כמה זמן נמשך תהליך של פינוי דירות?

הליך פינוי דירה 

אם אתם מעוניינים לפנות דירה, מחסן, מקלט, מרפסת או כל מבנה אחר שיש ברשותכם, אתם צריכים חברת צוות פינוי דירה שתבצע עבורכם את המשימה במהירות, ביעילות ובמקצועיות. השאלה היא כמה זמן נמשך תהליך כזה, והאם עליכם לקחת יום חופש לטובת העניין, האם אפשר לסגור את זה בכמה שעות אחר הצהריים, האם אתם צריכים בכלל לקחת יומיים, שלושה או אולי שבוע חופש? ובכן, תהליך פינוי דירה טיפוסי אורך שעות ספורות בלבד, ובמקרים רבים יש ביכולתכם להזמין אותו לשעות הצהריים, אחר הצהריים, כך שתוכלו לבצע את פינוי הדירה מבלי לקחת כלל יום חופש, או אולי חצי יום חופש, לא יותר.

עניין של שעות ספורות עבור דירה טיפוסית

יחד עם זאת, ישנם מקרים בהם תהליך פינוי דירות יכול לארוך יותר מן הרגיל, בעיקר כאשר מדובר בדירות שהתכולה שלהן חריגה, שהיקף התכולה הוא חריג, או שתנאי הפינוי הם חריגים. זאת יכולה להיות דירה בקומות האחרונות של גורד שחקים, זאת יכולה להיות דירה שהוזנחה במשך שנים ארוכות ובמסגרת תהליך הפינוי אתם מעוניינים שיבוצעו גם חיטוי מקצועי וניקיון יסודי של הדירה, מה שמאריך את זמן השירות, זאת יכולה להיות דירה של אגרן כפייתי שפינויה יכול לארוך גם ימים ספורים ואף יותר מכך, בהתאם למוכנות הנפשית של האגרן הכפייתי וכדומה.

היקף השירות המוזמן משפיע על משך התהליך

אחרי שאמרנו את זה, אם מדובר על דירה טיפוסית, עם פריטים, ריהוט וחפצים טיפוסיים לדירה, תהליך הפינוי לא צריך לארוך יותר משעות ספורות. במסגרת השירות תוכלו להזמין שירות פינוי דירות בלבד, או שתוכלו להוסיף לכך שירותי מיון חפצים, עיטוף ואריזה, סידור חפצים, חיטוי מקצועי, ניקיון יסודי ואפילו שיפוץ ראשוני של הדירה. היקף השירות שאתם מזמינים תלוי כמובן בתקציב העומד לרשותכם, וברצון שלכם לסיים את המשימה כמה שיותר מהר, כך שתוכלו להניח את כל הסיפור מאחוריכם בתוך שעות ספורות, ולקחת את הדירה שלכם אל השלב הבא בחייה, בין שאתם מתכוונים לעבור לגור בה, בין שאתם מתכוונים לפרסם אותה למכירה או להשכרה, ובין שמדובר בכל מטרה אחרת.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו