טלפון של פינוי חפצים – צוות פינוי דירה

פינוי חפצים עושים רק עם המקצוענים 

כמות החפצים המצויה ברשות אדם מערבי במהלך כל ימי חייו יכולה להקיף את כדור הארץ מספר פעמים, כך לפחות מספרים מפני הדירות. האנקדוטה הזו היא משל כמובן לפן החומרי שבבני האדם ולצורך שלהם בחפצים שונים ורבים ככל האפשר על מנת להתקיים ולנהל חיים מודרניים לכאורה.

בדרך כלל יודע האדם להיפטר מחפצים להם הוא אינו זקוק יותר, בעיקר כאלו שהתבלו או אינם מוצאים חן בעיניו. במקרה כזה הוא נפטר מהסלון שלו ורוכש סלון אחר במקומו. זורק את המקרר שחדל לעבוד ורוכש מקרר אחר במקומו. עד כאן הגיוני בהחלט. אך מה לגבי אותם אנשים שאינם מסוגלים לזרוק חפצים? או אינם יכולים להיפרד מרהיטים?

מחפשים אחר טלפון של פינוי חפצים – צוות פינוי דירה עומד לרשותכם במספר: 0507454504, חייגו כעת.

מפנים חפצים בהם איננו חפצים

במקרה של אלו נדרש סיוע מקצועי. צוות של חברה לפינוי חפצים מגיע לביתו ופשוט עושה סדר בבלגן. זורק חפצים ורהיטים שבורים ופגומים. מוציא החוצה מכשירי חשמל שאינם פועלים וכן הלאה. אט אט נחשף הבית ומתגלה החלל שעד כה היה גדוש ועמוס ברהיטים וחפצים.

בעלי מוגבלויות שאינם יכולים להוציא בעצמם רהיט ישן מן הבית נעזרים אף הם בחברות לפינוי חפצים, אלו מגיעות לביתם ומוציאות עבורם את אותם חפצים או רהיטים בלתי רצויים.

פינוי חפצים בחינם

שירות פינוי חפצים יכול בהחלט להפוך לשירות חינמי בהנחה והחלפץ אותו אתם מבקשים לפנות הינו חפץ בעל ערך. לא מעט אנשים מפנים את סלון ביתם למרות שהוא תקין ויפה למדי, הם מבקשים לשדרג אותו או להתחדש בסלון אחר למשל ולכן נפטרים מהקודם. במקרה כזה פשוט מזמינים צוות של פינוי חפצים ומציעים פינוי תמורת סלון.

נציג של חברת הפינוי מגיע אל הבית ובוחן את הרהיט או המוצר החשמלי, במקרה והוא מעריך אותו כבעל שווי חיובי הוא יחזור עם הכלים או האנשים הדרושים למשימה ויבצע את הפינוי מיד, זאת תמורת הרהיט כמובן, אותו יוכל למכור בהמשך ולהרוויח את מחיר הפינוי.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו