טיפים פינוי דירות

שי משתף טיפים פינוי דירות

טיפים פינוי דירות – פינוי דירות הוא הליך נדרש במקרה שהדירה עמוסה לעייפה בפריטים שמקשים את המשך חיי השגרה בה, במקרה שבו קניתם או ירשתם דירה שבמשך שנים הוזנחה או שאספן כפייתי חי בה, במקרים אלו הדירה מאבדת את יתרונותיה כנכס והופכת למחסן גדול ופקוק שמלבד הבלגן וההזנחה שמאפיינים אותו גם בעיות תבארתיות נוספות שנגזרות מהמצב מסכנות את השוהים בדירה. במקרים המתוארים כדאי להזמין חברת פינוי דירות אמינה ומקצועית שתעניק לחלל טיפול יסודי ובסיום תחשוף מתחת למראה הקודם את המראה הראשוני של הדירה ותשקם את מצבה.

להלן מספר טיפים לפינוי דירות שישמשו אותכם בעומדכם לפני דירה פקוקה ומוזנחת-

 • כדאי להעריך מה מרכיב בעיקר את המפגע שממלא את הדירה, האם אלו הם פריטים קלים ומתכלים, כגון ספרים, עיתונים, פסולת נייר, פלסטיק כגון בקבוקי שתיה קלה ופסולת אחרת שקל לפנות, האם זו פסולת שצריך להפנותה אל מרכזי מיחזור. במקרה זה יתכן והליך ההפרדה למכולת שונות ייקר את עלות שירות פינוי הדירה, האם הפריטים הם פסולת כבדה יותר- במקרה ומדובר בחצר יתכנו גרוטאות רכב ישנות, מתכות, פסולת בניין ופסולת אחרת שדורשת ציוד מכני כבד יותר מאשר ידים עובדות פשוטות.
 • כדאי להעריך את כמות האשפה הצבורה בשטחי הדירה, האם זהו תפזורתו קלה או שמא מדובר בכמויות גדולות ובמצב שיצריך צוות גדול ופינוי מכולת אשפה גדול. הערכה נכונה תסייע לכם בבחירת החברה המתאימה שלה הציוד המתאים בכמותו הדרושה לביצוע המשימה.
 • כיצד תבחרו את החברה המתאימה שירות הדרוש לכם? האם החברה מוכרת ויש לה מוניטין טוב שמעיד על מודעות סביבתית וחברתית ושירות נאמן ללקוחותיה? כדאי להתחקות אחרי החברה ברשת, האם יש לה אתר קריא ומסביר? האם יש לה חברות רבות שנהנו משירותיה ונמנות על הממליצים עליה? כדאי תמיד לברר גם בין חברים ומכרים ולשמוע מפי אנשים שאתם מעריכים את דעתם על השירות אותו קיבלו.
 • מה הציוד שהחברה מחזיקה, דרישות פינוי דירה משתנות מדירה לדירה, לדוגמא אם בבניין אין מעלית יתכן ותדרש התקנת "שרוול" חיצוני אליו יהיה ניתן להגליש את האשפה למכולה, כמה מכולות פנויות תוכל החברה להציע לכם וכו`.
 • כדאי לבדוק את סל השירותים הכולל שהחברה מציעה, האם החברה מציעה שירות במסגרת מלאה יותר בו תנוקה הדירה ותחוטא? מה עלות שירות מלא זה? האם לחברה הציוד והחומרים המקצועים להסרת ליכלוך קשה של אשפה עומדת וחלודה?
 • האם החברה מציעה לכם לפני שכירת שירותיה פגישה עם איש מקצוע מטעמה, שיגיע איתכם לדירה האמורה ויעריך את הטיפול הנדרש מול יכולתיה של החברה? האם מדובר בפגישת יעוץ חינמית.
 • מה כוח העבודה שהחברה מפעילה, האם מדובר בכוח אדם מיומן ומקצועי שעובד בשורתיה כשכיר ומקבל את זכויותיו הסוציאליות המלאות או שמדובר בעובדי קבלן משתנים נסיבתית ושאינם מוכשרים דווקא במסגרת החברה? חשוב לדעת שעובדי החברה גם מתפרנסים טוב וגם בעלי הכשרה לעבודה כדי לצמצם את הסיכון בקבלת שירות "חאפרי" ללא "אמא ואבא" לפנות אליהם.
 • האם החברה תוכל למיין את האשפה ולברור את מה שיכול להיות לו ערך כדי לתרום אותו ממה שיש להשליכו, האם אתם סומכים על החברה שבמציאת משהו יקר מציאות בין הררי האשפה הם יפנו אליכם לתתו? האם החברה בקשר עם מרכזי התרמה שונים אליהם היא תעביר בהסכמתכם ציוד שיש בו ערך לרווחת נזקקים?
 • חברה שלה מחויבות סביבתית ומקצועית כלפי לקוחותיה תפנה את הפסולת אל אתרי הטמנת פסולת מורשים ולא תחסוך בעלויות ההובלה הכרוכות, חברה מחויבת סביבתית תפנה את הפסולת הממוינת לאתרי מיחזור מתאימים ובכך תצמצם למינמום את הנזקים לסביבה. חשוב לבחור חברה שערבה לשירות טוב לא רק ללקוח אלא לכולנו בקהילה.
 • כדאי לבחור בחברה שכלל התרשמותכם ממנה הוא טוב ולא בחברה שמציעה לכם רק את השירות הזול, הרבה פעמים שירות זול מסתכם בעבודה רשלנית כלפיכם וכלפי האקולוגיה של כולנו, שירות זול יתמצה במתן פתרון חובבני ללא אחראים אליהם תוכלו לבוא בקובלנה.
 • חשוב לבחור בחברה שאתם בטוחים במגוון הפתרונות שביכולתה להציע, מפן הציוד וכוח האדם המקצועי ועד לאמנת שירות נאמנה והוגנת וכלה במחויבות מקצועית לנהוג באחריות בפסולת המפונה.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו