יש לבחור חברה אמינה ומקצועית בעת פינוי מאגרנות כפייתית

חברה מקצועית לפינוי אגרנות כפייתית 

פינוי של דירה שגר בה אגרן כפייתי, הוא אינו פשוט כלל,  העניין הינו מורכב כי מדובר באדם שאסף כמויות אדירות של פסולת וגרוטאות ואינו מוכן להיפטר מהם. פינוי דירה מסוג זה הינו מורכב ביותר, לא רק הכמויות האדירות שנאגרות צריכות להיזרק מהדירה , אלא גם מצבו הנפשי של האגרן הכפייתי, מחייב התייחסות מיוחדת מטעם החברה של פינוי אספנות כפייתית.

הצוות של החברה של פינוי דירה יודעים כיצד לדבר בשפתו של האגרן על מנת לשכנעו לא להתנגד לפינוי וכי הפינוי יכול רק להקל עליו בתנאי המגורים ובבריאותו. פינוי מסוג זה , דרושה יצירתיות מצד הצוות, הם מבינים מהי הפסיכולוגיה של אותו אדם בגלל הרבה מקרים שהם פינו דירות  של אספנות כפייתית.  הניסיון של החברה במקרים אלה הוא חשוב ביותר, שכן זוהי התמודדות לא קלה, במיוחד אם האגרן יכול להיכנס למצבי לחץ בו הוא רואה כיצד זורקים את "אוצרו".

דרגות שונות בחולי אספנות כפייתית

אספנות כפייתית יש לה מספר דרגות ורמות, זה מתחיל כתחביב של אספנות ותחביב זה רק מחמיר עם השנים.  האספנות עם השנים, הופכת להיות אובססיה של , מה שיכול לגרום למחלות אצל האגרן הכפייתי ושל אלה המתגוררים בקרבתו.

יש המן סוגים של אספנות כפייתית, יש כאלה האוספים עיתונים וכתבי עת,  כאלה האוהבים לאסוף פחיות שתייה, שקיות ניילון, בגדים וסמרטוטים ועוד. בדרך כלל האגרן הכפייתי אינו יודה במחלתו, לכן טיפול פסיכיאטרי דרוש במקרים אלה במיוחד, על האגרן ללמוד להפחית מהאגרנות  הכפייתית ולמגרה כליל.

מדוע האגרנים אוהבים לאסוף חפצים?

יש סברה שאנשים הסובלים מאגרנות כפייתית סבלו מחסך בילדותם, זה יכול להיות חסך במזון, בגדים ועוד. חלק מהאנשים שעברו את מחנות הריכוז בשואה, סובלים מאגרנות כפייתית, הם אוגרים בעיקר מזון ובגדים מתוך הרגל ומתוך פחד מחסך בפריטים אלה.

מי שסובל וחייב להיות עם אצבע על הדופק זה בני משפחתו של האגרן הכפייתי, הם חייבם לבדוק את ביתו וחצרו בכל פעם שהם מגיעים לבקרו.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו דילוג לתוכן