כל השירותים הנלווים להליך פינוי תכולת דירה

אילו שירותי נלווים להליך פינוי? 

פינוי תכולת דירה הינו הליך מקצועי המתבצע על ידי בעלי מקצוע מנוסים ומיומנים המתכננים את עבודתם בקפידה ובמיומנות רבה .

כמו כן, הליך פינוי תכולת הדירה מתאפשר באמצעות ציוד טכני מקצועי, הכולל בין היתר: ציוד טכני לצרכי פינוי ארונות (קיר, מטבח וכו), מכולות איסוף, משאיות פינוי, מנופי זרוע להוצאת ציודים כבדים וכדומה.

במקביל לפינוי תכולת הדירה והובלתה לכל אתר פסולת המיועד לכך (או לכל נקודה אחרת שתבחרו), בעלי המקצוע העוסקים בתחום פינוי תכולת דירה מעניקים לכם מגוון נרחב של שירותים נלווים, שאת חלקם העיקרי נסקור עבורכם בשורות הבאות.

 

1 .שירותי מיון וארגון- פינוי תכולת דירה מיועדת למגוון נרחב של צרכים (כהכנה לשיפוץ או מעבר דירות, לצרכי ארגון מחדש של חלל המגורים וכו) במסגרות הפינוי השונות, בעלי המקצוע בתחום זה מאפשרים לכם ליהנות משירותי מיון וארגון של כלל הציוד הנמצא בדירה, הן הציוד המיועד לפינוי והן הציוד המיועד ללוות אתכם בהמשך .

  1. שירותי פינוי ארונות קיר ומבטח – כולל פירוק הארונות וההכנות המקדימות לכך
  2. שירותי שבירת קירות- כולל פינוי פסולת הבניין שנאספה כתוצאה מכך
  3. שירותי ניקיון וחיטוי- שירותים הכוללים בין היתר: ניקיון יסודי של חלל המגורים, חיטוי כיורים, מקלחות, ברזים וכדומה.

5 .שירותי צביעה והדברה- במסגרת פינוי תכולת דירה, רוב קירות הבית עומדים חשופים ואז נגלים קילופי צבע במקרים הקלים, והופעת פטרייה ועובש במקרים החריגים במסגרת שירותי הפינוי, בעלי המקצוע מעניקים לכם אפשרות לצביעת הדירה והדברתה .

6 .ארגון מחדש של סביבת המגורים- פינוי תכולת דירות היא הזדמנות מצוינת להכניס סדר וארגון לדירה ולסביבתה בין השירותים השונים המוצעים לכם בתחום זה תמצאו: פינוי פרגולות וציוד מחצרות הדירה או סביבתה, פינוי פסולת בניין שנאספה במהלך שיפוץ הדירה, פינוי גגות, פינוי מחסנים, מקלטים ועוד .

7 .רכישת הציוד המיועד לפינוי- בחלק מהמקרים, הציוד המפונה יכול להיות מועבר לעמותות חסד שונות, או לחילופין יכול להירכש על ידי בעלי המקצוע מתחם פינוי התכולות שירותים אלו מיועדים אך ורק לציודים וחפצים בעלי יכולת שימוש בהם .

השירותים המשלימים להליך פינוי דירה הם שירותים חשובים מאוד לאור הגילוי של מגוון בעיות שנראות לעין לאחר הפינוי כמו לכלוך רב, חוסר מקום בבית, הצורך בחידוש הבית כמו החלפת הארונות והמטבח ועוד .

צוות מומחים לפינוי המבצע את כל העבודות תחת קורת גג אחת יכול לתת את המענה הטוב ביותר להכנת הדירה למגורים או למכירה.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו