כיצד מתבצע שיקום דירת אגרן כפייתי?

שיקום דירת האגרן

שיקום דירת אגרן כפייתי הוא השלב השני בתהליך כולל של פינוי הפסולת מדירת האגרן הכפייתי. במסגרת תהליך השיקום מבוצעות שורה של פעולות המיועדות לסלק כל זכר לפסולת שנאגרה בדירת האגרן הכפייתי, ולהחזיר את הדירה למצב של דירה הראויה למגורים. תהליך שיקום זה משתנה ממקרה למקרה בהתאם למצב הדירה לאחר הפינוי. בדירות רבות ניתן לגלות נגעים וזיהומים רבים שנוצרו לאורך השנים, ובדירות אחרות לא קיימים זיהומים כאלה. בדירות אחרות יש צורך לבצע גם שיפוץ ראשוני, בעוד באחרות ניתן פשוט לנקות ולחטא את הדירה בלבד.

ארבעה מרכיבים מרכזיים בתהליך השיקום

תהליך השיקום של דירת אגרן כפייתי מבוסס על ארבעה מרכיבים מרכזיים: פינוי כל הפסולת מהדירה והעברתה ליעדים מורשים, חיטוי הדירה באמצעות כלור, ניקיון יסודי של הדירה עם חומרי ניקוי וכלי ניקוי מקצועיים ולבסוף ביצוע של עבודות תיקון קלות בגין נזקים שנגרמו למבנה מרטיביות, פטרת וכדומה. כמו כן, ועל פי בקשת הלקוח ניתן לבצע גם סידור מחדש של פריטי ריהוט שיש להחזיר לדירה על מנת להחזיר אותה למצב של מגורים ראויים.

חשיבות לחברה מקצועית מתמחה

כפי שניתן לראות, שירות פינוי פסולת ושיקום דירה של אגרן כפייתי הוא שירות הכולל בתוכו מספר שירותים ולכן חשוב שיתבצע על ידי חברה מקצועית המתמחה בתחום זה. כמו כן, כל תהליך הפינוי והשיקום צריך להתבצע בשיתוף פעולה עם הגורם הפסיכולוגי המטפל ועל בסיס מתודולוגיות ייעודיות לתחום של אגרנות כפייתית, ולכן ישנה חשיבות רבה במציאת חברה המכירה את התחום.

התקשרו לקבלת מידע וסיוע

מרכז הסיוע לאגרנים כפייתיים ומשפחותיהם מציע לכם את כל המידע והידע הדרושים לכם בתחום האגרנות הכפייתית, ובכלל זה גם איתור, בחירת וחיבור אל חברות פינוי המתמחות בפינוי ושיקום של דירות אגרנים כפייתיים. אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם מרכז הסיוע לאגרנים ולקבל את כל המידע שאתם זקוקים לו על מנת להמשיך הלאה.

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו