כל מה שצריך לדעת על פינוי בתים וניקיון

מפנים ומנקים בתים 

מתי עלה בכם הצורך לפנות בית ישן? אולי קיבלתם בית בירושה ואתם רוצים לעבור להתגורר בו? אולי אתם מעוניינים למכור את הבית שלכם, או להשכיר אותו? במקרים אלו, שירותי פינוי בתים וניקיון הינם אחת מן האפשרויות הטובות ביותר שתוכלו לעלות על דעתכם. במקום לבזבז זמן רב על סידור, הוצאה וריקון של החפצים ואחר כך לנקות את הנכס, הרי שחברות מקצועיות יוכלו לעשות זאת עבורכם, באופן מהיר, איכותי ובטוח לחלוטין.  אז איך מתחילים? מה באמת חשוב לדעת על שירותי פינוי דירה וניקיון?

  • מקצועיות – המקצועיות של החברה הינה הדבר החשוב ביותר. מוטב לא להתפתות לחברות קטנות אשר יציעו שירותים אלו חינם, מאחר וברוב המקרים, אתם תמצאו את הבית מבולגן ותגלו כי מחצית מן החפצים כלל לא הוצאו מהבית. חברות המספקות שירותים אלו חינם למעשה משתמשות רק בחפצים ובריהוט שניתן למכור, ואת היתר ישאירו לכם לטיפול בצורה עצמאית.
  • אמינות – אמינות חברות פינוי בתים וניקיון הינה חשובה ביותר. יש לבדוק כי החברה מפנה את האשפה בהתאם לתקנות העירוניות ומשנעת את האשפה אל אתר פסולת מורשה
  • ניסיון – חברות פינוי בתים וניקיון בעלות ניסיון בתחום מעסיקות צוותים מיומנים שיוכלו לספק לכם את העבודה במהרה.
  • חוזה עבודה – חשוב מאוד לחתום על חוזה עבודה עם החברה. על החוזה לכלול את תאריך תחילת העבודה ותאריך סיומה. כמו כן, חשוב כי החוזה יכלול את הסכום הסופי של העבודה, ומומלץ לציין אם אתם רוצים לראות את הפריטים והחפצים לאחר המיון הראשוני.

חברות מקצועיות של פינוי בתים וניקיון יוכלו להעניק לכם שירות הוגן, איכותי ובכך יחסכו לכם את המטרד והקושי הרב של פינוי בית מלא בחפצים. שירות הניקיון הנלווה הינו בונוס נהדר, כך הנכס יהיה מוכן לקראת מעבר של דייר חדש, מבלי שנאלצתם לעבוד בעצמכם.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו