טלפון של פינוי דירות – צוות פינוי דירה

מספר 1 בתחום פינוי הדירות 

פינוי דירה נדרש בכל מיני סיטואציות, למשל, כאשר יורשים בית שהיה שייך לאדם מבוגר ומעוניינים למכור אותו, או להשכיר אותו ללא החפצים המיושנים הנמצאים בו. אפשרות אחרת היא במקרה של אגרנות כפייתית למשל, לא מעט אנשים אוספים חפצים רבים באובססיה מבלי להשליך דבר אל מחוץ לבית, גם במקרה כזה יש צורך בפינוי מקצועי מפני שמדובר בכמויות אדירות של חפצים, כמויות שלא ניתן לנקות ולהוציא מהדירה ללא סיוע.

מכירים את הסיטואציה ומחפשים בעצמכם טלפון של פינוי דירות – צוות פינוי דירה עומד לרשותכם בכל עת וישמח לבצע עבורכם פינוי מקצועי ומהיר של הדירה (בכל כתובת ובכל קומה), 0507454504, חייגו כעת.

פינוי דירה ללא תשלום

על אף שזה נשמע בדיוני קיימת האפשרות לקבל שירות של פינוי דירה ללא תשלום, חינם. כיצד זה עובד? בשיטה של שירות תמורת ציוד. צוות פינוי הדירה מבצע את הפינוי בצורה יסודית ומסודרת ובתמורה לכך הוא מקבל את כל תכולת הדירה, לרבות חפצים גדולים כגון מוצרי חשמל (מכונת כביסה, מקרר, מייבש, מיקרוגל, מחשב אם קיים וכו'), רהיטים (מיטות, ספות, ארונות, שולחנות וויטרינות ועוד). בסידור הזה גם חפצים קטנים יותר כגון כלי בית, ספרים, דברי נוי, תמונות ואפילו בגדים מועברים אל חברת הפינוי.

האם הסידור הזה משתלם? זו שאלה סובייקטיבית. בכל פינוי ישנם חפצים שווי ערך יותר או פחות, חברת הפינוי מבצעת את ההערכה ובוחנת האם משתלם לה לבצע סידור של פינוי תמורת חפצים או פינוי תמורת תשלום.

פינוי דירה במהירות האור

כאשר מדובר בחברה מקצועית עומדים לרשותה צוות מפנים מקצועי היודע היטב את העבודה. במקרה כזה, ובעזרת כלי העבודה הנכונים ניתן לפנות דירה במהירות גדולה מאד, אפילו בתוך כמה שעות בלבד. לאחר הפינוי מבצע הצוות ניקוי כללי של הבית. במקרים בהם הלקוח מבקש תוספת שירות יכול הצוות גם לסייד את הדירה או לבצע תיקונים קלים.

אם אתם עדיין זקוקים לטלפון של פינוי דירות – צוות פינוי דירה מחכה לכם ממש מעבר לקו: 0507454504.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו