טלפון של פינוי תכולת דירה – צוות פינוי דירה

מפנים תכולת דירה 

עבודות פינוי לתכולת דירה מתבצעות בשל נסיבות שונות, הסיבה המוכרת ביותר היא פינוי דירה לשם מכירה, הסיבה הפחות מוכרת היא פינוי לשם שיפוץ. חשבו על כך לרגע, היכן מאחסנים את כל הרהיטים והחפצים שבדירה בזמן שיפוץ היקפי לבית? הרי לא לכל בית יש מחסן גדול או מכולה ריקה בחצר שרק מחכה להתמלא בציוד.

האפשרות לרוקן באופן מלא את הדירה מציוד וריהוט ולאחר תום השיפוץ להשיב את הדברים למקומם ללא מאמץ או נזק היא ללא ספק האופציה הטובה ביותר.

פינוי בינוי

פינוי תכולת דירה אינו עסק לעשירים בלבד, פינוי שכזה אינו דורש מכם מיליונים אלא בעיקר מצריך יכולת ארגון ורצון לעשות את הדברים כמו שצריך. התהליך הוא פשוט למדי, צוות החברה המתמחה בפינוי תכולת דירה מגיע אל הבית שלכם, בעזרת כלים ורכבים העומדים לרשותו הוא מפרק ומעמיס בצורה מסודרת את כל הרהיטים והחפצים הנמצאים בבית. אם יש צורך טורח הצוות גם לפרק ארונות קיר, להסיר מהקירות יחידות אחסון למיניהם (כגון יחידות ארונות במטבח) ועוד.

כל אלו עוברים לאחסון זמני במחסנים או מכולות העומדות לרשות החברה. כאמור לאחר השיפוץ מחזיר צוות הפינוי את התכולה, מרכיב חזרה את הרהיטים ואת כל הציוד שפורק מן הקירות.

עוברים דירה

החלטתם לעבור דירה? מזל טוב. מעבר שכזה אינו מסתיים באריזה והובלה בלבד, בבתים מסויימים כמות הציוד, הריהוט והפריטים המצויים בו יכולה בקלות למלא שלוש משאיות. לשם מיון, ארגון וסדר של תכולת הבית כדאי מאד להיעזר בצוות מקצועי. לא כדאי לוותר על שבוע שלם של עבודה רק בשביל לחסוך את עלות השירות בזמן שצוות מקצועי יבצע עבורכם את אותה משימה ביום או יומיים בלבד.

אם אתם עומדים לפני שיפוץ או לפני מעבר דירה וזקוקים למספר טלפון של פינוי תכולת דירה – צוות פינוי דירה, החברה המובילה לפינוי תכולות עומד לשרותכם בכל עת. צרו עמנו קשר ונשמח מאד לטפל גם בבית שלכם, הניסיון והידע המקצועי שלנו יובילו את המשימה בבטחה ובמהירות לסיום. חייגו: 0507454504.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו