כמה טיפים יעילים לפינוי דירה מוזנחת

טיפים של שי לפינוי דירה מוזנחת

אי אפשר לפנות דירות מוזנחות ביום אחד. אם תיכנסו לאתרים של חברות לפינוי דירות תיבהלו ממה שתראו.

ערימות של חפצים, ארגזים, עיתונים ובגדים ומיותר לציין את הפסולת הנאספת מבחוץ כשמדובר על פינוי דירה מוזנחת של אגרנים כפייתיים. לא תזהו באיזה חדר בדיוק מדובר כשתראו תמונות של דירות מסוג זה. זוהי העבודה הקשה והמעייפת ביותר של צוות לפינוי דירה. הם אינם נבהלים, כי הם ראו הרבה דירות כאלה במהלך שנות עבודתם. תתקשו להבין כיצד אגרן כפייתי מסוגל להסתובב בדיר כזאת  כשהכול שם עמוס עד התקרה בפסולת וחפצים שאין להם קשר לדירה או למגורים בכלל. פינוי כזה יכול לקחת עד עשרה ימים. העבודה היא מסיבית וקשה במיוחד אם הדירה של אותו אגרן כפייתי נמצאת בקומה גבוהה שאין בה מעלית…קשה לחשוב  איך הצוות סוחב שקים שלמים של חפצים ופסולת לאחר המיון שהוא החלק הקשה ביותר של דירה השייכת לאגרנים כפייתיים. תחשבו כי המשימה הזאת היא בלתי אפשרית אבל בחברות המתמחות בפינוי דירות של אגרנים כפייתיים, הכול אפשרי! זוהי מחלה קשה והרבה משפחות של אגרנים כפייתיים למרות שהם מתביישים במצב של בני משפחתם, מזמינים את השירות. כדאי כי אותם לקוחות המחפשים פינוי מדירה מוזנחת של אגן כפייתי יפנו אל חברות המתמחות בתחום זה כי זה מורכב ומסובך בהרבה יותר מאשר פינוי רגיל של דירה או פינוי ירושות.

לא כל החברות מתמחות בפינוי דירות מוזנחות

לרוב כדאי להרחיק את האגרן הכפייתי כשמפנים את דירתו, הוא יכול להיכנס ללחץ ומתח כשיראה כי מפנים את "אוצרו" שעמל כל כך הרבה שנים לאסוף אותו מהרחובות ומהפחים.  כדאי שבעל מקצוע משירותי הרווחה במקום  בו גר האגרן הכפייתי יתמוך בשיקומו ויכין אותו לקראת הפינוי, כי האגרן הכפייתי חייב להיות מוכן לכך שהוא חוזר לדירה שלו בה נעשה הפינוי והניקיון היסודי. שי פינוי דירה הינה חברת פינוי דירות מבין הטובות ביותר בתחום פינוי הדירות של אגרנים כפייתיים. חברה עוסקת שנים בתחום זה וצברה ניסיון רב  של שנים, בכל התחום של פינוי דירות מוזנחות. חברות העוסקות בפינוי דירות כבר ראו הרבה מקרים ממש מזעזעים של דירות השייכות לאגרנים כפייתיים והם אינם מתרגשים ממראות שונים של הזנחה. חיטוי הדירה וניקיונה היסודי הם החשובים ביותר, מיותר לציין כי הדברה היא הכרחית בגלל ריבוי המחלות והחיידקים שיכולים להצטבר בדירה כזאת . גם אם החברה לפינוי תראה כמה מכרסמים בדירה היא לא תתרגש ותדאג להדביר אותם. פינוי דירה של אגרנים כפייתיים, חיבת להיעשות בהסכמה מחאה של האגן ובני משפחתו. על האגרן להבין כי הוא אינו יכול לחיות בצורה כזאת והוא חייב לעבור את השיקום המתאים..

 מה ממחזרים?

 זה ממש עסק של מחזור, אם תיכנסו לדירה כזאת מוזנחת של אגרן כפייתי, אבל החברה לפינוי דירה, תדע בדיוק היכן לשפוך את הפסולת הרבה הנאגרת בתוך מכולות מיוחדות בהן מחזיקה החברה. החרה לפינוי דואגת כי הפסולת תשלח למחזור כך שבקבוקי פלסטיק ריקים בכמויות אדירות, עיתונים פחיות שתייה , בגדים ועוד יגיעו למקום בו נעשה המחזור. בפינוי של דירה מוזנחת, דרושות הרבה מאוד ידיים עובדות וסבלנות של ברזל במיוחד בשלב המיון, העבודה כרוכה באי נעימות בגלל ההזנחה המשוועת של דירה  מסוג זה ויש לציין י זו עבודה שלא רבים היו מוכנים לבצע. החברה מבינה לרגשות המשפחה ומסייעת לה בפינוי שמוביל בסופו של דבר לשיקומו של האגרן הכפייתי.

 



אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו