטים והחפצים המרכיבים את תכולת הירושה או העיזבון. במקרים אלו אנו מבצעים עבורכם את הליך המיון המקדים, מעניקים לכם הערכת שווי בנוגע לפריטים המיועדים לפינוי על ידיכם, ומאפשרים לך לבחון את חלופת פינוי דירה בחינם לצרכי פינוי הירושה או העיזבון.

* פינוי מחסנים ומקלטים – רבים מאיתנו נוהגים לאחסן בשטחי המחסן או המקלט חפצים ופריטים שונים בהם אין לנו שימוש .

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה", מתמחים בביצוע הליכי פינוי המאפשרים לכם לארגן מחדש את המחסנים, המקלטים וחדרי הביטחון העומדים לרשותכם במידה ובמקומות אלו קיים ציוד בעל שווי ערך כזה או אחר, אנו נצבע עבורכם את הליך הפינוי בחינם, בתמורה למסירת הציוד לבעלותנו הבלעדית .

* פינוי בתי עסק, חנויות ומשרדים- במידה ובבעולתכם משרד, חנות או כל בית עסק אחר, ובמידה וגם אתם מתכוונים לבצע הליכי פינוי למטרות שונות והינכם מעוניינים "להיפטר" ממלוא התכולה המרכיבה את בית העסק או מחלקה, אנחנו בצוות " מומחה פינוי דירה" מעמידים לרשותכם את האפשרות לבצע הליך פינוי דירה בחינם במסגרת שירות לבתי עסק. בתמורה למסירת החפצים המיועדים לפינוי לידינו, אנו נבצע עבורכם את הליך הפינוי המקצועי, וזאת במידה והערכות השווי בגין הציוד עומדות בקנה אחד עם שווי השירות המוצע על ידינו.

כמה עולה פינוי דירה?

פינוי דירה הינו הליך מקצועי הטומן בחובו מספר רב של פרמטרים ונקודות מקצועיות המשפיעות על בניית מחירון פינוי דירה. על לבחון את אופציית הפינוי בחינם תדרשו בראש ובראשונה לבחון את עלויות הפינוי, לבצע הערכת שווי לפריטים והחפצים המרכיבים את התכולה המיועדת לפינוי, ורק לאחר מכן, לבחון באמצעות בעלי מקצוע אמינים ומיומנים, האם ניתן לבצע הליך פינוי בחינם בתמורה למסירת הציוד המיועד לפינוי.

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מעמידים לרשות הלקוח אפשרויות רבות לביצוע הליכי הפינוי, וכל זאת במסגרת מתן מענה לשאלה- כמה עולה פינוי דירה. בשלב הראשון, אנו בוחנים את כל צרכי הפינוי הנדרשים, ולאחר מכן מעמידים לרשות מזמין השירות, תכנית פינוי מסודרת ומקצועית.

במידה והלקוח איננו מעוניין לבצע את הליך הפיוני במחיר המוצע לו, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מאפשרים לו לבחון חלופות נוספות, הכוללות בין היתר: ביצוע חלקי של הליכי הפינוי (ברוב המקרים ללא העמדת השירותים הנלווים המוענקים על ידינו), וכמו כן, את חלופת שירות "קונה ירושות" או שירות פינוי דירה בחינם, המאפשר לו ליהנות מהשירות המקצועי שלנו במקרים מסוימים בהם אנו מגלים צורך ועניין בחפצים השונים המרכיבים את תכולת הדירה.

 

להלן מספר נקודות המשפיעות באופן ישיר על מענה לשאלה -כמה עולה פינוי דירה?

  1. מורכבות הפינוי- פרמטר מקצועי זה מכיל בתחומו מגוון נרחב של היבטים הכוללים בין היתר: מיקום הדירה, הקומה בה ממוקמת הדירה, האזור בו נמצאת הדירה, דרכי הגישה אל הדירה, פתחי המעבר בשטח הדירה והמבנה בו היא ממוקמת, מרחק הדירה מאתרי הפסולת המורשים לפינוי ועוד.

2 .היקף הציוד המיועד לפינוי- פרמטר נוסף המשפיע על קביעת מחירון פינוי דירה, קשור לכמות הציוד המיועד לפינוי והיקפו ברוב המקרים, אין קשר ישיר לגודל הדירה, אלא רק לכמות והיקף הציוד המיועד לפינוי מתוכה .

ככל שכמות הציוד המיועד לפינוי גדולה יותר, כך עלות מחיר הפינוי גבוהה יותר בנוסף, מענה על השאלה כמה עולה פינוי דירה, נקבע גם על פי היקף מורכבות הפינוי של החפצים השונים המרכיבים את תכולת דירתכם (כגון: פירוק ארונות קיר, פירוק ארונות מטבח, פירוק רהיטים כבדים לצרכי פינויים וכדומה) .

3 .הציוד המקצועי בו נעשה שימוש- אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" דוגלים במתן שירות מקצועי, מהיר, בטוח ויעיל, בכל הליכי הפינוי המיושמים על ידינו על מנת להעניק את השירות המקצועי שלנו לכל אחד ואחת מכם, אנו נעזרים במגוון נרחב של ציוד מקצועי המאפשר לנו לבצע את הליך הפינוי על הצד הטוב ביותר.

הציוד המקצועי שלנו כולל בין היתר: מנופי זרוע, מכולות איסוף, משאיות פינוי וציוד מקצועי- טכני לצרכי פירוק ופינוי רהיטים וחפצים שונים משטח הדירה, ציוד מקצועי לצרכי ניקיון הדירה וביצוע השירותים הנלווים ככל שהציוד המקצועי בו אנו עושים שימוש לצרכי הפינוי הינו גדול יותר, כך עלויות מחירי הפינוי גבוהות יותר.

4 .דחיפות ביצוע הליכי הפינוי- אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מקפידים לבצע את הליכי הפינוי באופן המיידי והמהיר ביותר עבור כל אחד ואחת מלקוחותינו בחלק מהמקרים, אנו מתמודדים עם בקשות שונות מטעם מזמיני העבודה, לביצוע מיידי של הליך הפינוי (במקרים מסוימים גם מ"היום להיום").

במקרים אלו, מחירון פינוי דירה, מושפע גם מהדחיפות בביצוע העבודה על ידי מזמין העבודה.

5 .שירותים נלווים בגמר הליכי הפינוי- בכל הליכי הפינוי המיושמים על ידינו, אנו מעמידים לרשות מזמין העבודה, מגוון נרחב של שירותים נלווים המתווספים למסגרת הפינוי שירותים אלו כוללים בין היתר: פירוק ארונות קיר ומטבח, שירותי ניקיון וחיטוי הדירה בגמר הליכי הפינוי, צבע וסיוד, שירותי הדברה ועוד .

מענה לשאלה-כמה עולה פינוי דירה, כולל בתוכו בין היתר את היקף השירותים הנלווים המוזמנים על ידי מבקשי השירות.

במידה וגם אתם מעוניינים לבצע הליכי פינוי לכל מטרה, זה הזמן לפנות אלינו, וליהנות מכל היתרונות המקצועיים של צוות המומחים שלנו. במהלך פגישת עבודה ראשונית (ולא מחייבת) שנקיים איתכם, נבחן יחד איתכם את כל צרכי הפינוי ונתאים את מסגרת הפינוי ההולמת ביותר לתקציבכם ולדרישותיכם.

לסיכום, פינוי דירה בחינם הוא משהו שיש לבדוק .

לא כל דירה יכולה להיות מפונה בחינם ולפני הסכמה לביצוע הפינוי יש לוודא שאכן צוות המפנים הוא אמין ומקצועי צוות המומחים שלנו יכול לתת לכם את המענה הטוב ביותר לביצוע פינוי דירה בין אם בחינם ובין אם בתשלום המתאים לתכולת הדירה ולתנאי הפינוי.

בין אם אתם מפנים דירה בירושה ובין אם אתם מפנים דירה לצורך מכירה, פינוי דירה המבוצע על ידי המקצוענים יעניק לכם את השקט הנפשי.
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו