כל האמת על פינוי מרתפים

מפנים מרתפים

יש חללים בבית שאנחנו בוחרים במודע או שלא במודע להזניח לאורך שנים. הבעיה היא שחלל מוזנח הולך ונעשה מוזנח עוד יותר וברבות השנים אנחנו מקבלים חלל לא מנוצל שיש בו כמה וכמה בעיות שעלולות פגוע משמעותית באיכות החיים בביתנו. מרתף למשל שלא מטופל זמן רב עלול לפגוע באיכות חיינו ולהביא לא מעט ריחות רעים, בעיות עובש, טחב ורטיבות וזה מבלי לדבר על התחושה הלא נעימה שמקורה בידיעה שהבית שלנו יושב על חלל אפל, מלוכלך שיש בו רטיבות, ושלל בעיות שונות. אם לא די בכך מרתף לא מנוצל הוא בזבוז של חלל בבית והוא עלול לזמן כל מני מזיקים דוגמת מכרסמים וזוחלים שונים. המסקנה הנובעת מכל אלה היא כי גם חללים לא נראים ביומיום כדאי לנצל ולטפל בהם באופן שוטף, קל וחומר כאשר מדובר במרתף שנמצא בתחתית הבית. אין הכרח שנהפוך את המרתף לחלל מגורים. הוא יכול להמשיך ולשמש כמחסן או אפילו כחלל ריק, אולם חשוב לשמור על ניקיונו ולבצע בו שורה של עבודות תחזוקה. המאמר הבא מוקדש לשל כמי שמעוניין לנקות ולטפל במרתף ואין לו מושג מאין מתחילים. השלב הראשן לפתרון הבעיה אם כן נעוץ במודעות לקיום הבעיה שתביא עמה את הצורך לחפש פתרון.

מודעות היא שלב ראשון

מרגע שהחלטתם שאתם מעוניינים לטפל במרתף כעת כל מה שנותר הוא להזמין איש מקצוע שיבצע זאת עבורכם. חשוב להזכיר ולהדגיש כי בשום מקרה לא כדאי לבצע את מלאכת פינוי מרתפים בכוחות עצמכם וזאת מכמה סיבות. פינוי מרתפים כרוך בלא מעט סחיבות ופינוי חפצים גדולים מה שדורש כוח פיזי וציוד מקצועי. יתר על כן, פינוי מרתפים מזמן שורה של התמודדויות כמו לשלשת יונים, רטיבות, מכרסמים ושאר בעיות אינסטלציה שמחייבות ציוד מתאים כמו ערכות הדברה וחומרי איטום שונים ומשום כך יש להיעזר באיש מקצוע. חברות פינוי תכולת דירה  למשל מבצעות בין היתר פינוי מרתפים ומציעות סל שירותים כולל שיסייע לכם להפוך את המרתף מחלל לא מנוצל ומלוכלך לחלל מאורגן ונקי שניתן לנצלו לשורה של מטרות. חברות פינוי דירה מציעות סל שירותים כולל שמסייע לכל מי שמעוניין לבצע פינוי רהיטים, פינוי חפצים,  פינוי ירושות, וכל תהליך של  פינוי מדירה  או מחלל כלשהו. מדובר בסל שירותים כולל ומקיף שמתאים הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי וכולל בין היתר פינוי דירה לרגל מעבר דירה, פינוי דירה לקראת שיפוץ, פינוי ושיקום דירת אגרנים כפייתיים, פינוי ושיקום דירה לאחר שריפה, פינוי דירה לרגל מכירה או השכרה, פינוי מחסנים, פינוי מקלטים, פינוי משרדים, גגות, וחצרות וכמובן פינוי מרתפים. השירות ניתן הן למגזר העסקי והם למגזר הפרטי וכולל את כל השירותים שאדם צריך כדי לפנות ולהשמיש חלל מסוים. ניתן לקבל מלבד הפינוי עצמו גם תיקונים שונים כמו תיקוני חשמל ואינסטלציה, החלפת ברזים, תריסים, שקעים, תביעה, סיוד, הדברה וחיווי וגם שירותי ניקיון ברמה גבוהה ויסודית. ככלל אנו מציעים  כל שירות שדרוש כדי להפוך את הדירה, החלל או הנכס שלכם לראוי לכל שימוש בין אם מדובר במגורים, אחסון או חלל עבודה.

האזינו להמלצה של עוד לקוחה מרוצה של שי פינוי דירה

מה האתגר המיוחד?

כל סוג של פינוי דירה וכל ייעוד של פינוי חלל מזמן עמו אתגרים שונים ומיוחדים. אנחנו בחברת "צוות פינוי דירה" מוכנים ונכונים להתמודד עם כל אתגר תודות לכוח העבודה המקצועי שברשותנו, שהוא בעל ניסיון רב שנים בתחום של פינוי דירות ושיקום חללים. יתר על כן עובדי החברה מצוידים בכל הציוד הדרוש כדי להשלים את מלאכת הפינוי והשיקום, לרבות קרטונים עמידים וחזקים, ניילונים איכותיים ועמידים לשמירה ולהגנה על התכולה, משאיות הובלה, מכולות אשפה, שרוולים, מנשאים מיוחדים, מנופים וכל מה שדרוש לטובת השלמת הפינוי. מבחינת ציוד ניקיון אנו מצוידים בשואבי אבק תעשייתיים וחזקים, חומרי ניקוי והדברה מקצועיים וחזקים ובהיבט הבטיחותי עובדינו מצוידים בנעליים גבוהות, חליפות הגנה, מסיכות מתאימות וכמובן קסדות בטיחותיות. בדרך זו אנו מבטיחים כי מלאכת הפינוי של הדירה, המחסן או המרתף תושלם במהירות וביעילות ללא עיכובים וללא בעיות מיוחדות. בהקשר של פינוי מרתפים עומדות בפני צוות הפינוי כמה משימות עיקריות. בשלב הראשון יגיע נציג שיבצע הערכה של כמות העבודה, היקף התכולה מבנה המרתף ובהתאם לכך יקבע כמה אנשי צוות יוקצו לפינוי, מהו הציוד הדרוש לביצוע הפינוי ואילו משימות מיוחדת דורש הפינוי. בעיות כמו רטיבות, לשלשת יונים או כל בעיה אקוטית אחרת יביאו לכך שהעבודה תימשך זמן רב יותר ומכאן השפעתם על המחיר.

כמה עולה?

הצעת המחיר שתקבלו תואמת ומושפעת מכל הפרמטרים הללו ונקבעת על פיהם ועל פי כמות וסוג השירותים שתזדקקו להם. חוזה העבודה שנחתם כולל את כל העבודות שישי לבצע ואת סדר הפעולות לרבות סדרי הזמנים. ייכתבו בו כל סעיפי העבודה ואחריות החברה לכל התכולה לרבות הדין במקרה של נזק לתכולה שלכם או לחלק ממנה. ביום הפינוי עצמו יגיעו עובדי החברה מצוידים בכל הציוד הדרוש כדי לפנות את החפצים. לאחר מיון קפדני תוכלו להחליט מה לעשות בתכולה. ניתן להעביר אותה לכל יעד על ידי משאיות ההובלה או להשליכה לאשפה. אפשרות אחרת היא למסור את התכולה לתרומה על ידנו ובעזרתנו וניתן גם למכור חלק מהתכולה או את כולה. במקרה כזה ייתכן שתוכלו לקבל את הפינוי עצמו ללא עלות או במחיר מלי בתמורה לתכולה או חלק ממנה. הפינוי ייעשה במלוא הזהירות תוך שמירה על בטיחות העובדים וכמובן על הציוד שלכם. את הפסולת נעביר ישירות למכולות אשפה שיסיעו את האשפה לאתרי פסולת מוכרים כחוק. לאחר שהמרתף התרוקן מכל חפץ ניתן להתחיל את מלאכת השיקום. בעיות רטיבות ועובש יטופלו על ידינו בעזרת מכשור וציוד מיוחד. לשלשת יונים נוכל להסיר ולהרחיק על ידי ציוד מתאים ומומרי חיטוי חזקים ואת כל החלל ננקה באופן יסודי על פי דרישתכם. אם תחליטו להשתמש במרתף כחלל אחסון נוכל לסייע ולהתקין בו מדפים מותאמים. אם תרצו להפוך אותו לראוי למגורים נוכל לסייע גם בכך על ידי צביעה, חיטוי והדברה יסודיים. כך או כך מדובר בתהליך שבו אתם מאפשרים לעצמכם לשקם את אחד החללים החשובים בבית ומשפרים משמעותית את איכות חייכם. זוהי הזדמנות מצוינת לבצע פינוי גם בחלקים אחרים בבית. חברת "צוות פינוי דירה" מבצעת גם פינוי ארונות, מחסנים, פירוק ארונות ועוד. ניתן לרענן את כל חלקי הבית על ידי מיון התכולה והשלכת הפסולת לאשפה. בדרך זו אתם מקבלים לא רק מרתף נקי ושימושי, אלא גם בית נקי ומאוורר שבו אין תכולה מיותרת.

קצת עלינו

חברתנו מעניקה שירותי פינוי דירה ומרתפים כבר שנים ארוכות והיא בעלת ניסיון רב בתחום. צרו עמנו קשר לקבלת מידע נוסף על כל השירותים שנוכל לספק עבורכם במקרה של פינוי דירה לכל מטרה ולכל ייעוד. השירות ניתן במהירות וביעילות במחירים הוגנים ללא תחרות. לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות וללא עלות צרו קשר. אנו נשמח לעמוד לרשותכם להציע לכם את סל השירותים המקיף והמקצועי שלנו. כלל לקוחותינו מקבלים שירות מעולה ומאיכותי וגם במקרה שלכם נשמח לעשות אותו הדבר.

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו