פינוי דירה בבני ברק עם המומחה – איך זה עובד וכמה עולה?

כמה יעלה לנו פינוי דירה בבני ברק?

כמה עולה פינוי דירה בבני ברק – חברת "מומחה פינוי דירה" פועלת בין היתר גם בעיר בני ברק. החברה מאוד מקצועית ובעלת ניסיון רב. לא מדובר על עוד חברת פינוי חובבנית, אלא על חברה בעלת ניסיון רב שעושה כל פעולה על הצד הטוב ביותר. החברה יודעת לפנות כל סוג של ציוד, בין אם מדובר על שידות עץ כבדות שאינן עוברות בדלת ובין אם מדובר על ערימות אשפה וכלי חשמל חלודים. אם גם אתם מבקשים לפנות ציוד שאינו רצוי, (מהבית, המחסן, המשרד, המקלט הגג..), פשוט פנו אל חברת "מומחה פינוי דירה" ותוך זמן קצר תמצאו שהבעיה נפתרה.

הצעה אישית

כיוון שמדובר על חברה איכותית ומקצועית, היא אינה ממהרת לזרוק מחירים באוויר רק על מנת למשוך לקוחות. חברת "מומחה פינוי דירה" מקפידה על התנהלות הולמת ועל שקיפות מלאה, ועל כן הצעת המחיר ניתנת רק לאחר שנציג מטעם החברה הגיע וראה בדיוק במה דברים אמורים. כמו כן טוב לדעת שלעיתים החברה מציעה לפנות בחינם דברי ערך ואף לשלם עבורם.

רגישות

רגישות הנו מוטיב מפתח שמייצג את חברי צוות "מומחה פינוי דירה". שי גולד בעל החברה מבין שלא פעם קשה ללקוחות להכניס אל ביתם אנשים זרים ולהציג לפניהם את "הכביסה המלוכלכת שלהם", שלא פעם קשה לאספנים כפייתיים לשתף פעולה עם הפינוי, שלא פעם משפחה שמבקשת לפנות את ציוד האב שנפטר מתקשה להיות נוכחת. על כן כל חבר צוות נבחר בין היתר גם לפי פרמטר הרגישות והאנושיות- כף שיום הפינוי מתבצע ללא קשיים מיותרים ועל הצד הטוב יותר.

טיפים

להלן מספר טיפים לקראת פינוי בסיטואציות שונות:

סיטואציה

טיפ

פינוי של דירת אספן כפייתי

הכנה מקדימה, חשובה הרגישות של בני המשפחה, מתן עזרה בסינון מקדים, לא ללחוץ- אך כן להסביר את הרציונל שמאחורי הפינוי.

פינוי של דירות ירושה

גם אם מדובר בקושי נפשי- יש לעבור על כלל הציוד, לוודא שלא מוסרים פריט בעל ערך סנטימנטלי.

פינוי מקלטים של בנייני מגורים

הזדמנות שיש לנצל על מנת לפנות גם מגג הבניין, חדרי שירות וכדומה.

פינוי לקראת מעבר דירה

הזדמנות לפנות כמה שיותר פריטים- יש להשקיע במעבר על התכולה

פינוי הסלון הישן

הזדמנות לחשוב אם מבקשים לתרום אותו

פינוי לקראת מעבר לחו"ל

מומלץ לבדוק עם בני משפחה וקרובים האם מעוניינים בחלק מהציוד

פינוי פסולת

לשקול האם מעוניינים גם בשירותי חיטוי וניקיון משלימים

 

לסיים עם המשימה עוד השבוע

אם גם אתם מבקשים להכיר חברת פינוי מקצועית ואמינה, אם גם אתם מבקשים לפנות עוד השבוע תכולה מיותרת, מוזמנים לפנות עוד היום אל חברת "מומחה פינוי דירה" ולסמן וי על המטלה בקלות יתרה. לפרטים נוספים: שי גולד- 03-9240718.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו