טלפון של פינוי חצרות – צוות פינוי דירה

פינוי חצרות עושים עם שי

מי לא מכיר את הבית בקצה הרחוב בו החצר נראית כמו החצר של "משה אופניק" מרחוב סומסום? בכל עיר יש את הבית הזה עם החצר הזו, מלאה גרוטאות, כלים, בגדים, ערימות של אשפה, חתיכות של קרשים, עיתונים, רהיטים ישנים, מוצרי חשמל בני עשרים שנה ומה לא. את החצרות הללו אי אפשר לפנות בידיים סתם כך, במקרים קשים כאלו יש לבצע פינוי מקצועי על ידי אנשי מקצוע ובסיוע מכולת פינוי, מלגזה ואפילו משאית.

הופכים את החצר לגינה פורחת

כאשר מקבלים החלטה לשנות את מצב החצר יש כאמור לרתום חברה מקצועית לפעולה. לרוב הפינוי מתרחש בנסיבות יוצאות דופן כגון לאחר מותו של בעל הנכס שכל כך אהב את החצר המבולגנת שלו, או בעקבות מעבר דירה או רצון להשכיר או למכור את הנכס (טיפול בנכס לאחר קבלתו בירושה). חברת הפינוי המגיעה יודעת לבצע מיון ראשוני של החפצים שבחצר ורק לאחר מכן לפנות הכל.

אך שלב זה אינו חובה (הוא גם מתומחר אחרת בעת קבלת הצעת המחיר לטיפול במפגע), לא מעט פעמים מבקש הלקוח פשוט לפנות הכל ללא יוצא מן הכלל, לחסל את כל תכולת החצר ולהשאירה חשופה ונקייה ללא דופי. חצר שכזו יכולה להפוך בקלות לאחר הפינוי לגינה פורחת ומוריקה.

האזינו להמלצה של עוד לקוחה מרוצה של שי פינוי דירה

צוות פינוי החצר

צוות פינוי חצרות מגיע אל הבית פורס שקיות וארגזים ומתחיל במלאכה, בעזרת מלגזה מרימים את הציוד הכבד יותר אל תוך מכולת הפינוי ובתוך שעות ספורות ניתן להשיב לחצר את המראה הנקי והמסודר שלה. במידה וחלק מהדברים שמילאו אותה הינם ראויים לשימוש ניתן לבחור בין השארתם בחצר או העברתם לתרומה למשל.

אם גם החצר שלכם איבדה את הזוהר שלה והתמלאה בגרוטאות, או אם ירשתם נכס ואתם מעוניינים להשביח אותו על ידי פינוי האשפה שנצברה בחצרו אנו מציעים לכם טלפון של פינוי חצרות – צוות פינוי דירה, החברה המובילה לפינוי וטיפול במפגעים עומד לרשותכם בכל עת, וישמח לבצע עבורכם כל משימה במקצועיות ומהירות. חייגו כעת: 0507454504.

איך עובדים בצוות פינוי חצרות?

בקרב הציבור הרחב יש רבים האינם מכירים את הדרך בה פועלים צוותי פינוי חצרות, ומהם הצעדים המדויקים שעוברים העובדים בעת הביצוע. לאחר קבלת הפניה מלקוח, החברה מגישה הצעת מחיר מותאמת אישית לפי גודל החצר, מידת הפגיעה והציוד הנדרש לפינוי. כאשר הלקוח מאשר את ההצעה, נשלח אל המקום צוות המורכב ממספר עובדים, המתחלקים בין הם לפי אופן המלאכה: יש מי שאחראי לפינוי הגרוטאות, יש מי שאחראי להובלת הרהיטים והציוד הכבד ויש מי שאחראי להכנה לפינוי. הצוות מצויד בכל הציוד הנדרש לעבודה, כולל מלגזות, שקיות אשפה גדולות וגם ארגזים לחפצים השווים לשמירה.

למה לבחור בצוות מקצועי?

הבחירה בצוות מקצועי לפינוי חצרות היא לא רק בשביל הנוחות, אלא גם כדי להבטיח את בטיחות הפרטים הנוגעים לבית. פינוי שלא נערך כהלכה עלול לגרום לנזקים במבנה הבית, לפגיעה בקירות או במיתול החצר ואף לגרום למזיקים להגיע לאזור. עוד יתרון בבחירה בחברה מקצועית הוא הידע הרחב שברשות העובדים. הם יודעים להבחין בין חפצים שעדיף לשמור עליהם לבין אלה שאפשר להיפטר מהם לגמרי. בכך, הם לא רק מסייעים בהחזרת החצר למראה המסודר שלה, אלא גם בהגנה על הסביבה והפחתת הזיהום, באמצעות מיחזור מתאים של הפסולת.

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו