טלפון של פינוי מחסן – צוות פינוי דירה

משימת פינוי מחסן היא משימה מורכבת ביותר הדורשת יכולות ארגוניות וגם כלים חשמליים ורכבים מתאימים. ברוב המחסנים יש לפנות ציוד רב המונח על גבי קרטונים או משטחי עץ, לשם כך יש לתפעל מלגזה שיכולה להגיע אל המדפים העליונים ולהסיר את המשטחים המונחים עליהם בצורה מבוקרת וזהירה. פינוי שכזה אורך זמן רב ורק צוות גדול יוכל להתגבר על פינוי של מחסן שלם.

מאחסנים את המחסן

לקוחות המזמינים פינוי מחסן יכולים לדרוש דרישות שונות בקשר לציוד והסחורה המצויים בו, יש שיבקשו לפנותו לחלוטין ולארגן אותו בצורה שתאפשר קליטה של סחורה חדשה, משמעות בקשה זו היא ריקון כולל ללא השארת פריט אחד. ויש שיבקשו לעשות סדר במחסן, למיין חפצים, סחורות וכדומה עד למצב של ארגון מחודש.

בשני המקרים יש להכניס איש מקצוע להערכה ראשונית לאומדן כמות העבודה במחסן, כך ניתן יהיה לשער למשל את מספר המכולות לפינוי שיידרשו בתהליך, את כמות האנשים הדרושים לעבודה שכזו וגם לחשוב אילו כלים דרושים למשימה.

סחורה לזבל או לתרומה

לא פעם מרוקנים מחסני ענק ומעבירים את הסחורה שנותרה בהם אל הזבל, בדרך כלל מדובר בפינוי של מחסן שלא היה בשימוש שנים רבות ומצב הסחורה ששהתה בו הוא רע מאד ובלתי שמיש. אך לעיתים דווקא במחסני משחקים, בגדים, כלים וכדומה ניתן להציל חלק מהפריטים ולהעבירם הלאה, למכירה או לתרומה. ישנם הרבה מאד מוסדות, גנים, וגם אנשים פרטיים שישמחו לקבל סחורה מהסוג הזה.

פינוי מקצועי

כאמור צוות פינוי מקצועי הוא שמבצע בדרך כלל את פינוי המחסנים, אדם אחד ואפילו שניים אינם יכולים להתגבר על מחסן גדול או קטן, מדובר בסחיבות ובהעמסות של ציוד רב. במידה וגם אתם בעלי מחסן המעוניינים לטפל בו בארגון מחדש או לרוקן אותו לחלוטין אנו ממליצים לכם לבחור בחברה בעלת מוניטין וידע מקצועי בתחום.

טלפון של פינוי מחסן – צוות פינוי דירה, החברה המתמחה בפינוי תכולות דירה, משרדים, מחסנים ועוד עומדים לרשותכם בכל עת וישמחו לבצע עבורכם את פינוי המחסן. חייגו: 0507454504.
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו