יש לכם אמא אגרנית כפייתית בבית ולא יודעים מה לעשות?

איך מתמודדים עם אמא אגרנית כפייתית?

תופעת האגירה הכפייתית פוגשת הרבה ישראלים אשר בהתחלה לא תמיד מודעים לה שקיימת, הגיע הרגע לנסות לעזור לכם לאבחן. ונתחיל מנשים : הדבר העיקרי אצלן שהיו שמחות לאגור הוא כמובן ביגוד, "אמא אוגרת בגדים בבית" – משפט שרוב הילדים בתסכול יזרקו לפחות פעם אחת בחיים, אז כדאי שתבדקו אם באמת מדובר בבגדים שחבל לזרוק כי אפשר להעביר לקטנים לחורף, או חבל על הבד הרי ניתן לתפור ממנו מכנסיים לאבא. כי הגיוני שזהו סתם תרוץ לבריחה מהמציאות שלפעמים צריך "לזרוק" – כן יש מילה כזו.

ב"מרכז לסיוע לאגרנים כפייתיים" העזרה הנכונה עבור אמא.

הבית ממשיך להצמיח ערימות שלא בדיוק תכננתם, ולדבר עם אמא על לשחרר אפילו דבר או שתיים מרגיש לכם לא בר סיכויים גבוהים להצלחה? אם כך תפנו אלינו ל"מרכז לסיוע לאגרנים כפייתיים" בו נמצאת כל ההכוונה והעזרה הנדרשת לטיפול בתופעה שפקדה אתכם וכמוכם ואתם בטוחים. המרכז שלנו מתחיל לטפל באגרן בנקודתו הנפשית ע"י הפניה לפסיכולוג או פסיכיאטר שיבנה עם המטופל צורת חשיבה בריאה וחדשה וימתן את האובססיה כך שלא יופיעו אצלכם מחר בבית עוד פריטים לא נחוצים שיעמיסו לכם את הבית.                                                             ומשם הערימות המיותרות שמפריעות לעין, לשטח המעבר ובכלל לאי נעימות לגור בתוכן – יפונו והצוות שלנו יחזיר לכם את המקום ל- כחדש.

עם מי לדבר כשלא ניתן עם אמא? יש עם מי

"אמא כל-כך מתעקשת לא לזרוק דברים עד שהבית כבר מרגיש לי מאורה"- עוד תחושה ששיתפה אותנו בה אחת מבנות האספנית הכפייתית, היא מספרת שהחדר שלה כבר מאבד המון מקום לטובת החפצים ה"נצרכים" של אמא, וההרגשה לא נעימה. לא לחיות כך, ולא לנסות לדבר עם אמא כשאין הענות.

וההסבר נורא פשוט: אמא סובלת מהפרעה נפשית הנקראת "אגרנות כפייתית", יתכן והיא איננה יודעת מכך כלל. התסכול והתקיפה כלפיה לא יעזרו לפתור את הבעיה, אלא ליווי ותמיכה נפשית יהיו הפתרון הנכון שם היא תקבל את הכלים להמשיך הלאה מבלי האובססיה, אצלנו ב"מרכז לסיוע לאגרנים כפייתיים" נעזור לכם להפטר מהבעיה כמו שאמרנו, ולבסוף גם החדר שלך יחזור לעצמו.

 אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו