כיצד נוהגים בפינוי של אספן כפייתי?

פינוי בית של אספן

אגרנים כפייתיים  הם אנשים שאינם מסוגלים להיפטר מחפצים ישנים, אלא אפילו אוספים עוד, ובמשך הזמן ביתם הופך להיות מחסן שאינו ראוי למגורים. אנשים אלה, אינם מסוגלים לעולם להיפטר מאף חפץ, הם תמיד חושבים שלכל חפץ יהיה איזה שהוא שימוש באחד הימים, אגירת חפצים גורם להם לאיזה שהוא ביטחון. 

האספנות הזאת נותנת לאגרנים איזה שהוא סיפוק וביטחון, הם חושבים שאולי ביום מן הימים הם אפילו יתעשרו מהחפצים הללו…אנשים אלה צריכים ששירות של פינוי דירה יהיה אצלם באופן קבוע לפחות פעמיים בשנה, אספנות כפייתית הינה מחלת נפש מוכרת ואנשים אלה זקוקים לטיפול פסיכיאטרי צמוד, כי המחלה הזאת רק גוברת עם השנים.

פינוי מאגרנות כפייתית

פינוי דירה  של אגרן כפייתי הינה בעיה בפני עצמה, הכמויות שחברה לפינוי דירות אוספת מהבית ומחצר האגרן הכפייתי, הן בלתי מובנות, ערימות של אשפה כמו עיתונים, ניילונים, נעליים, בגדים ,כלי בית ועוד,  נמצאים בביתו ובחצר של האגרן הכפייתי.

יש חברות מיוחדות של פינוי דירה המתמחות בתחום של אספנות כפייתית ויודעים כיצד לגשת אל האגרן הכפייתי ובאיזה פסיכולוגיה להשפיע עליו כך שלו ייכנס למצבי לחץ ברגע שהוא רואה כי מפנים את דירת ומחפציו האהובים שטרח לאגור במשך כל כך הרבה זמן…

להיות בקשר עם בני המשפחה של האגרן הכפייתי

תמיד כדאי כי פינוי אגרנות ואספנות כפייתית תהיה בשיתוף פעולה מלא עם בני משפחתו של האגרן הכפייתי, המשפחה תמיד נמצאת בקשר עם שירותי הרווחה האזוריים במקום מגוריו של האגרן, על מנת שיוכלו לפקח על האגרן, כי בהרבה פעמים ביתו וחצרו של האגרן הכפייתי הופכים להיות מפגע תברואתי.

מכרסמים כמו חולדות ועכברים המעבירים מחלות אוהבים את כל הגרוטאות שנאספים בחצרו של האגרן ומוצאים בו מקום לקינון.  בדרך כלל, התלונות באות מהשכנים שכל האשפה בחצר ובבית מתחיל להשפיע עליהם לרעה והם מפחדים ממחלות ובצדק!. האגרנים הכפייתיים, בדרך כלל חיים בבדידות, כי אף אחד אינו מעוניין בחברתם ובטח שהם לא יכולים להכניס אליהם אנשים הביתה במצב בו נמצאת דירתם או ביתם.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו דילוג לתוכן