כל הטיפים עליהם אתם מעוניינים לדעת על פינוי דירה

טיפים משי עליהם אתם מעוניינים לדעת 

פינוי דירה לא חייב להיות כאירוע טראומתי…אם אתם מכירים חברה לפינוי דירות שמתאימה עבור צרכיכם, הכול הופך להות קל יותר. אם קיבלתם מחיר נוח מחברת הפינוי, תוכלו  לקבל שירות טוב ומקצועי. לחברת פינוי דירות, יש את הציוד המתאים לפינוי יעיל ומהיר של החפצים מהדירה על מנת להקל עליכם ועל הצוות לפינוי דירה, יש לומר לצוות הפינוי לפני בואם באיזו תכולה מדובר והאם הכמות היא גדולה, כך שהצוות ייערך בהתאם .  גם סוג הפסולת חשוב, לכן יש לציין זאת לפני החברה לפינוי. האם מדובר בפסולת בניין? או פסולת של תכולת דירה בלבד? את כל זאת חשוב לציין.

אם מדובר גם על פירוק ארונות  על מנת לפנות את חלל הדירה יש לומר ולציין הכול בפני הצוות. לרוב כל פינוי , דרוש בניקיון יסודי במיוחד אם הדירה היא מיועדת למגורים לאחר הפינוי, חברות לפינוי דירות יכולות להציע לכם גם הדברה לפני הניקיון היסודי של הדירה וזה יכול להיות  מועיל במיוחד אם הדירה הייתה עמוסה בחפצים הרבה זמן או סגורה ואף אחד לא גר בה עד יום הפינוי. חשוב לציין אן הדירה גבוהה כלומר נמצאת בקומה גבוהה, על מנת שהחברה לפינוי, תוכל להביא עמה שרוולים מיוחדים המחוברים למכולה עבור פינוי הפסולת.

פירוק של חומרי פסולת גורם לכתמים קשים בדירה

זה בדיוק מה שקורה כשיש כמויות פסולת השוכבות הרבה זמן בדירה, יש לחברת פינוי דירות את חומרי הניקוי האיכותיים והמתאימים ביותר להורדת הכתמים ולחיטוי נכון ויעיל של הדירה, לרוב החומרים הם ידידותיים לסביבה ואין חשש לנזק לבריאות. אם אתם מעוניינים לשפץ את הדירה, יש לציין זאת בפני צוות פינוי דירה, על מנת שיציעו לכם אם יש צורך בפירוק ופינוי ארונות.

אם יש מוצרי חשמל שהם עדיין תקינים כמו למשל מקרר או תנור אפייה או חימום כדאי כי החברה תתרום אותו למקומות בהם יש נזקקים ואנשים שכן ישמחו לעשות בהם שימוש. יש לערוך חוזה עם החברה לפינוי או אפילו אם יש הצעת מחיר כתובה בה היא מציינת כי הפינוי ייעשה באמצעותם ופינוי הפסולת יהיה אך ורק במקומות המורשים, כך גם תדעו כי אינכם מסתכנים בקנס גבוה ומיותר מהעירייה.

מי ששומר ואכפת לו מאיכות הסביבה {ולמי לא אכפת היום?}  יקפיד על הפרט החשוב הזה של הפינוי של הפסולת לאזורים מורשים. בעת המיון שזה השלב החשוב ביותר בפינוי דירה, כדאי כי תהיו במקום ותאמרו לצוות הפינוי, מה רתם מעוניינים לזרוק ואיזה פריטים אתם מעוניינים לתרום, החברה לא יכולה לזרוק דברים על דעת עצמה ולכן נוכחותכם חשובה מאוד בשלב זה. חברה לפינוי דירות מקצועית ואמינה ובעלת וותק של שנים כמו למשל שי פינוי דירה תעמוד לשירותכם כל העת ותסייע לכם במיון, פינוי וניקיון הדירה עד כי לא תכירו אותה לאחר תום הפינוי. הצוות הינו צוות מיומן העוסק שנים בתחום והיחס הוא אדיב מאין כמוהו. תוכלו להתרשם מהתמונות באתר החברה של "לפני" "ואחרי" על מנת להבין באיזו חברת פינוי מדובר.

פינוי דירה מירושה

 חשוב כי מזכרות חשובות כמו תמונות משפחתיות שהן יקרות לכם, יכולות להסתתר בין הפסולת, לכן אתם צריכים לקחת חלק פעיל במיון כך שלא תצטערו אחר כך ויהיה מאוחר כשהפסולת כבר תפונה לאתר האשפה.. חברה לפינוי דירות בעלת שם ומוניטין יש לה הרב לקוחות מרוצים ורובם מגיעים בדרך זו של המלצות. זו הדרך הנכונה ביותר להבין כי החברה הינה מקצועית ואמינה אם כל כך הרבה לקוחו ממליצים עליה. אם ביררתם מחירים של פינוי דירות ונתקלתם בהצעה זולה מאוד, כדאי כי תדחו אותה על הסף, חברה המציעה שירותי פינוי בהוזלה משמעותית מהמחירים המקובלים, היא אולי חברה חדשה בתחילת דרכה שאין לה את הניסיון והציוד הדרוש ו"הזול" בסופו של דבר יעלה לכם ביוקר…אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו